Mountfield je krůček od extraligového finále, Ridera znovu padla

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2023 (06:45)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové porazili ve třetím utkání semifinálové série play off extraligy Vítkovice 4:2 a za stavu 3:0 na zápasy je dělí jediná výhra od postupu do boje o zlato. Východočeši si vypracovali dvoubrankový náskok díky gólům Olivera Okuliara a Graemea McCormacka, ještě před první přestávkou odpověděl Marek Kalus. Ve třetí třetině vyrovnal Peter Krieger, ale v čase 55:53 rozhodl Patrik Miškář, jenž dal vítěznou trefu již v prodloužení druhého utkání. Pojistku přidal Radovan Pavlík. Postup může tým Mountfieldu dovršit v nedělním čtvrtém utkání, které se odehraje opět v Hradci Králové a začne v 16 hodin. celý článek

Ridera v průšvihu! Vítkovice padly i podruhé, Mountfield má do finále blíž

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.04.2023 (08:56)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli i druhý zápas semifinále play off extraligy na ledě Vítkovic a po vítězství 3:2 v prodloužení vedou v sérii na čtyři výhry 2:0. Utkání rozhodl v čase 61:59 útočník Patrik Miškář, jenž hrál první extraligový zápas v sezoně. Série pokračuje v sobotu na východě Čech.

Kolo plné prodloužení! Mistr ztratil body, Mountfield zkrotil Bílé Tygry a je znovu druhý

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2022 (16:40)     Sekcia sport

Nevídaně vyrovnané souboje přineslo 46. kolo hokejové Tipsport extraligy! Hned pět ze sedmi zápasů včetně čtvrteční předehrávky Plzně s Pardubicemi (3:4 PP) dospělo k rozhodnutí až v prodloužení či v samostatných nájezdech. Mistr z Třince nechal dva body v Českých Budějovicích (5:4 PP), Vítkovice udolaly Kladno 2:1 PP, Litvínov podlehl Zlínu 3:4 v prodloužení a brněnská Kometa padla s Karlovými Vary 1:2 dokonce až v nájezdech. A to ještě Olomouc zvítězila v Mladé Boleslavi nejtěsnějším rozdílem 3:2. Jediným přesvědčivým vítězstvím 6:2 skončil duel Hradce Králové s Libercem. Mountfield se díky němu znovu propracoval na druhé místo tabulky před Pardubice.

Statečný boj Indiánů nestačil, Ridera jde před Pardubice

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2023 (20:03)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli ve 41. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Vítkovicemi 2:3. Ridera se tak vrací na první místo tabulky.

Hradecký manažer po konci v Lize mistrů: Každá porážka bolí, ale není co vytknout

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.12.2022 (11:06)     Sekcia sport

Byli malý krůček od toho, aby se dostali mezi čtyři nejlepší evropské týmy a přiblížili se úspěchu, kterým hokejovou Ligu mistrů ozářili před třemi lety. Tehdy hradecký Mountfield ve čtvrtfinále přes švýcarský Zug přešel a zastavil se až ve finále, tentokrát byl úspěšnější soupeř.

Vedení extraligového Hradce Králové vyřadilo Bartošáka z kádru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.11.2023 (13:02)     Sekcia sport

Hradec Králové - Vedení extraligového Hradce Králové na svém webu potvrdilo, že hokejový brankář Patrik Bartošák je aktuálně vyřazen z kádru. Podle deníku Sport měl problém s policií, což Mountfield...

Hradec v euforii! Mountfield si poprvé v historii zahraje finále extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (07:11)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové postoupili poprvé do finále extraligy a slaví historický úspěch. Mountfield vyhrál v rozhodujícím sedmém utkání semifinále na ledě Vítkovic 2:1 v prodloužení a dotáhl úspěšně sérii, v které vedl už 3:0 na zápasy. V čase 78:04 rozhodl slovenský útočník Oliver Okuliar a Východočeši v úterý začnou doma boj o zlato proti Třinci.

