HOKEJ ONLINE: Konečně gól! V taktické bitvě Vítkovic s Hradcem jdou domácí do vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.04.2023 (08:56)     Sekcia sport

Hokejisty Vítkovic a Hradce Králové čeká ve středu druhý duel semifinále play off extraligy a domácí Ostravané budou usilovat o první bod v sérii. V úterním úvodním zápase gól za 80 minut hry nepadl a Východočeši o zisku prvního bodu rozhodli v samostatných nájezdech. Sledujte průběh druhého utkání od 17:30 v podrobné online reportáži na Sport.cz, přímý přenos vysílá O2 TV Sport. celý článek

HOKEJ ONLINE: Vítkovice trápí mistra, jdou do vedení. Zabere Hradec v Boleslavi?

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2022 (16:04)     Sekcia sport

Hokejisté mistrovského Třince se ve čtvrtek můžou stát prvním semifinalistou play off extraligy. Ve středu zvítězili na ledě Vítkovic 2:1 a díky vedení 3:0 na zápasy mají první mečbol. Třetím duelem pokračuje i čtvrtfinálová série mezi Mladou Boleslaví a Hradcem Králové, Bruslařský klub v ní vede 2:1 na zápasy. Obě utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobných online reportážích.

HOKEJ ONLINE: Další taktické šachy, nebo přestřelka? Vítkovice se pokusí vyrovnat semifinále s Hradcem

Hokejisty Vítkovic a Hradce Králové čeká ve středu druhý duel semifinále play off extraligy a domácí Ostravané budou usilovat o první bod v sérii. V úterním úvodním zápase gól za 80 minut hry nepadl a Východočeši o zisku prvního bodu rozhodli v samostatných nájezdech. Sledujte průběh druhého utkání od 17.30 v podrobné online reportáži na Sport.cz, přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

HOKEJ ONLINE: Jalové útoky, skvělé obrany. I druhá bitva Vítkovic s Hradcem čeká na góly

HOKEJ ONLINE: Souboj Vítkovic s Hradcem bez gólu, prodlužuje se

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2023 (10:19)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic a Hradce Králové zahajují v úterý druhou semifinálovou sérii play off extraligy. Ostravští hráči v ní budou usilovat o finálovou účast po dvanácti letech, Mountfield si o titul ještě nikdy nezahrál. Zápas začíná v 17:30 (vysílá ČT Sport, stav 0:0) a můžete ho sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Taktické šachy pokračují, Vítkovice bojují o vyrovnání série proti oslabenému Hradci

HOKEJ ONLINE: Souboji Vítkovic s Hradcem kralují gólmani, schyluje se k prodloužení

HOKEJ ONLINE: Kanonáda Pardubic a Vítkovic. Třinec přišel o vedení, Sparta srovnala

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2022 (08:15)     Sekcia sport

První východočeské derby sezony je magnetem dnešního programu šesti zápasů 13. kola hokejové extraligy. Domácí Pardubice půjdou do bitvy s Hradcem Králové v roli lídra soutěže, tři další kluby ale mohou v případě zaváhání Dynama vyskočit až do čela. Pouze bod ztrácejí Vítkovice, které změří síly s Libercem, o další bod zpět jsou Mladá Boleslav a Brno. Bruslaři vyzvou obhájce titulu Třinec, Kometa se chystá na souboj v Praze proti Spartě. Online můžete sledovat na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Rána pro Češky! Finky jdou v klíčové bitvě do vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2023 (10:17)     Sekcia sport

České hokejistky nastoupí ve čtvrtek od 16:00 na mistrovství světa v kanadském Bramptonu ve čtvrtfinále proti Finsku. Svěřenkyně kanadské trenérky Carly MacLeodové skončily třetí ve skupině A a teď je čeká suverénní vítěz skupiny B. Seveřanky zatím vyhrály na šampionátu všechny zápasy. Utkání můžete ledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Sparta jde do vedení v sérii s Třincem. Drama v Liberci, dojde na přídavek

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2023 (08:41)     Sekcia sport

V Třinci a v Liberci ve čtvrtek pokračují čtvrtfinálové série play off hokejové extraligy. Jak Oceláři s pražskou Spartou, tak i Bílí Tygři s Hradcem Králové vyhráli zatím po jednom zápase. O další bod se hrálo na třineckém stadionu, Pražané jdou po výhře 4:2 do vedení v sérii (2:1), v Liberci je to 1:1. Utkání můžete sledovat v podrobné reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Sparta jde do vedení v sérii s Třincem. Drama v Liberci

V Třinci a v Liberci ve čtvrtek pokračují čtvrtfinálové série play off hokejové extraligy. Jak Oceláři s pražskou Spartou, tak i Bílí Tygři s Hradcem Králové vyhráli zatím po jednom zápase. O další bod se hrálo na třineckém stadionu, Pražané jdou po výhře 4:2 do vedení v sérii (2:1), v Liberci vede Hradec 1:0. Utkání můžete sledovat v podrobné reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Třinec může slavit postup, zabere Hradec v Boleslavi?

