Oceláři porazili Spartu a opět vyrovnali stav čtvrtfinálové série

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2023 (21:43)     Sekcia sport

Třinečtí hokejisté zdolali na svém ledě Spartu 3:1 a vyrovnali stav čtvrtfinálové série na 2:2. Obhájce titulu vedl už po 42 sekundách trefou Martina Marinčina. Domácí ale oslabil v 16. minutě Tomáš Marcinko, který byl vyloučen za sekání na pět minut a do konce zápasu. V dlouhé přesilové hře vyrovnal Michal Řepík. Třinci vrátil vedení Daniel Voženílek v čase 47:50 a při risku hostů bez gólmana zpečetil výhru Jakub Jeřábek. Série pokračuje pátým duelem v neděli v Praze od 16:30 hodin. celý článek

Třinečtí hokejisté porazili Spartu 3:1 a opět vyrovnali stav čtvrtfinálové série

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.03.2023 (22:18)     Sekcia sport

Třinec - Třinečtí hokejisté zdolali na svém ledě Spartu 3:1 a vyrovnali stav čtvrtfinálové série na 2:2. Obhájce titulu vedl už po 42 sekundách trefou Martina Marinčina. Domácí ale...

Srovnáno! Mladá Boleslav otočila duel s Oceláři

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2021 (21:11)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve čtvrtém semifinále play off extraligy Třinec 3:1 a vyrovnali stav série hrané na čtyři výhry na 2:2. Oceláři sice opět vedli, domácí ale ještě v první třetině vyrovnali a ve druhé části vstřelil David Cienciala vítězný gól. Poslední slovo měl při power play hostů Martin Ševc. Semifinálová bitva bude pokračovat v neděli v Třinci.

Lvi vyrovnali stav finálové série

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2023 (19:13)     Sekcia sport

Lvi Praha vyrovnali stav finálové série extraligy volejbalistů na 1:1 na zápasy. Jihostroj České Budějovice porazili na domácí palubovce 3:0 na sety.

Futsalisté Plzně porazili Chrudim a vyrovnali stav finálové série

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2022 (21:22)     Sekcia sport

Futsalisté Plzně ve druhém utkání finále první ligy doma porazili Chrudim 2:0 a vyrovnali stav série na 1:1. V loňském finále Západočeši porazili Chrudim 3:0 na zápasy.

Lvi porazili volejbalisty Českých Budějovic a vyrovnali finálovou sérii

Lvi Praha vyrovnali stav finálové série extraligy volejbalistů na 1:1 na zápasy. Jihostroj České Budějovice porazili na domácí palubovce 3:0 na sety. Po hladkém úvodním setu, který vyhráli 25:18, získali další dvě sady ve vyrovnaných koncovkách v poměru 34:32 a 28:26. Finálová série bude pokračovat v neděli na jihu Čech.

Lvi Praha porazili volejbalisty Českých Budějovic a vyrovnali finále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.04.2023 (20:01)     Sekcia sport

Oceláři řádili, v prvním utkání čtvrtfinálové série rozhodli už v úvodu

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.03.2021 (17:34)     Sekcia sport

Hokejisté Třince zvítězili v úvodním zápase čtvrtfinálové série na domácím ledě nad Kometou Brno jednoznačně 5:0 a ujali se vedení 1:0 na zápasy. Oceláři rozhodli o svém vítězství již v úvodu, když po dvou minutách vedli o dvě branky.

Házenkáři Plzně porazili o gól Brno a srovnali stav čtvrtfinálové série

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2022 (19:14)     Sekcia sport

Házenkáři mistrovské Plzně porazili v druhém čtvrtfinále extraligy Brno těsně 26:25 a srovnali stav série na 1:1. Třetí zápas se bude hrát příští středu v Králově Poli.

Hokejisté Karlových Varů porazili Olomouc 7:4 a vyrovnali stav v předkole na 1:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.03.2023 (18:38)     Sekcia sport

Karlovy Vary - Hokejisté Karlových Varů zdolali v druhém utkání předkola play off Olomouc 7:4 a vyrovnali stav série hrané na tři vítězné na 1:1 na zápasy. Pěti body za gól a čtyři...

Třinec zvítězil na Spartě v prodloužení a srovnal čtvrtfinálovou sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.03.2023 (22:12)     Sekcia sport

Hokejisté mistrovského Třince vyhráli druhé čtvrtfinále extraligy na ledě Sparty 3:2 v prodloužení a vyrovnali stav série na 1:1. Oceláři dvakrát dotáhli ztrátu a v čase 67:34 rozhodl v přesilové hře Daniel Voženílek. Série na čtyři vítězné zápasy pokračuje ve čtvrtek a v pátek v Třinci.

Basketbalisté Bostonu opět porazili Miami a snížili stav série

Sedmnáctiletý Nečas rozhodl: Brno nekončí, čtvrtfinále pokračuje

Basketbalisté Bostonu opět porazili Miami a snížili stav série na 2:3 na zápasy

Hradec srovnal čtvrtfinálovou sérii s Libercem, rozhodl Klíma

Philadephia díky asistenci Voráčka porazila New York Islanders. Vyrovnala stav série 2. kola play off NHL

Budějovičtí volejbalisté porazili v semifinále Liberec a srovnali stav série

Kometa srovnala sérii s Vítkovicemi! Krutý konec pro Olomouc, Pardubice slaví druhou výhru

Basketbalisté Golden State vyrovnali v play off NBA sérii se Sacramentem

Souboje s Vítkovicemi nás stály hodně sil, přiznal brankář Kacetl

HOKEJ ONLINE: Sparta má znovu navrch, létají pěsti. Chystá se i druhá bitva

HOKEJ ONLINE: Sparta v Liberci zvyšuje náskok! Také Oceláři už vedou

Repríza finále slibuje drama až do konce! Mistr přetlačil Spartu, Mountfield už má mečbol

Plzeň promarnila proti Boleslavi dvougólový náskok, série je vyrovnaná

Palát se trefil a finálová série Stanley Cupu je srovnaná. Hrál i další Čech

Pardubičtí basketbalisté napodobili doma Děčín a vyrovnali sérii

Házenkáři Plzně si po výhře 26:25 nad Karvinou vynutili pátý finálový zápas

Hokejisté Třince a Liberce vstoupili vítězně do semifinále play off. Bílí Tygři porazili Spartu 5:1