HOKEJ ONLINE: Startuje finále. Hradec Králové se pokusí sesadit Třinec z extraligového trůnu

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2023 (08:08)     Sekcia sport

Nečekaně až čtvrtý a šestý tým po základní části hokejové extraligy, Hradec Králové a Třinec, dnes zahájí boj o titul a Masarykův pohár. Zatímco Mountfield, který bude mít v úvodních zápasech výhodu domácího prostředí, se ve finále play off představí poprvé v klubové historii, Oceláři budou usilovat o čtvrtý mistrovský triumf za sebou. První duel začne v 17:00 a v podrobné online reportáži ho můžete sledovat na Sport.cz.

Znovu pět setů. Pražští Lvi v repríze finále přetlačili Karlovarsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.01.2023 (08:58)     Sekcia sport

Volejbalisté mistrovského Karlovarska poprvé v sezoně neuspěli v repríze loňského extraligového finále a ve 22. kole nejvyšší soutěže podlehli pražským Lvům v jejich hale 2:3. Hlavním tahounem Lvů byl kanadský univerzál Casey Schouten, autor 28 bodů.

Dallas zvládl obrat a je blízko finále NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2020 (06:07)     Sekcia sport

Hokejisté Dallasu jsou krůček od vysněného finále Stanley Cupu. V nočním, čtvrtém utkání série s Vegas znovu zvládli zvítězit v těsném utkání, když otočili nepříznivý vývoj. Duel na stranu Stars překlopily největší hvězdy týmu - Joe Pavelski a Jamie Benn. Dallas zvítězil v utkání 2:1, v sérii je stav dokonce už 3:1.

Repríza finále slibuje drama až do konce! Mistr přetlačil Spartu, Mountfield už má mečbol

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2023 (11:19)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové si už ve čtvrtfinálové sérii play off Tipsport extraligy vypracovali postupový mečbol. Mountfield zvítězil v Liberci 2:1, v sérii hrané na čtyři vítězství získal třetí výhru a do semifinále mu chybí udělat poslední krok. To v repzíze loňského finále mistrovský Třinec udolal v pátek pražskou Spartu 3:1 a srovnal stav na zápasy na 2:2. Obě série pokračují v neděli v Hradci Králové a v Praze.

A zase ten Miškář: Příběh play off, díl druhý. Vyprodaný hradecký zimák vyděsilo zranění Pavlíka

ONLINE: Sparta - Třinec 0:0. V Praze startuje čtvrtý duel extraligového finále

Vítkovice si po skvělém finiši vyšláply na extraligového lídra

Hrana byla tenká, ale poslední maličkost vyzněla pro nás, říkal hradecký trenér

Verva padla v prodloužení, dva body bere Mountfield

Na Švédy s Mrázkem v brance, útočníci z extraligového finále znovu nehrají

Třinec je krůček od třetího titulu, v pátém finále dal Spartě sedm gólů

Báječný hradecký finiš. Mountfield vyrovnával na poslední chvíli, pak rozhodl v nájezdech

Real je krůček od mistrovských oslav

ONLINE: Video momenty z utkání Vítkovice - Hradec Králové

HOKEJ ONLINE: Mountfield vyhrál prestižní derby! Sparta doma padla, Plzeň znovu vede

Klasický Růžičkův beton. Musíme to zlomit, velí litvínovský Látal

Třinec ovládl derby na ledě Vítkovic, Sparta potřetí v řadě padla

ONLINE: Vítkovice - Hradec 0:0. Další sedmý zápas, kdo doplní Třinec ve finále?

Fotbalový Hradec Králové měl ztrátu šest milionů, hokejový Mountfield čtrnáct

Hořava nemá za náhodu, že Sparta doma rozdává body. Hübl se divil ceremoniálu uprostřed zápasu

Hořava nebere za náhodu, že Sparta doma rozdává body. Hübl se divil ceremoniálu uprostřed zápasu

HOKEJ ONLINE: Hradec má doma šanci srovnat stav finále s Třincem