Yates si v poslední etapě pohlídal vítězství v závodu Kolem Romandie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2023 (17:19)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Romandie vyhrál Brit Adam Yates. V závěrečné páté etapě podniku WorldTour zvítězil kolumbijský sprinter Fernando Gaviria. celý článek

Yates ovládl závod Kolem Romandie, poslední etapu vyhrál Gaviria

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (16:36)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Romandie vyhrál Brit Adam Yates. V závěrečné páté etapě podniku WorldTour zvítězil Kolumbijec Fernando Gaviria.

Královskou etapu Kolem Romandie vyhrál Yates a oblékl se do žlutého

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.04.2023 (17:10)     Sekcia sport

Královskou čtvrtou etapu cyklistického závodu Kolem Romandie ovládl Brit Adam Yates. Po více než 161 kilometrech a třech náročných stoupáních porazil v lyžařském středisku Thyon 2000 o sedm sekund Francouze Thibauta Pinota. Třicetiletý jezdec vybojoval druhé vítězství v sezoně a jubilejní dvacáté v kariéře a oblékl si žlutý dres lídra závodu.

Brit Hayter po vítězství v druhé etapě vede závod Kolem Romandie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.04.2023 (18:56)     Sekcia sport

Druhou etapu závodu Kolem Romandie vyhrál ve spurtu britský cyklista Ethan Hayter a je novým lídrem. Ve finiši po téměř 163 kilometrech, během kterých se peloton rozdělil na několika stoupáních, člen stáje Ineos Grenadiers porazil Španěla Juana Ayusa a Francouze Romaina Bardeta.

Brit Hayter po vítězství ve druhé etapě vede závod Kolem Romandie

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2023 (17:56)     Sekcia sport

Adam Yates po vítězství v horské 3. etapě vede závod Kolem Katalánska

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2021 (18:28)     Sekcia sport

Třetí etapu závodu Kolem Katalánska vyhrál britský cyklista Adam Yates a ujal se vedení v jubilejním 100. ročníku. Člen stáje Ineos Grenadiers zvládl nejlépe závěrečné stoupání do pyrenejského střediska Vallter 2000.

Závod Kolem Alp vyhrál britský cyklista Simon Yates

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2021 (16:30)     Sekcia sport

Vítězem cyklistického závodu Kolem Alp se stal Brit Simon Yates, který v poslední etapě udržel téměř minutový náskok před Španělem Pellem Bilbaem. Závěrečnou pátou etapu s cílem u jezera Garda ovládl po úniku Rakušan Felix Grossschartner.

Simon Yates ovládl závod Kolem Alp, Bilbaa udržel za sebou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2021 (16:42)     Sekcia sport

Vítězem závodu Kolem Alp se stal britský cyklista Simon Yates, který v poslední etapě udržel téměř minutový náskok před Španělem Pellem Bilbaem. Závěrečnou pátou etapu s cílem u jezera Garda ovládl po úniku Rakušan Felix Grossschartner.

Černý po první etapě Kolem Romandie přišel o žlutý dres, je druhý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2023 (18:38)     Sekcia sport

Josef Černý přišel v první etapě cyklistického závodu Kolem Romandie o žlutý dres vedoucího jezdce, který vybojoval v úterním prologu. Téměř 171 kilometrů dlouhou etapu vyhrál jeho kolega ze stáje Soudal-Quick Step Brit Ethan Vernon a odsunul českého závodníka na druhé místo celkového pořadí. Oba mají shodný čas.

Ayuso po triumfu v časovce vede závod Kolem Romandie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2023 (18:53)     Sekcia sport

Časovku v třetí etapě závodu Kolem Romandie vyhrál dvacetiletý španělský cyklista Juan Ayuso, který absolvuje první start od loňské Vuelty, na níž obsadil třetí místo. Jezdec stáje SAE Team Emirates se posunul do čela průběžného pořadí.

Teuns vyhrál týden po Valonském šípu etapu na závodě Kolem Romandie

Costa přišel za bránění soupeři ve spurtu o výhru v etapě závodu Kolem Švýcarska