Pražané urvali výhru proti obhájci titulu. Zase přišly potíže s ledem

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2023 (19:41)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty zvítězili na ledě Třince 4:2 a ujali se ve čtvrtfinálové sérii extraligy vedení 2:1. Pražané přečkali pětiminutový trest Miroslava Formana a v oslabení dokonce otevřel skóre Roman Horák. Hosté v zápase třikrát vedli o gól, Vladimír Sobotka upravil na 2:1, Michal Kempný na 3:2 a výhru zpečetil David Tomášek do prázdné branky. Obhájce titulu vyrovnal díky brankám Mariana Adámka a Tomáše Marcinka. Start třetí třetiny se zpozdil kvůli díře v ledu zhruba o 45 minut, potíže s hrací plochou už se v extralize stávají tradicí. Čvrtý zápas se hraje v pátek od 19:00 opět v Třinci. celý článek

Pražané urvali výhru proti obhájci titulu

Obhájci titulu vstoupili do šampionátu těsnou výhrou

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2021 (10:18)     Sekcia sport

Hokejisté Finska zahájili na světovém šampionátu v Rize úspěšně cestu za obhajobou titulu. V utkání skupiny B urvali tři body po těsné výhře nad USA 2:1.

Obhájci titulu přišli v páté minutě nastavení o výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2021 (15:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu v 33. kole anglické ligy doma jen remizovali 1:1 s Newcastlem. Obhájci titulu přišli o výhru v páté minutě nastavení, kdy vyrovnal střídající Joe Willock.

Obhájci titulu vstoupili do šampionátu vydřeným vítězstvím

Hokejisté Finska zahájili na světovém šampionátu v Rize úspěšně cestu za obhajobou titulu. V utkání skupiny B urvali tři body po těsné výhře nad USA 2:1. Všechny góly padly ve druhé třetině, vítěznou branku vstřelil Iiro Pakarinen.

Proti Liberci jsme to urvali bojovností a touhou, řekl kapitán Karlovarska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2021 (13:43)     Sekcia sport

Karlovarští volejbalisté vyhráli i druhý zápas v novém extraligovém ročníku. Po úterním vítězství 3:1 v Odoleně Vodě porazili obhájci mistrovského titulu v domácí premiéře stejným poměrem setů také libereckou Duklu.

Nymburk doma v play off zkolaboval v koncovce, Brno selhalo už podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2023 (20:54)     Sekcia sport

Dramatické koncovky druhých zápasů čtvrtfinále play off ligy basketbalistů zvládli lépe hráči USK Praha a Opavy. Pražané, kteří v úvodním duelu s mistrovským Nymburkem prohráli o 42 bodů, tentokrát po obratu v závěru zvítězili na hřišti soupeře 86:83. Obhájci stříbrných medailí z Opavy trojkou dvě sekundy před koncem urvali v Brně výhru 86:84 a v sérii vedou 2:0.

Drama v závěru! Florbalisté ale důležitou výhru urvali a jsou ve čtvrtfinále MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (14:48)     Sekcia sport

Čeští florbalisté porazili ve druhém zápase na mistrovství světa ve Winterthuru Německo 8:6 a s plným počtem bodů si zajistili účast ve čtvrtfinále. Švédští obhájci titulu zdolali ve druhém utkání skupiny Lotyšsko 11:2. Seveřané si připsali další dvouciferný výsledek po sobotním vítězství nad Německem 19:4.

Basketbalisté USK a Opavy zvládli těsné koncovky svých čtvrtfinále play off

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2023 (20:48)     Sekcia sport

Zase sedmičky! A házenkáře Plzně dělí jedna výhra od titulu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.05.2021 (12:31)     Sekcia sport

Mohlo je mrzet, že v úvodu utkání nevyužili řadu chyb soupeře, sami jich udělali ještě víc. Mohlo je mrzet, že v posledních deseti minutách normální hrací doby ztratili velmi nadějné vedení 19:15. Nemrzelo. Házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje jsou krok od titulu, v neděli ve třetím finále extraligy v Karviné urvali druhou výhru v sérii.

Vyloučení, poté opakovaná penalta. Češi v klíčové bitvě urvali výhru a posílili naději na ME

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2020 (16:54)     Sekcia sport

Byla to lopota, ale čeští fotbalisté do 21 let cíl splnili a důležitou kvalifikační výhru v Řecku urvali. V pátek zvítězili v Aténách 2:0, čímž udrželi první příčku ve čtvrté skupině a živí postupovou naději na evropský šampionát.

Obhájci titulu z Denveru v NBA přehráli Oklahomu a mají třetí výhru

Přijdou obhájci titulu o útočné eso? Benzemu trápí tři týdny před MS svalové potíže

Obhájci titulu srovnali sérii v play off NBA

Draci stále první, Sokol dál čeká na výhru

HOKEJ ONLINE: Finiš Třince nestačil, první výhru slaví Sparta. Hradec bojuje s Libercem

Mistři světa vezou z Kazachstánu první kvalifikační výhru

HOKEJ ONLINE: Finiš Třince nestačil, první výhru slaví Sparta. Do boje jde Hradec Králové s Libercem

AC Milán prožívá rozpačitý vstup do sezony. Obhájci titulu podruhé ztratili

Představení skupiny D: Obhájci titulu, velký příběh dánské hvězdy, tančící šašek a snaha o první postup

Obhájci titulu Španělé se na ME házenkářů stali druhými semifinalisty

Nymburk i podruhé ve čtvrtfinále porazil Děčín, USK v Opavě vyrovnal sérii

Oceláři srazili Tygry a slaví třetí výhru v řadě

Dynamo urvalo první výhru z brankoviště. Prosadili jsme se pozdě, litoval Nestrašil

Ústí myslelo na senzaci, výhru nad Nymburkem po 20 letech však nebere

Oceláři srazili Bílé Tygry a slaví třetí výhru v řadě

Horák vystřelil Spartě v Liberci výhru 2:1, Pražané vedou už 3:0

Obhájci titulu Španělé a Švédové jsou na ME házenkářů v semifinále

Obhájci titulu si poradili se Zlínem, řádil Birmančevič

HOKEJ ONLINE: Česká dvacítka chce na MS potvrdit proti outsiderovi senzační výhru nad Kanadou

Sparta otočila zápas v Karviné, Teplice přišly v závěru o výhru

Miami rozdrtilo šampiony z Milwaukee, Curry se proti Clippers blýskl 45 body

Lakers neubránili Adetokunba, Phoenix má v NBA desátou výhru v řadě

Brazilští fotbalisté vydřeli výhru v Peru a v kvalifikaci MS uspěli i podruhé

Sassuolo deklasovalo AC Milán

K.O. pro Liverpool, o dva body přišel v samém závěru. West Ham má šanci na trhák