HOKEJ ONLINE: Vítkovice rozebraly Kometu! Utkání je přerušeno, hrozí předčasný konec

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2023 (11:46)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic budou v dnešním pokračování čtvrtfinále play off extraligy usilovat na ledě Olomouce po dvou domácích výhrách o postupový mečbol. V souběžně hrané sérii mezi Brnem a Vítkovicemi vyrovnala Kometa v druhém duelu v Ostravě na 1:1 a získala výhodu domácího prostředí. Na led druhého týmu základní části se tak oba celky ještě určitě vrátí. Utkání v Brně začalo v 17:00 (stav je zatím 1:1), kvůli nezpůsobilé hrací ploše bylo ale v 15. minutě úvodní třetiny přerušeno. Zápas v Olomouci startuje o dvě hodiny později. Oba duely můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. celý článek

HOKEJ ONLINE: Vítkovice rozebraly Kometu! Utkání je přerušeno

HOKEJ ONLINE: Krutý konec pro Olomouc, Pardubice slaví druhou výhru! Vítkovice hrají s Kometou

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (14:06)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic porazili ve druhém utkání čtvrtfinálové série Tipsport extraligy na svém ledě Olomouc 2:0 a ujali se vedení 2:0 na zápasy. V druhém dnešním utkání hostí Vítkovice Kometu Brno, v prvním zápase se radovala z těsného vítězství 3:2 Ridera. Utkání sledujte od 19:00 na Sport.cz online.

HOKEJ ONLINE: Vítkovice rozebraly Kometu a otáčejí zápas! Do hry se chystají Pardubice

Hokejisté Pardubic budou v dnešním pokračování čtvrtfinále play off extraligy usilovat na ledě Olomouce po dvou domácích výhrách o postupový mečbol. V souběžně hrané sérii mezi Brnem a Vítkovicemi vyrovnala Kometa v druhém duelu v Ostravě na 1:1 a získala výhodu domácího prostředí. Na led druhého týmu základní části se tak oba celky ještě určitě vrátí. Utkání v Brně začalo v 17:00 (stav je zatím 1:2), kvůli nezpůsobilé hrací ploše bylo ale v 15. minutě úvodní třetiny přerušeno a zhruba hodinu se nehrálo. Zápas v Olomouci startuje o dvě hodiny později. Oba duely můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Vítkovice rozebraly Kometu a otáčejí zápas! Pardubice inkasovaly

Hokejisté Pardubic budou v dnešním pokračování čtvrtfinále play off extraligy usilovat na ledě Olomouce po dvou domácích výhrách o postupový mečbol. V souběžně hrané sérii mezi Brnem a Vítkovicemi vyrovnala Kometa v druhém duelu v Ostravě na 1:1 a získala výhodu domácího prostředí. Na led druhého týmu základní části se tak oba celky ještě určitě vrátí. Utkání v Brně začalo v 17:00 (stav je zatím 1:2), kvůli nezpůsobilé hrací ploše bylo ale v 15. minutě úvodní třetiny přerušeno a zhruba hodinu se nehrálo. Zápas v Olomouci odstartoval o dvě hodiny později (průběžně 1:1). Oba duely můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Kometa jde do vedení! Krutý konec pro Olomouc, Pardubice slaví druhou výhru

HOKEJ ONLINE: Boj o vše! Kometa proti Vítkovicím bleskově udeřila

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2021 (18:43)     Sekcia sport

Nejvyšší hokejová soutěž má v úterý na programu jeden zápas. A pro jeden tým půjde o konec sezony. Páté utkání předkola play off dnes určí posledního čtvrtfinalistu hokejové extraligy. Vítkovice vyzvou od 19:00 na svém ledě brněnskou Kometu. Utkání můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz. Souboj vysílá ČT sport.

HOKEJ ONLINE: Boj o vše vrcholí! Kometa proti Vítkovicím znovu vede

HOKEJ ONLINE: Boj o vše vrcholí! Kometa přišla proti Vítkovicím o náskok

HOKEJ ONLINE: Třinec znovu přehrál Kometu a vévodí tabulce! Na jak dlouho?

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2021 (15:50)     Sekcia sport

Po čtvrteční předehrávce mezi Pardubicemi a Libercem (1:2) pokračuje 40. kolo hokejové Tipsport extraligy zbývajícími šesti zápasy. Šlágrem je souboj vedoucí Sparty s třetí Plzní (průběžně 2:0). Třinec, který ze druhého místa ztrácí na Pražany jen dva body, hraje podruhé během čtyř dnů s Brnem (konec 4:1). V dalších duelech se utkávají Hradec Králové s Českými Budějovicemi (1:2 po sam. nájezdech), Olomouc se Zlínem (konec 2:4), Mladá Boleslav s Karlovými Vary (konec 1:3) a Vítkovice s Litvínovem (konec 3:2). Všechna utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobných online reportážích.

