Devatenáctka zdolala v kvalifikaci Chorvaty, sedmnáctka podlehla Polsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2023 (14:19)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté do 19 let na úvod elitní fáze kvalifikace o mistrovství Evropy v portugalském Fau porazili Chorvatsko 3:1. Další utkání čeká svěřence Radka Bejbla v sobotu proti domácímu výběru. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Postup se vzdaluje. Fotbalová devatenáctka prohrála se Švýcarskem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.10.2024 (19:51)     Sekcia sport

Česká fotbalová devatenáctka v druhém utkání úvodní fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy podlehla Švýcarsku 0:1. Na turnaji ve Finsku tak nenavázala na úvodní vítězství 2:0 nad San Marinem. Svěřenci trenéra Aleše Křečka se na závěr v úterý utkají s domácím výběrem.

 

Sedmnáctka si v kvalifikaci připsala první body, zdolala Slováky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.03.2023 (14:35)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté do 17 let porazili v druhém utkání elitní fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 3:0 Slovensko. Svěřenci kouče Petra Havlíčka získali po úvodní porážce 0:1 s Polskem první body. Turnaj v Portugalsku zakončí v úterý duelem s domácím výběrem.

 

Česká fotbalová sedmnáctka prošla na letní ME, tým do 19 let nepostoupil

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2024 (17:18)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté do 17 let postoupili na letní mistrovství Evropy. V posledním utkání závěrečné fáze kvalifikace sice prohráli 1:2 s Polskem, ale jako jeden z týmů na druhých místech ve skupinách si zajistili účast na šampionátu. Naopak reprezentační devatenáctka navzdory vítězství 2:0 nad Skotskem na závěrečný turnaj neprošla.

 

Kvitová je v Adelaide v druhém kole, Plíšková vypadla. Končí i Martincová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2023 (07:30)     Sekcia sport

Česká tenistka Petra Kvitová zdolala v 1. kole turnaje v Adelaide Jelenu Rybakinovou 6:3, 7:5, naopak Karolína Plíšková v generálce Australian Open vypadla s Danielle Collinsovou po prohře 2:6, 4:6. S turnajem v Hobartu se po úspěchu v kvalifikaci hned v 1. kole rozloučila Tereza Martincová, která podlehla Němce Lauře Siegemundové podlehla 7:5, 1:6, 2:6.

 

Fotbalisté Walesu nečekaně remizovali v kvalifikaci MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.09.2021 (22:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Walesu nečekaně jen remizovali v kvalifikaci o mistrovství světa 2022 s Estonskem 0:0 a ve skupině E se bodově dotáhli na druhé Česko, které sehrálo o zápas více. Vedoucí Belgie zdolala Bělorusko 1:0. Úřadující mistři Evropy Italové rozstříleli Litvu 5:0 a světový rekord v neporazitelnosti natáhli na 37 zápasů. Anglie remizovala v Polsku 1:1. Německo vyhrálo na Islandu 4:0 a pod vedením trenéra Hanse-Dietera Flicka naplno bodovalo i potřetí.

 

Vondroušová končí v osmifinále. V duelu proti Sie Šu-wej ji trápila bolavá třísla

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.02.2021 (07:10)     Sekcia sport

Turnajová devatenáctka podlehla Sie Šu-wej z Tchaj-wanu 4:6 a 2:6. I tak si postupem do čtvrtého kola vytvořila na Australian Open své maximum.

 

Úvodní zápas fotbalistů v evropské kvalifikaci proti Polsku je už vyprodaný

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2023 (13:45)     Sekcia sport

Úvodní zápas českých fotbalistů v kvalifikaci mistrovství Evropy doma proti Polsku je již vyprodaný, přestože do jeho výkopu zbývá ještě 17 dní. Fanoušci dnes dopoledne vykoupili posledních téměř tisíc vstupenek, žádné další lístky už do prodeje nepůjdou. Fotbalová asociace ČR o tom informovala na svém webu.

 

Šťastní díky Pechovi. Česká devatenáctka porazila Chorvaty a je blízko Euru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2025 (19:57)     Sekcia sport

Česká fotbalová reprezentace do 19 let stojí bod od postupu na evropský šampionát. V elitní fázi kvalifikace v sobotu na chomutovském stadionu přemohla 1:0 Chorvatsko gólem Dominika Pecha. Když v úterní poslední bitvě o všechno s Nizozemskem neprohraje, může slavit. V čele tabulky má jako jediná plný počet šesti bodů.

