Drama v severském derby! Švédsko bere výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2023 (08:10)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska vyhráli v nedělním severském derby na Českých hokejových hrách nad Finskem 4:3 v prodloužení. V čase 61:28 rozhodl Pär Lindholm. Finové skončí na akci v Brně poslední. Turnaj byl závěrečnou přípravou na MS ve Finsku a Lotyšsku. Turnaj uzavře duel Česka se Švýcarskem, který je na programu od 16:00. celý článek

SESTŘIHY: Slováci padli na MS potřetí v řadě. Severské derby pro Švédsko. Rakousko nestačilo na Nory

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2022 (14:46)     Sekcia sport

Středa nabídla na hokejovém MS další porci čtyř zápasů. Svůj duel má za sebou Rakousko, které však po úterním vítězství nad Českem nestačilo na Norsko a podlehlo 3:5. Těsnou výhru slaví Francie, když zdolala Itálii 2:1 po prodloužení. Třetí prohru v řadě si připsalo Slovensko, které podlehlo Švýcarsku 3:5. Ve šlágru středečních zápasů si výhru připsalo Švédsko, které v severském derby zdolalo domácí Finsko 3:2 po nájezdech.

MS V HOKEJI: Národní tým poprvé padl. Kanada udolala Slováky. Severské derby pro Švédsko

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2023 (07:09)     Sekcia sport

Čeští hokejisté si na mistrovství světa v Rize připsali ve svém třetím zápase první porážku, když podlehli domácímu Lotyšsku 3:4 po prodloužení. V odpoledních zápasech prohrálo Slovensko s Kanadou 1:2 po samostatných nájezdech a celek USA přetlačil Německo 3:2. Po nájezdech uspělo v severském derby i Švédsko, když si poradilo s Finskem 2:1.

Švédsko zadělalo na drama, Američané pojistili triumf v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2023 (08:33)     Sekcia sport

Hokejisté USA stvrdili ve svém posledním utkání v základní skupině mistrovství světa v Tampere stoprocentní bilanci a v souboji o první příčku porazili Švédsko 4:3 v prodloužení. Skandinávský celek dokázal během utkání smazat dvoubrankové manko, ve druhé minutě nastavení ale vystřelil výhru zámořského celku Dylan Samberg.

SESTŘIH: Švédsko zadělalo na drama, Američané pojistili triumf v prodloužení

Hokejisté USA stvrdili ve svém posledním utkání v základní skupině mistrovství světa v Tampere stoprocentní bilanci a v souboji o první příčku porazili Švédsko 4:3 v prodloužení. Skandinávský celek dokázal během třetí třetiny smazat dvoubrankové manko, ve druhé minutě nastavení ale vystřelil výhru zámořského celku Dylan Samberg.

HOKEJ ONLINE: Drama v severském derby, Norsko je zpět! Švédové spustili kanonádu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.05.2021 (14:05)     Sekcia sport

Švédští hokejisté po dvou ostudných porážkách na mistrovství světa rozjeli zápas se Švýcarskem parádně a už během první poloviny zápasu vstřelili dosud stoprocentním Švýcarům tři branky. V severském derby Finsko - Norsko sice vedl outsider, ale na začátku druhé třetiny výběr Suomi skóre otáčí. Oba zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Drama rozseklo druhé prodloužení, slaví Pastrňák a spol. Carolina jde do trháku

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2021 (05:43)     Sekcia sport

Veliké drama třetího zápasu 1. kola play off hokejové NHL mezi Bostonem a Washingtonem rozhodlo až druhé prodloužení a slavit mohli Bruins, kteří si připsali výhru 3:2 a v sérii se dostali do vedení 2:1 na zápasy. Druhou výhru má také Carolina, když porazila Nashville 3:0 a v sérii vede 2:0.

Hokejisté Finska zdolali v severském derby Švédy 2:1 a vyhráli Švédské hry

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2024 (19:25)     Sekcia sport

Hráči Finska vyhráli Švédské hokejové hry, třetí turnaj Euro Hockey Tour v sezoně. V přímé bitvě o celkové prvenství porazili na závěr turnaje v Karlstadu v severském derby domácí 2:1 a v tabulce série se přiblížili na tři body druhým Čechům. Vedoucí Švédové v devátém utkání teprve podruhé prohráli.

