Brněnská obrana hořela. Soupeř nás v prvním poločase ubrejkoval, řekl trenér

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2023 (08:28)     Sekcia sport

Týden po nadějném vítězném startu nového trenéra Martina Haška jsou fotbalisté Zbrojovky Brno znovu tam, kde byli, než k nim Hašek místo odvolaného Richarda Dostálka přišel. Po porážce 1:3 v Liberci opět padli těsně nad hranici baráže, nad níž balancují jen díky lepšímu skóre celý článek

Ostrava čtyřikrát ztrestala účastníka Evropské ligy. Kozlovi se tříbí sestava

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2020 (10:11)     Sekcia sport

Fotbalisté ostravského Baníku před odjezdem domů z rakouského soustředění rozstříleli účastníka Evropské ligy Hartberg 4:1. „Soupeř byl v prvním poločase, kdy hrál v základní sestavě, velice kvalitní. Byl o něco lepší mimo jiné v držení míče, v mezihře,“ uvedl ostravský trenér Luboš Kozel.

Vám přijde normální, aby Pelta chodil o poločase do kabiny rozhodčích? znělo od Klokanů

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     09.08.2021 (08:29)     Sekcia sport

V klidu odpověděl na otázky k průběhu utkání v Jablonci (2:2), na závěr televizního rozhovoru pak trenér fotbalistů Bohemians 1905 jen tak mimochodem pronesl. "Co mě však zaráží je, že majitel klubu byl v poločase v kabině rozhodčích," řekl Luděk Klusáček.

Xavi: Po El Clásicu to v nás stále vře

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.11.2023 (17:23)     Sekcia sport

Po prvním poločase El Clásica by asi jen málokdo řekl, že Real Madrid zvládne po svém špatném výkonu průběh zápasu otočit na svou stranu, ale stalo se tak. Zázračný Jude Bellingham Barcelonu setnul dvěma zásahy. Blaugranas nyní čeká těžký zápas na Realu Sociedad, do kterého ale tým žene vyložená zloba, jak to popsal trenér Xavi.

Obrana Interu v troskách, Inzaghi přebírá odpovědnost

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     04.09.2022 (13:38)     Sekcia sport

Vychvalovaná obrana Itneru Milán, která v uplynulé sezóně dokázala udržet čisté konto osm utkání v řadě, je v troskách. V současném ročníku Serie A jsou na tom hůře pouze nováčci z Monzy a Cremonese. Obrana Interu Milán je zkrátka zralá na sestup a trenér Inzaghi bude muset co nejdříve tento palčivý problém vyřešit.

Polsko - Česko 1:0 po poločase

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.11.2023 (21:39)     Sekcia sport

Varšava - Čeští fotbalisté prohrávají v předposledním utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Polsku po prvním poločase 1:0 gólem Jakuba Piotrowského ze 38. minuty....

Beton hráče nerozvíjí. Ani se Spartou jsem ho nechtěl, říká Jarošík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2022 (10:59)     Sekcia sport

Fotbalovým Teplicím jde v 1. lize o kejhák, ale ani proti Spartě na žádného zanďoura nevsadily. Po odvážném prvním poločase to sice vyústilo v krach 0:3, trenér Jiří Jarošík ovšem filozofii měnit nehodlá ani v tuhém boji o záchranu. „Hrajeme otevřenou partii se Spartou i všemi ostatními,“ řekl po sobotním zápase.

Bayern ani podruhé nezaváhal, o výhře rozhodl již po poločase

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2022 (19:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Bayernu porazili doma Wolfsburg 2:0 a vyhráli i druhý zápas ligové sezony. Gólově se v prvním poločase prosadili Musiala a Müller.

V prvním derby sezóny bylo hotovo po poločase. Slavia přejela Spartu 4:0

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     23.10.2022 (21:25)     Sekcia sport

První derby pražských S je za námi! Čekali jsme vyrovnanou bitvu. Sparta se v posledních kolech vybičovala k celkem solidním výkonům a Slavia naopak v poslední době nebyla stoprocentní. Favorit tu tedy vyloženě nebyl. Sešívaní ale rozmetali všechny predikce a Spartu přejeli 4:0 už v prvním poločase.

