Vydrův bláznivý večer: Než jsem se rozkoukal, prohrávali jsme. Pak tým zachránil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.04.2023 (23:51)     Sekcia sport

Na hřiště přicházel za stavu, kdy Plzeň o gól vedla. „Ale než jsem se rozkoukal, už jsme prohrávali jedna dva,“ kroutil hlavou útočník Matěj Vydra, který dvěma brankami v závěru pomohl Viktorii k obratu a výhře 3:2 nad Jabloncem. celý článek

Bláznivý večer v Portu. Tři vyloučení, góly v nastavení a radost Atlétika

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2021 (12:21)     Sekcia sport

Tři červené karty, tři góly od devadesáté minuty dál. V Portu se v přímém souboji o postup do osmifinále Ligy mistrů odehrál bláznivý zápas, který vyhrálo hostující Atlético Madrid 3:1. „Já jsem tak spokojený,“ zářil emotivní kouč Diego Simeone.

Není Tijani studený? obával se Bořil před penaltou. Pak líčil: Máme dvojitou radost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.12.2023 (07:58)     Sekcia sport

První gól Slavie připravil. A třetí gól vlastně taky, i když nechtěně a šťastně. „Bolelo to, ale krásně bolelo. Byl to bláznivý zápas se vším všudy. Vyhrávali jsme, prohrávali a nakonec to otočili. Teď jsme fakt šťastní,“ říkal kapitán Jan Bořil, než v kopačkách po kluzkých dlaždičkách přicupital do novinářské zóny.

Kozel má první skalp Slavie. Bláznivý zápas, smál se

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2022 (20:36)     Sekcia sport

Slavia byla posledním mužstvem, které Luboši Kozlovi v české nejvyšší soutěži jako trenérovi odolávalo. Nyní se sešívaného skalpu po osmi porážkách a sedmi remízách dočkal. Liberec hrající v deseti porazil úřadující mistry 1:0. „Obrovsky cenné vítězství. Je pravda, že jsem ji ještě nikdy neporazil, ale ve dvacáté minutě bych si nevsadil, že to vyjde zrovna teď,“ upřímně uznal liberecký trenér. „Viděli jsme bláznivý zápas,“ doplnil.

Trenér Horejš: Kdybychom nebyli celý zápas v deseti, tak jsme na Slavii měli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2022 (09:14)     Sekcia sport

Bláznivý zápas sehráli proti favoritovi fotbalisté Jablonce. Téměř celý zápas byli v deseti, dvakrát prohrávali o dva góly, přesto mohli v posledních vteřinách dokonce vyrovnat. Nakonec ale Slavii včera doma ve 3. ligovém kole podlehli 2:3.

Herní praxe mi chybí, ale jsem rád, že jsem i tak týmu pomohl, tvrdil olomoucký Jemelka

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (18:26)     Sekcia sport

Neskutečný závěr předvedli ve 4. kole nejvyšší soutěže fotbalisté Olomouce. Na domácím stadionu ještě v 87. minutě prohrávali s Českými Budějovicemi 1:3, ale nejprve Pavel Zifčák snížil a v sedmé minutě nadstavení zachránil Hanákům bod Florent Poulolo. K remíze gólem přispěl i stoper Václav Jemelka, jenž se na trávník vrátil po dlouhé pauze zaviněné zraněním.

Teplické fotbalisty veleobrat Liberce nesložil. Gning je po zranění zpátky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.09.2023 (09:27)     Sekcia sport

Z pohádky do hororu, sem a tam. Bláznivý ligový zápas fotbalistů Teplic v Liberci: vedli 2:0 už v 11. minutě, v poločase prohrávali, nakonec si v sobotu odvezli bod za remízu 3:3, ač dohrávali bez vyloučeného Petra Hronka.