MS V HOKEJI: Čechy čeká Lotyšsko. Slováci vyzvou Kanadu, dojde i na derby

Čeští hokejisté dnes na mistrovství světa v Rize nastoupí ve skupině B proti domácímu Lotyšsku. Zápas začíná v 19.20. Už od 15.20 jsou na programu duely Slovensko - Kanada v ´naší´ skupině a Německo - USA v ´áčku´. Ve druhém večerním utkání skupiny A se v severském derby střetnou Finsko a Švédsko. Vysílá ČT Sport. Online ze všech zápasů přínáší Sport.cz.

Švédové napravili debakl s Českem, v severském derby porazili Finy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.05.2022 (15:21)     Sekcia sport

Děsivý sobotní debakl (3:9) s Českem částečně zapomenut, švédští hokejisté se rychle otřásli a v neděli na hrách v Ostravě v severském derby porazili Finsko 2:0. Na třetím podniku série Euro Hockey Tour v sezoně si tak připsali druhé vítězství. Stejně jako ve čtvrtek proti Rakousku (1:0) vychytal čisté konto brankář Marcus Högberg.

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko otočilo proti Britům, Německo si připsalo pátou výhru v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2022 (14:27)     Sekcia sport

Hokejové mistrovství světa má na programu v neděli čtyři zápasy. V české skupině B, která se hraje v Tampere, byl k vidění nejprve souboj Velké Británie s Lotyšskem (3:4). Ve večerním souboji (19:20) se na stejném ledě představí v severském derby Švédsko s Norskem. Ve skupině A v Helsinkách Kazachstán podlehl Německu 4:5 a od 19:20 pak poměří síly Švýcarsko s Francií. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

MS V HOKEJI: Čechy čeká Lotyšsko. Slováci v akci s Kanadou, dojde i na derby

HOKEJ ONLINE: Dánsko bude hrát v severském derby o udržení naděje na čtvrtfinále

MS V HOKEJI: Srovnáno, trefil se Kubalík! Kanada udolala Slováky, kdo ovládne severské derby?

MS V HOKEJI: Češi musí dotahovat! Kanada udolala Slováky, kdo ovládne severské derby?

MS V HOKEJI: Češi smazali manko! Kanada udolala Slováky, kdo ovládne severské derby?

MS V HOKEJI: Čechy čeká Lotyšsko. Kanada udolala Slováky, dojde i na derby

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko zkusí na MS zkrotit outsidera, v akci bude i Švédsko

HOKEJ ONLINE: Bude drama. Češi přišli o vedení na Švédských hrách s Ruskem

MS V HOKEJI: Češi v souboji s Lotyši záhy vedou! Kanada udolala Slováky, kdo ovládne severské derby?

Dánské házenkářky obhájily na MS bronz, Švédsko vyšlo opět naprázdno

Vítkovice v závěru otočily derby s Olomoucí a slaví první výhru doma

Vondrka se blýskl hattrickem, výhru v prodloužení však bere hokejová Plzeň

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Britové předvedli skvělý závěr. Švýcarsko deklasovalo Dány

Vyhrocený duel ovládla Sparta! Kladno slaví výhru naděje, Kometa smetla obhájce titulu

Drama v Hradci přineslo výhru Spartě! Zlín se znovu přiblížil Kladnu. Slaví Třinec i Kometa

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko drtí Dány

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko vede nad Dánskem

Slávisté ztratili derby v prodloužení, Ústí slaví sedmou výhru v řadě

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Senzační finiš Británie zaskočil Nory. Chystají se Češi

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko přidává Danům další gól

Vezmi to na sebe a rozhodni! Hložek zaúřadoval podle příkazu

Švédové jasně vyhráli, Čechy ohrožují už jen Lotyši. Švýcaři nadále bez zaváhání, pokračuje i německá série

Blümel uťal drama a smekl před Vladařem: Co v prodloužení vytáhl, nechápeme všichni

ONLINE: Čeští hokejisté hrají na závěr Švédských her proti Rusům

Drama se šťastným koncem. Čeští hokejisté po trefě Chlapíka slaví výhru v prodloužení

Finové po obratu porazili Švédy a na Karjale skončili třetí

Hokejisté Ústí otočili derby s Litoměřicemi, rozhodl Trávníček

Česko - Švédsko 3:2, v prodloužení rozhodl Stránský, dva góly dal Zadina

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Národní tým oslabilo 15 absencí. Šilhavý přesto bere z duelu s Běloruskem jen výhru

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko otáčí, Německo jde opět do vedení

Hokejisté USA otočili finále MS do 18 let a porazili Švédsko v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Atraktivní bitvy na MS! Slováci bojují se Švýcary, hraje se severské derby

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko udrželo naději na čtvrtfinále, německá vítězná série pokračuje