PŘÍKLEP EXTRA: O Černocha mám strach, aby pro něj MS neskončilo, bojí se expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2023 (14:22)     Sekcia sport

PŘÍKLEP EXTRA, hokejový pořad na Sport.cz k mistrovství světa v Rize a Tampere startuje. Čeští hokejisté hrají na úvod šampionátu proti Slovensku. Zápas se v úvodu proměnil v přestřelku, když padlo v první třetině pět branek a Češi vedou 3:2. "Výborný výsledek, bylo to hodně živé," chválí bývalý útočník Richard Žemlička ve studiu Sport.cz. Vyděsil ho ale pohled na Jiřího Čenrocha, který po faulu nedohrál první třetinu. "Mám o něj strach, zda pro něj mistrovství neskončilo," tvrdí Žemlička. celý článek

PŘÍKLEP EXTRA: Otevřou Češi bránu k boji o medaile na MS? Němce porazíme, tvrdí expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2022 (07:39)     Sekcia sport

Příklep extra, hokejový pořad na Sport.cz k MS, čeká ve čtvrtek osmý díl. Čeští hokejisté splnili úkol v podobě postupu mezi osm nejlepších, ve čtvrtfinále mohou ale otevřít bránu k boji o medaile. Svěřence Kariho Jalonena čeká souboj s Německem, které obsadilo ve skupině A druhé místo. Utkání začíná v 15:20, Pořad Příklep extra startuje o dvacet minut dříve, v roli expertů budou hodnotit šance českého týmu před utkáním, po třetinách i po skončení duelu bývalý útočník Radek Duda a bývalý obránce Jan Novák. S aktualitami se přímo z dějiště MS přihlásí Martin Kézr.

PŘÍKLEP EXTRA: My chceme bronz, burcuje Čechy expert. Taková šance dlouho nebude, dodává

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2022 (13:36)     Sekcia sport

Příklep extra, hokejový pořad na Sport.cz k MS, pokračuje v neděli hned dvěma díly. Čeští hokejisté budou v akci v souboji o bronz, kde se utkají s USA. Bitva zklamaných poražených semifinalistů startuje ve 14:20. Pořad Příklep extra začíná o dvacet minut dříve, v roli expertů budou hodnotit šance českého týmu na bronzovou medaili před utkáním, po třetinách i po skončení duelu bývalý útočník Radek Duda a expert Sport.cz Jan Škvor. S aktualitami se přímo z dějiště MS přihlásí Martin Kézr.

PŘÍKLEP EXTRA: Souboj mistra s žákem. Němce na MS porazíme, hlásí expert

Příklep extra, hokejový pořad na Sport.cz k MS, čeká ve čtvrtek osmý díl. Čeští hokejisté splnili úkol v podobě postupu mezi osm nejlepších, ve čtvrtfinále mohou ale otevřít bránu k boji o medaile. Svěřence Kariho Jalonena čeká souboj s Německem, které obsadilo ve skupině A druhé místo. Utkání začíná v 15:20, Pořad Příklep extra startuje o dvacet minut dříve, v roli expertů budou hodnotit šance českého týmu před utkáním, po třetinách i po skončení duelu bývalý útočník Radek Duda a obránce Jan Novák, dvojnásobný mistr extraligy se Slavií a účastník MS 2004. S aktualitami se přímo z dějiště MS přihlásí Martin Kézr.

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva s Finskem? Když bude nakonec placka, beru i výhru 1:0, hlásí expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2022 (17:50)     Sekcia sport

Příklep extra, hokejový pořad na Sport.cz k MS, má na programu sedmý díl. Čeští hokejisté mají na šampionátu po vítězství nad USA jistý postup do čtvrtfinále, výsledek utkání s domácím Finskem však rozhodne o tom, z jaké příčky Češi půjdou dál. Duel začíná v 19:20, Pořad Příklep extra startuje o dvacet minut dříve, v roli expertů budou hodnotit šance českého týmu před utkáním, po třetinách i po skončení duelu bývalý útočník Radek Duda, bývalý trenér národního týmu Alois Hadamczik a expert Sport.cz Marek Burkert. S aktualitami se přímo z dějiště MS přihlásí Martin Kézr.

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva o zlato! Expert má jasno, proč fandit Kanadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2022 (18:42)     Sekcia sport

Příklep EXTRA, hokejový pořad na Sport.cz k MS, má v neděli večer na programu poslední díl. Na šampionátu ve Finsku už zbývá odehrát pouze bitva o zlaté medaile. V ní se představí Kanada, jako přemožitel českého týmu, a domácí výběr Suomi. Zápas začíná v 19:20. Pořad Příklep extra startuje o dvacet minut dříve, v roli expertů budou hodnotit duel o zlato před začátkem, po třetinách i po skončení bývalý útočník Radek Duda a útočník Lukáš Radil.