HOKEJ ONLINE: Bleskový obrat, Vítkovice na prahu vyřazení. Zabere Hradec v Boleslavi?

HOKEJ ONLINE: Finsko v euforii! Kanada inkasovala, navíc přišla o gólmana

HOKEJ ONLINE: Krutá rána pro Finy! Sahali po zlatu, ale nakonec rozhoduje prodloužení

HOKEJ ONLINE: Plzeň urvala výhru v prodloužení, Sparta padla v Brně. Pardubice pohořely s Hradcem

HOKEJ ONLINE: Finsko s Kanadou bojuje o zlato. Ve finále padl první gól!

HOKEJ ONLINE: Rána pro Kometu! Vítkovice jdou do vedení

HOKEJ ONLINE: Češi slaví bronz. Finsko s Kanadou začaly boj o zlato!

HOKEJ ONLINE: Češi slaví bronz. Do boje o zlato jde Finsko s Kanadou

HOKEJ ONLINE: Derby je tady, Pardubice hrají s Hradcem. Mountfield jde do vedení

HOKEJ ONLINE. Další rána pro Spartu, Pardubice vedou, Oceláři vymazali manko

HOKEJ ONLINE: Dva nejlepší týmy jdou proti sobě! Prodlouží Vítkovice sérii?

HOKEJ ONLINE: Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

HOKEJ ONLINE: Třinec útočí na titul, čtvrté finále s Hradcem se bude prodlužovat

HOKEJ ONLINE: Video momenty. V derby už létají pěsty, Pardubice ale zatím hrají s Hradcem bez gólu

HOKEJ ONLINE: Vítkovice budou v Brně hájit vedení v extralize

HOKEJ ONLINE: Obrovské šance Vítkovic, maraton s Hradcem ale pokračuje

HOKEJ ONLINE: Plzeň vyhrála posedmé v řadě. Vítkovice zázračně povstaly. Kometa udržela těsné vedení

HOKEJ ONLINE: Rusové jdou bleskově do vedení

HOKEJ ONLINE: Kometa Třinec i Plzeň jdou do vedení, Kladno znovu inkasuje

HOKEJ ONLINE: Vítkovice zaútočí na historický obrat, Hradec Králové na první finále

HOKEJ ONLINE: Třinec s Pardubicemi bojují na dálku o první místo. Potvrdí Kladno výhru ze Sparty?

HOKEJ ONLINE: Konečně gól. Vítkovice v boji o mečbol vedou nad Brnem

HOKEJ ONLINE: Poslední Kladno obralo lídra! Třinec pod širým nebem drtí Kometu

HOKEJ ONLINE: Třinec s Pardubicemi bojují na dálku o první místo. Kladno dalo kontaktní gól

HOKEJ ONLINE: Třinec s Pardubicemi bojují na dálku o první místo. Kladno znovu inkasovalo

HOKEJ ONLINE: Vítkovice budou na Spartě hájit vedení v extralize. Kometa hostí mistra

HOKEJ ONLINE: Drama v Plzni, mistr drží těsný náskok! Kladno dalo kontaktní gól

HOKEJ ONLINE: Hradec rychle vede, Třinec vrátil Kometě úder. Vary opět přišly o vedení v Plzni

HOKEJ ONLINE: Plzeň urvala výhru v prodloužení. Pardubice hoří s Hradcem, Sparta prohrává v Brně

HOKEJ ONLINE: Očekávaná plichta by vyřadila Kanadu. Ale Němci jdou do vedení

HOKEJ ONLINE: Začíná čtvrtfinále play off extraligy. Čtyři týmy jdou do boje

HOKEJ ONLINE: Hradec jde proti Liberci do vedení. Finiš Třince přišel pozdě, slaví Sparta

HOKEJ ONLINE: Třinec může slavit titul, jenže do vedení jde Hradec