Sparta vstala z mrtvých! Nepoložili jsme se, jsem na tým strašně hrdý, smeká kapitán

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (22:14)     Sekcia sport

Železnou pověst na sebe místo fotbalové Sparty bere ta hokejová. V letošním semifinále play off připomíná bájného nezničitelného Fénixe. V sérii s Libercem prohrávala již 0:3 na zápasy, ovšem v šestém utkání dokázala zvítězit 3:2 v prodloužení a srovnat sérii na 3:3. A vynutit si sedmý rozhodující zápas. „Jsme strašně rádi, že jsme se vrátili zpátky, sérii srovnali a jdeme do sedmého zápasu. Ta situace pro nás nebyla vůbec jednoduchá, když jsme prohrávali už 0:3. Ukázal se charakter týmu. Jsem na něj strašně hrdý,“ vysekl parťákům poklonu kapitán Sparty Michal Řepík.

Kouč Velkého Meziříčí: Remíza je pro nás výhra. Ale ten gól v závěru bolí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2022 (08:17)     Sekcia sport

Bláznivý zápas mají za sebou třetiligoví fotbalisté Velkého Meziříčí. Ti v domácím duelu s Kvítkovicemi v poločase prohrávali 0:2, po přestávce však dokázali vyrovnat a v 91. minutě zásluhou Matěje Sysla dokonce šli do vedení 3:2.

Lehečka slaví milník. Mezi elitou se rozkoukal a útočí na první dvacítku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.05.2024 (11:46)     Sekcia sport

Souboj 31. hráče světového žebříčku se 35. v semifinále podniku Masters? Skvělá příležitost pro oba. Jiří Lehečka a Kanaďan Félix Auger-Aliassime se o její zužitkování poperou v pátek od 20:00, vítěz si v Madridu zahraje nedělní finále. „Jsem rád, že se mi teď na turnajích Masters daří, po loňském roce, kdy se mi na nich příliš nevedlo, jsem si to moc přál,“ vypráví český tenista.

Penalta, to byla hloupost jejich hráče. Gól bych ale vyměnil za tři body," tvrdil olomoucký Chytil

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (19:17)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce na první jarní výhru stále čekají. V duelu 21. kola nejvyšší soutěže s Pardubicemi k ní navíc měli daleko. Dvakrát prohrávali. Bod za remízu 2:2 jim zachránil útočník Mojmír Chytil až v šesté minutě nadstavení. Nejprve byl faulován Hranáčem, za což sudí Nehasil nařídil penaltu, kterou mu posvětil VAR. Pak si sám vzal míč, bombou propálil gólmana Nitu a zachránil svůj tým od fiaska.

Bláznivý závěr v devíti: obrat Lince, Tecl v obraně. Modlili jsme se, aby byl konec, přiznal Trpišovský

Hrdinové Slavie: Jurečka se před finále pošťouchne se Sadílkem, Douděra viděl celý vesmír

Čeští softbalisté si v napínavém duelu poradili s Dány a zahrají si finále

Bořil měl zálusk na penaltu. Hlavně je ale rád, že vůbec hraje: Pořád mě to dojímá

Před rokem klokany zachránil, teď je dovedl do finále o Evropu. Nepodělali jsme se, těší Jindřiška

Místo operace góly. Považanec zachránil trápícímu se Jablonci aspoň bod

Náročné utkání. Chtěli jsme být odvážní a napadat, občas se to otočilo proti nám, říká Brabec

Č. Budějovice - Slovácko 2:2, domácí neudrželi vedení a jsou poslední

Sedlák po postupu: Makáme jeden za druhého. Je jedno, koho dostaneme ve finále

V Liberci vše šlape, v Pardubicích jsem se dobře rozkoukal v politickém dění, porovnává Kverka

Zlomený Hamara bronzovým hrdinou. Takhle bláznivý zápas jsem v životě nehrál, směje se

Trpišovský: Plavšiče jsme sondovali už dřív, takový typ hráče jsme neměli

Pasivita? Kdepak, zodpovědná defenzíva! Bílek hájil plzeňskou taktiku proti Slavii