Teplice rozhodly už v prvním poločase, Slovan nevyhrál potřetí v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (16:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic ve 23. kole první ligy porazili doma Liberec 2:0. „Skláři“ i v pátém utkání na jaře bodovali a posunuli se před soupeře na sedmé místo tabulky. Domácí rozhodli v prvním poločase brankami Muhammada Jásira a Daniela Fily. Slovan nevyhrál v nejvyšší soutěži potřetí za sebou a je devátý.

Pardubický poločas hrůzy. Gólové hody měl Karafiát se Sadílkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2021 (17:15)     Sekcia sport

Nováček soutěže tvrdě narazil. Liberec v předehrávce 21. kola zničil Pardubice 4:1. Oplatil mu tak podzimní třígólový výprask. První dva góly v české lize vstřelil Sadílek, dvakrát se trefil i Karafiát. Severočeši o třech bodech rozhodli už v prvním poločase, kdy hosty rozložili čtyřmi zásahy. Ti v prvním poločase navíc neproměnili pokutový kop, po pauze dokázali jen snížit.

Šilhavý: V prvním poločase jsme kluky trochu hodili do vody, ale Černého nezatracuju

Liberecký trenér Kozel: Zejména v prvním poločase to od nás bylo velmi slabé

Stanciuovi jsem sežral gól, v poločase jsem byl naštvaný, přiznal dvougólový Kuchta

Zlínský trenér po generálce: Některé výkony v prvním poločase byly zklamáním

Jako vyděšení králíci v záři reflektorů! Legenda reaguje na debakl Realu

Trenér Bohemians Klusáček: Je to porušení regulérnosti ligy, Slavia měla čtyři dny na odpočinek navíc

Měl sedět. Hrál a dal hattrick. Bude zase Pichichi? Lewandowski slyší jen chválu

Vypadali jako vyděšení králíci v záři reflektorů! Legenda reaguje na debakl Realu

Velké změny v kádru už neplánujeme, míní plzeňský asistent Trousil

Trefil se po roce a nastartoval obrat. Gól už jsem strašně potřeboval, řekl Doležal

Trenér Liberce musel uklidňovat hráče. Jak je možné, že to UEFA povolila? divili se

Rozhozený a smutný Vrba! Otevírat se nebudu, novináři toho zneužívají, řekl kouč

Dotkli jsme se svého maxima, bral remízu s Leicesterem trenér Trpišovský i hráči

Krejčí před Plzní: Vzadu je soupeř dobře organizovaný, hraje na nulu

Čeští fotbalisté prohrávají s Anglií po poločase 0:1

Sparta porazila Žilinu, Priske by koncem roku rád dostal posilu

Třaskavý souboj na Slovensku. Zastaví domácí hvězdu ostravská obrana i podruhé?

Bezzubý Manchester United proti Burnley spasil výborný Jonny Evans

Cítím, že mi důvěřují spoluhráči i trenéři, pochvaluje si rozjetý mladík Jurásek

(Ne)spokojený van Gaal: Už rok tvrdím, že se můžeme stát mistry světa

SLEDUJEME ŽIVĚ: Midtjylland vs. Slavia 0:1. Vedení po poločase, po rohu skóroval Olayinka

Slavia si odpočinula, liga není regulérní, zlobil se kouč Bohemians

Juventus zachránil ve druhém poločase alespoň remízu v Cagliari

Vy snad máte v kabině štěnici, vtipkoval Guľa. Fandil Superlize?

Hrál Sivok za Jihočechy naposledy? Uděláme vše, aby za nás ještě nastoupil, ujišťuje trenér Horejš

Zabrzdění po reprezentaci. Těžký soupeř venku a sparťané to nezvládají

Ztížili jsme si to sami, uznává chrudimský trenér Veselý

Sparta nevyužila ohromné herní převahy a v zápase s Rangers se musela spokojit s bezgólovou remízou

Byli jsme takoví píchlí, ohodnotil výkon na Letné jablonecký trenér Látal

Trable Chelsea po čtyřech gólech. Werner a Lukaku budou chybět, ví kouč

Proti Česku musíme být lepší, je to silnější a nebezpečnější soupeř, řekl Lukaku

Obrana ostravských fotbalistů před Boleslaví funguje, ale stopeři ubývají

Látal ven! Fanoušky jsem neslyšel, tvrdil po prohře kouč Sigmy. To trenér Kozel si lebedil

Druhý poločas byl velmi slabý. Takto se nebrání, zlobil se po debaklu trenér Karviné Jarábek