 

Čeští házenkáři se v kvalifikaci ME utkají s Chorvatskem, Belgií a Lucemburskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2024 (17:35)     Sekcia sport

Čeští házenkáři se v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2026 utkají se světovými šampiony z roku 2003 Chorvaty. Dalšími dvěma soupeři svěřenců španělského trenéra Xaviera Sabatého ve čtyřčlenné skupině budou Belgie a Lucembursko. Rozhodl o tom los v Kodani.

 

Devatenáctka si vyšlápla na Chorvaty a je krůček od postupu na mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2025 (19:16)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté do 19 let vyhráli i druhý zápas elitní fáze kvalifikace mistrovství Evropy. Svěřenci trenéra Aleše Křečka zdolali v Chomutově 1:0 Chorvatsko a navázali na triumf 2:0 nad Lucemburskem. V závěrečném utkání skupiny je v úterý čeká přímý souboj o první místo s Nizozemskem, k udržení jediné postupové příčky a účasti na šampionátu v Rumunsku jim stačí remíza.

Sedmnáctka podlehla Portugalsku a na ME nepostoupila

Kvitová postupuje, Plíšková vypadla

Fotbalová sedmnáctka podlehla Portugalsku a na ME nepostoupila

Jednadvacítka hrála s Chorvaty bez gólů, v kvalifikaci ještě neprohrála

Fotbalová sedmnáctka podlehla v elitní fázi kvalifikace ME Gruzii

Argentinci v kvalifikaci MS padli s Kolumbií

Fotbalová devatenáctka na úvod elitní fáze kvalifikace ME podlehla Bosně

ZNÁMKOVÁNÍ: Za nálož v Chorvatsku tři čtyřky, jinak pětky

Fotbalová sedmnáctka v elitní fázi kvalifikace ME zdolala Slovensko

České fotbalistky zvítězily v Polsku a v kvalifikaci jsou druhé

Senzační výhra českých mladíků, v kvalifikaci o ME srazili Francii! Sedmnáctka naopak vyhořela

Sedmnáctka v kvalifikaci utrpěla debakl s Německem a na ME nepojede

Vondroušová postoupila v Miami do 3. kola, Krejčíková vypadla

Basketbalisté se v kvalifikaci na ME střetnou s Řeky, Nizozemci a Brity

Česká devatenáctka podlehla Portugalsku a ztratila šanci na mistrovství Evropy

Vondroušová prohrála v osmifinále Australian Open s Sie Šu-wej

Čeští fotbalisté v úvodním letošním zápase rozehrají proti Polsku kvalifikaci ME

Výškařka Hrubá skončila čtvrtá na mítinku Diamantové ligy v Polsku

Devatenáctka zdolala Švédy

Argentina v kvalifikaci MS nestačila na Kolumbii, Brazílie prohrála v Paraguayi

Vondroušová v Miami postoupila, Krejčíková nestačila na vítězku Roland Garros

Švábíková zvládla na MS kvalifikaci, Myslyvčukovi uteklo finále o 22 centimetrů

Fotbalová devatenáctka uzavřela evropskou kvalifikaci remízou s Řeckem

Silné Chorvaty nezlomili, bod ale berou. Nula vzadu těší, hlásí Krejčí

Devatenáctka v kvalifikaci na fotbalové ME porazila Chorvatsko

Siniaková zvládla na trávě v Berlíně po kvalifikaci i první kolo

Plíšková vydřela postup přes Vekičovou, ve Stuttgartu je ve čtvrtfinále

Fotbalová devatenáctka zdolala Švýcarsko a postoupila do elitní fáze kvalifikace

Devatenáctka je po výhře o krok blíž evropskému šampionátu. V kvalifikaci prošla do elitní fáze

Chtěla bych medaili. Cyklistka Miculyčová míří v Polsku mezi elitu

České derby ovládla Plíšková. Bouzková nestačila na šampionku Wimbledonu

Česká devatenáctka na Turnaji pěti týmů schytala debakl od Finska, dvacítka podlehla Švédsku

První šlágr šampionátu. Španělé vyzvou Chorvaty

Martincová v Austinu na úspěšnou kvalifikaci nenavázala a vypadla v 1. kole

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy