Argentinská divočina: sedm červených v nastavení. Jaké je ve fotbale maximum?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.05.2023 (16:26)     Sekcia sport

Jedno z nejproslulejších, ne-li vůbec největší fotbalové derby na světě skončilo skandálem. Hned sedm hříšníků vyloučil hlavní rozhodčí v nastavení duelu River Plate - Boca Juniors (1:0), který vyvrcholil po jediném gólu hromadnou šarvátkou. Argentinské Superclásico se nicméně ani zdaleka nepřiblížilo rekordně červeným zápasům. celý článek

Češi vstoupili do ME v malém fotbale smolně. O výhru přišli v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.06.2022 (23:07)     Sekcia sport

Česká reprezentace v malém fotbale vstoupila do evropského šampionátu na Slovensku remízou s Francií 1:1. Český tým vedl ve svém premiérovém vystoupení v Košicích po hlavičce Jindřicha Novotného, soupeř však v nastavení vyrovnal na konečných 1:1.

Síla dlouhých nastavení na MS ve fotbale 2022 v akci. Írán zdolal Wales až v 9. minutě nastavení

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     25.11.2022 (16:32)     Sekcia sport

Zápas Íránu s Walesem na MS ve fotbale 2022 byl krásnou demonstrací toho, co dokáže to, když rozhodčí nastaví obrovské množství minut. Wales držel s asijským a výborně hrajícím soupeřem bezbrankový stav až do neuvěřtelné 99. minuty. Bohužel pro něj ho nedokázal udržet a v 9. a 11. minutě nastavení Írán vstřelil 2 branky a zabojuje o postup.

Divočina v Příbrami. Slavia dala pět gólů, dva však byly vlastní. V 6. minutě nastavení srovnal Voltr

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.02.2021 (16:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie v 18. kole Fortuna ligy remizovali s Příbramí 3:3, vyrovnávací branku vstřelil v 6. minutě nastavení Voltr.

Argentinská senzace už je v semifinále, nasazená trojka Svitolinová nestíhala

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.10.2020 (14:50)     Sekcia sport

Argentinská kvalifikantka porazila nasazenou trojku Elinu Svitolinovou 6:2, 6:4 a v Paříži si zahraje o finále.

Divočina v Brightonu. Manchester vyhrál gólem z penalty v desáté minutě nastavení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.09.2020 (15:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United zvítězili ve 3. kole anglické fotbalové ligy na hřišti Brightonu 3:2.

Mami, budu hrát tenis! Argentinská senzace jde ve stopách Sabatiniové

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.10.2020 (17:55)     Sekcia sport

Hned na první otázku vypálila: „Snad se z toho neprobudím.“ Protože to, co zažívá Nadia Podorská, je skutečně sen – argentinská kvalifikantka je v semifinále Roland Garros.

Divočina v závěru, mistr přišel o výhru v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.06.2020 (20:08)     Sekcia sport

Fotbalisté vedoucí Slavie remizovali v 29. kole nejvyšší soutěže v Ostravě 2:2 a kolo před koncem základní části vedou tabulku už jen o šest bodů před druhou Plzní. Obhájce titulu ve Vítkovicích dvakrát vedl, nejprve po brance Nicolae Stanciua a poté díky zásahu Lukáše Masopusta v nastavení, ale Baníku se vždy podařilo srovnat. Na 1:1 upravil v první půli Jaroslav Svozil a v sedmé minutě nastaveného času stanovil konečný výsledek Patrizio Stronati.

Mami, budu hrát tenis! Argentinská senzace se probojovala z kvalifikace do semifinále French Open

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.10.2020 (07:14)     Sekcia sport

Na hřiště padají granáty. Slavné fotbalové derby zažilo drsné scény

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2022 (11:01)     Sekcia sport

Velká divočina na hřišti i v hledišti není na fotbale v Argentině ničím výjimečným. Hodně drsná atmosféra panovala i během nedělního prvoligového derby mezi Rosario Central a Newell’s Old Boys.

Záplava červených karet ve fotbalové lize? Obrovské překvapení, jak agresivně do toho hráči chodí, mrzí Rajnocha

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.08.2022 (16:47)     Sekcia sport

Třetí kolo Fortuna ligy přineslo těžko uvěřitelných sedm červených karet. Od začátku ročníku už jich rozhodčí rozdali dokonce deset. „Dalo by se to hodnotit i tak, že rozhodčí nastavili přísný metr, ale je to pro mě obrovské překvapení, jak agresivně do toho někteří hráči chodí,“ reaguje Jan Rajnoch ve fotbalovém pořadu Přímák na Sport.cz.

‚Mami, ztrácíš svého syna.‘ Argentinská transsexuálka je první s profesionální smlouvou v ženském fotbale

Přiléhavé tílko krásné Italky i barevná divočina Kvitové. To byla móda na US Open

Argentina porazila sympatickou Austrálii a ve čtvrtfinále MS ve fotbale 2022 půjde na Nizozemsko

Sparta poprvé ztratila body! Divočina na Slovácku, Liberec slaví

Divočina v závěru, Hanáci vydřeli proti Pardubicím aspoň bod

Divočina na fotbale! Rozhodčí po brutálním útoku skončil v krvi, fotbalisté vyfasovali dlouhé stopky

Gündoganova penalta v nastavení zařídila Barceloně výhru s Las Palmas

Divočina v Kladně. Přes čáru! zuřil kapitán Sparty po bitce Dotchina s Chlapíkem

Divočina v Teplicích, v nastavení zasáhl VAR. A co faul předtím? zuřili domácí

Maradona do každé rodiny? Argentinská senátorka chce legendu na bankovce

Divočina, maratonci během pár hodin zažívají několik ročních období

Surzyn rozhodl gólem v nastavení. Sladká výhra, raduje se z triumfu na Slovácku pardubický hrdina

Nebezpečné pásmo je zase blízko. Frťalův stesk: V červených jsme světoví rekordmani

Divočina v Prištině! Fanoušci Slavie byli po výhře nad Ballkani napadeni

Kluci hrají o svůj chleba, říká nový trenér teplických fotbalistů Frťala

Šílený zápas! Ve finále poháru padlo deset červených

Musíme ustrážit Vlkanovu. A hradecké centry, plánuje chrudimský Sixta

Sparta vede i v červených kartách. Olatunji, Kuchta i Krejčí jdou na hranu. Takové hráče mám rád, chválí kouč

Jablonec léčí i drakonický sazebník. Je hodně přísný, ale bylo to neúnosné, říká Chramosta

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Nevídaná divočina v NHL, rval se český tvrďák Gudas i bráchové

ECHO BUNDESLIGY: Bayern má titul, provází ho ale jedno velké zklamání. Hložek bude jen lepší

Divočina na stadionu! Fanoušci vtrhli na hrací plochu a poté zapálili auto rozhodčímu

Neskutečné! Sedm měsíců po porodu slaví Češka velký návrat i s rekordem

Divočina s vyloučením, nařízenou a odvolanou penaltou i vyrovnávací trefou v 99. minutě

Ženská od sporáku, Italův nástup, Vrbova divočina. Jak si při debutu vedli trenéři Sparty?