Ve finále fotbalové Ligy mistryň jsou Barcelona a Wolfsburg

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2023 (22:38)     Sekcia sport

Ve finále fotbalové Ligy mistryň se utkají Barcelona s Wolfsburgem, který dnes vyřadil v dramatické semifinálové odvetě Arsenal. Zápas na Emirates Stadium před více než 60 tisíci diváků vyhrál německý tým 3:2 po prodloužení zásluhou gólu Pauline Bremerové ze 119. minuty. Barcelona už minulý týden postoupila přes Chelsea po výsledcích 1:0 a 1:1. Finále se bude hrát 3. června v Eindhovenu. celý článek

Fotbalistky Barcelony ovládly podruhé Ligu mistryň

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2023 (18:01)     Sekcia sport

Fotbalistky Barcelony ovládly podruhé Ligu mistryň. Ve finále porazily Wolfsburg 3:2, přestože v poločase prohrávaly 0:2. Dva góly dala Guijarrová. Finále fotbalové Ligy mistryň v Eindhovenu: FC Barcelona - Wolfsburg 3:2 (0:2) Branky: 48. a 50. Guijarrová, 70. Rolföová - 3. Pajorová, 37. Poppová.

Senzační otočka! Barcelona ovládla podruhé Ligu mistryň

Fotbalistky Barcelony ovládly podruhé Ligu mistryň. Ve finále v Eindhovenu porazily Wolfsburg 3:2, přestože v poločase prohrávaly 0:2. Krátce po přestávce vyrovnala Patricia Guijarrová, která skórovala dvakrát během necelých dvou minut. Vítězný gól dala v 70. minutě švédská útočnice Fridolina Rolföová, která v minulosti hrála také za Wolfsburg a byla s ním ve finále Ligy mistryň před třemi roky.

Výsledky semifinále fotbalové Ligy mistryň

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2022 (23:01)     Sekcia sport

Semifinále fotbalové Ligy mistryň - odvety: Wolfsburg - Barcelona 2:0, první zápas 1:5, postoupila Barcelona; Paris St. Germain - Lyon 1:2, první zápas 2:3, postoupil Lyon.

Fotbalistky Barcelony otočily finále a podruhé vyhrály Ligu mistryň

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2023 (18:37)     Sekcia sport

Adámková bude čtvrtou rozhodčí ve finále Ligy mistryň

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2020 (15:05)     Sekcia sport

Česká fotbalová rozhodčí Jana Adámková byla delegována jako čtvrtá sudí na nedělní finále Ligy mistryň, ve kterém se utkají Wolfsburg a Lyon. Vyvrcholení elitní ženské soutěže hostí španělský San Sebastián.

91 648 fanoušků na Nou Campu. Barcelona zase posunula světový rekord ženského fotbalu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.04.2022 (11:34)     Sekcia sport

Na stadionu Camp Nou při rekordní návštěvě domácí obhájkyně trofeje v úvodním semifinále Ligy mistryň deklasovaly Wolfsburg 5:1.

Fotbalistky Barcelony otočily finále a vyhrály Ligu mistryň

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.06.2023 (18:26)     Sekcia sport

Eindhoven (Nizozemsko) - Fotbalistky Barcelony ovládly podruhé Ligu mistryň. Ve finále v Eindhovenu porazily Wolfsburg 3:2, přestože v poločase prohrávaly 0:2. Krátce po přestávce vyrovnala...

Barcelona vítězství v Lize mistryň neobhájila, hráčky Lyonu mají osmý titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2022 (22:10)     Sekcia sport

Fotbalistky Barcelony prohrály ve finále Ligy mistryň překvapivě 1:3 s Lyonem a neobhájily loňský titul. Hráčky katalánského velkoklubu utrpěly první prohru ve všech v soutěžích za celou sezonu, rekordman Ligy mistrů Lyon získal už osmý titul.

Votíková se v semifinále Ligy mistrů zranila, PSG pak do finále neprošlo

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.04.2022 (23:38)     Sekcia sport

Česká brankářka Barbora Votíková si s Paris St. Germain finále letošní fotbalové Ligy mistryň nezachytá.

Wolfsburg už je v bundeslize třetí, zápas s Bielefeldem rozhodl Steffen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2021 (22:53)     Sekcia sport

Wolfsburg zvítězil ve 22. kole německé fotbalové ligy na hřišti Bielefeldu 3:0 a v neúplné tabulce se posunul na třetí místo. Dva góly vstřelil Renato Steffen. Wolfsburg neinkasoval už v sedmém soutěžním utkání za sebou.