Salač dojel v Austinu pátý, v motocyklovém MS si polepšil na čtvrté místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2023 (20:51)     Sekcia sport

Filip Salač vyjel ve Velké ceně Ameriky silničních motocyklů páté místo. Závod Moto2 v Austinu vyhrál Španěl Pedro Acosta. V pořadí mistrovství světa se Salač po třetím dílu sezony posunul na čtvrtou příčku. celý článek

Salač dojel v Austinu čtrnáctý a má první body v Moto2

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (19:11)     Sekcia sport

Filip Salač obsadil v závodě Moto2 ve Velké ceně Ameriky 14. místo a vybojoval v Austinu první dva body po přestupu z nejslabší motocyklové třídy Moto3. Dosud nejlepším výsledkem dvacetiletého jezdce týmu Gresini Racing v prostřední kubatuře mistrovství světa byla 21. pozice v Indonésii, zbylé dva závody nedokončil. Pro premiérový triumf v Moto2 si dojel Ital Tony Arbolino.

Salač získal první body ve třídě Moto2. V Austinu dojel čtrnáctý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2022 (19:40)     Sekcia sport

Salač při loučení s Moto3 dojel i přes trest čtvrtý

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.11.2021 (11:40)     Sekcia sport

Filip Salač obsadil ve svém posledním závodě v kategorii Moto3, Velké ceně Valencie, čtvrté místo.

Salač byl v úvodním tréninku Moto2 v Austinu třetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2023 (23:17)     Sekcia sport

Český motocyklista Filip Salač obsadil v úvodním tréninku na Velkou cenu Ameriky Moto2 třetí místo. Ve druhé rychlejší části byl pátý jezdec průběžného pořadí šampionátu devátý.

Salač ve Velké ceně Ameriky silničních motocyklů dojel pátý

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2023 (20:10)     Sekcia sport

Páté místo obsadil Filip Salač ve Velké ceně Ameriky silničních motocyklů. Závod Moto2 vyhrál Španěl Pedro Acosta. V pořadí MS je Salač čtvrtý.

Salač byl v úvodních trénincích v Austinu sedmnáctý

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2022 (21:37)     Sekcia sport

Filip Salač zajel v úvodních dvou trénincích na Velkou cenu Ameriky v třídě Moto2 sedmnáctý čas. Na čtrnácté místo, jež jako poslední zaručí po třetím tréninku přímý postup do druhé části kvalifikace, ztratil v Austinu český jezdec více než půl sekundy.

Salač znovu bez bodu. V Thajsku dojel sedmnáctý, celkově je stále devátý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.10.2023 (09:05)     Sekcia sport

Filip Salač obsadil ve Velké ceně Thajska 17. místo a potřetí za sebou v motocyklovém mistrovství světa nebodoval. Závod Moto2 v Buriramu vyhrál Španěl Fermín Aldeguer a připsal si druhé prvenství v sezoně i v kariéře. Druhý skončil jeho krajan Pedro Acosta, který tím zvýšil náskok v čele celkové klasifikace a přiblížil se zisku titulu.

Motocyklista Salač byl v úvodním tréninku Moto2 v Austinu třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.04.2023 (23:25)     Sekcia sport

Salač zakončil sezonu Moto3 čtvrtým místem ve Valencii

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.11.2021 (12:24)     Sekcia sport

Motocyklista Filip Salač obsadil v závěrečném závodě Moto3 ve Valencii čtvrté místo místo a připsal si druhý nejlepší výsledek sezony i kariéry. Pro první vítězství v podniku mistrovství světa si dojel domácí Xavier Artigas.

Salač překonal český rekord na MS! Dojel pátý

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (11:19)     Sekcia sport

Kristián Salač obsadil při debutu na mistrovství světa páté místo v disciplíně Big Air. Jednadvacetiletý talent se v gruzínském Bakuriani postaral o nejlepší český mužský výsledek ve freestyle snowboardingu v historii šampionátů.