HOKEJ ONLINE: Video momenty z utkání Vítkovice - Brno

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2024 (14:00)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje dnes dvěma zápasy. V dohrávce 24. kola hostí Vítkovice od 17:30 Kometu Brno. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu.

HOKEJ ONLINE: Olomouc přehrává favorita! Vítkovice skolily Kometu

HOKEJ ONLINE: Přestřelka pokračuje, drama vrcholí! Vítkovice skolily Kometu

HOKEJ ONLINE: Řepík vrací Spartě vedení! Kladno propadá s Motorem, Vítkovice znovu vládnou

HOKEJ ONLINE: Další rána pro Plzeň, utkání je přerušeno! Také Kometa prohrává, Mountfield už slaví

ONLINE: Třinec usiluje o konec nepříznivé série, Kladno hostí Kometu

HOKEJ ONLINE: Vary nestíhají, Liberec srazil Kometu v prodloužení! Boleslav a Olomouc srovnaly série

HOKEJ ONLINE: Vary snižují v Pardubicích, Liberec srazil Kometu v prodloužení! Boleslav a Olomouc srovnaly série

HOKEJ ONLINE: Liberec drtí Kometu! Vítkovice i Boleslav jsou ve čtvrtfinále

ONLINE: Souboj o postupový mečbol. Vítkovice hostí Kometu, vrací se Bukarts

ONLINE: Video momenty z utkání Vítkovice - Brno

ONLINE: Vítkovice hostí v rozhodujícím duelu předkola Kometu. Kdo postoupí?

HOKEJ ONLINE: Další rána pro Kometu, Pardubice zvyšují náskok

HOKEJ ONLINE: Liberec otáčí bitvu na Spartě! Jágr a spol. vyhořeli. Boleslav zničila Kometu, slaví i Vítkovice.

HOKEJ ONLINE: Daňo bleskovým hattrickem zničil Vervu, Kometa i Kladno padly. Šok pro Dynamo!

HOKEJ ONLINE: Sparta vede v Olomouci. Poslední Zlín udolal Kometu, Kladno Budějovice

HOKEJ ONLINE: Kladno drží náskok, Sparta vede v Olomouci. Poslední Zlín udolal Kometu

HOKEJ ONLINE: Duel Budějovic s Třincem rozhodují nájezdy, Pardubice rozdrtily Kladno

HOKEJ ONLINE: Vítkovice srazily Boleslav! Kladno přišlo o náskok, Plzeň vede v Liberci

HOKEJ ONLINE: Daňo bleskovým hattrickem zničil Vervu, Kometa i Kladno padly. Pardubice vedou

HOKEJ ONLINE: Rána pro Kometu! Vítkovice jdou do vedení

HOKEJ ONLINE: Hradec proti Spartě srovnává, Litvínov znovu vede. Vítkovice si vyšláply i na Kometu

ONLINE: Druhé duely předkola. Vítkovice hostí Kometu, vyrovná Plzeň?

ONLINE: Hradec hostí Vítkovice, Spartu čeká Zlín a Pardubice Plzeň

HOKEJ ONLINE: Video momenty z utkání Kladno – Vítkovice

HOKEJ ONLINE: Pardubice hrají v Brně, na Kometu se můžou bodově dotáhnout

HOKEJ ONLINE: Oceláři drtí Plzeň, Pardubice znovu nezaváhaly. Kladno vyhořelo na Spartě. Výhry slaví Vítkovice i Litvínov

HOKEJ ONLINE: Sparta rázně odmítla nástup na dovolenou! Boleslav otáčí zápas

ONLINE: První zápas pro Kometu, hostí Plzeň. Hrají i Vítkovice s Vary

HOKEJ ONLINE: Dvanáctý gól, v Litvínově se hraje nevídaný zápas! Pardubice i Zlín slaví

HOKEJ ONLINE: Sparta vyhrála v prodloužení, Brno rozhodlo v nájezdech. Litvínov se dál trápí. Kladno na lídra nestačí

HOKEJ ONLINE: Sparta rázně odmítla nástup na dovolenou! Oceláři ztratili vedení

HOKEJ ONLINE: Třinecký Daňo drtí Vervu, Kometa i Kladno padly. Pardubice vedou nad Vary

HOKEJ ONLINE: Video momenty z utkání Karlovy Vary - Vítkovice

HOKEJ ONLINE: Video momenty z utkání Vítkovice - České Budějovice