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva o zlato! Nejlepší reklama na hokej, tvrdí expert

PŘÍKLEP EXTRA: Bitva o zlato! Expert má jasno, proč bude fandit Kanadě?

PŘÍKLEP EXTRA: Nepovedená první třetina. Jak souboj o bronz s USA hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Češi jsou v semifinále MS zaslouženě, tvrdí expert. Co rozhodne proti Kanadě?

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2022 (11:14)     Sekcia sport

Příklep extra, hokejový pořad na Sport.cz k MS, pokračuje v sobotu devátým dílem. Čeští hokejisté v sobotním semifinále šampionátu nastoupí proti Kanadě a pokud vyhrají, cinkne jim tutově medaile. Utkání startuje v 17:20, Pořad Příklep extra začíná o dvacet minut dříve, v roli expertů budou hodnotit šance českého týmu před utkáním, po třetinách i po skončení duelu bývalí útočníci Radek Duda a Jakub Koreis. S aktualitami se přímo z dějiště MS přihlásí Martin Kézr.

PŘÍKLEP EXTRA: Češi v souboji o bronz stahují manko. Jak utkání s USA hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Hvězda z NHL se trefila. Jak vidí úvod duelu s Nory experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Nakonec drama až do konce. Jak bitvu se Seveřany hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Střelecká muka končí. Vrána se dočkal. Jak vidí pokračování duelu s Nory experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým zatím na Finy nestačí. Jak zápas hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým zlepšil výkon, ale na Finy stále ztrácí. Jan utkání hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Češi v malém derby znovu prohrávají. Co to bylo za gól? diví se expert

PŘÍKLEP EXTRA: Kazachstán pod tlakem fauluje, Kubalík dává gól. To jsme tipovali, chválí se expert

PŘÍKLEP EXTRA: Souboj mistra s žákem. Jaký vztah pojí Jalonena s koučem Německa?

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým na Němce vlétl. Jak čtvrtfinále hodnotí experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Konečně hokej od podlahy, chválí Čechy expert. Třetina se dala vyhrát, lituje

PŘÍKLEP EXTRA: Češi proti Německu září v přesilovkách. Jeden gól hezčí než druhý, chválí experti

PŘÍKLEP EXTRA: V úvodu Česku vyšlo všechno a Němci jsou opaření, hodnotí experti čtvrtfinále

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým v semifinále ztrácí. Jak hodnotí souboj s Kanadou experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým hraje v semifinále nerozhodně. Jak hodnotí souboj s Kanadou experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Národní tým vstoupil do semifinále lépe. Jak hodnotí souboj s Kanadou experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Najde slepá veverka oříšek? Experti hodnotí šance Česka v bitvě s Norskem

PŘÍKLEP EXTRA: Čtvrtfinále s USA! Budeme mít problém, tuší expert. Nedáváme góly, tvrdí

PŘÍKLEP EXTRA: Experti hodnotí dramatický duel s Američany

PŘÍKLEP EXTRA: Rozhodl jediný gól! Experti hodnotí dramatický duel s Američany

PŘÍKLEP EXTRA: Povinná výhra? Kazachstán kvalitu má, varuje expert. Řeší se Hrubcův vlastní gól

PŘÍKLEP EXTRA: Češi prohrávají se Slovinskem! Porážíme se sami, glosuje expert

PŘÍKLEP EXTRA: Češi rozehrají MS malým derby. Experti hodnotí šance, řeší se i Sparta

PŘÍKLEP EXTRA: Švýcarsko vyhrálo zaslouženě. Nejsme tým, co by měl atakovat medaile, přiznává Duda

PŘÍKLEP EXTRA: Hokejistům chybí podle expertů srdce válečníků! Polepší se proti Američanům?

PŘÍKLEP EXTRA: Češi znovu v akci! Zápas by měl probíhat v naší režii, myslí si expert

PŘÍKLEP EXTRA: Češi prohrávají se Slovinskem! Nehrajeme jako tým. Na superšance nevedeme, glosuje expert

PŘÍKLEP EXTRA: Mé hokejové srdce pláče, ale spadl mi z něj kámen, říká expert po skalpu USA

PŘÍKLEP EXTRA: Česká kanonáda, expert ve studiu hodnotí zápas s Lotyšskem

PŘÍKLEP EXTRA: Češi rozehrají MS malým derby. Žemlička komentuje neúčast Ruska, řeší se i Sparta

PŘÍKLEP EXTRA: Reprezentace je na MS pod tlakem, expert ve studiu hodnotí zápas s Lotyšskem

PŘÍKLEP EXTRA: Češi prohrávají se Slovinskem! To nejslabší, co zatím národní tým předvedl. Porážíme se sami, glosuje expert

PŘÍKLEP EXTRA: Drsné, Rakousko zaskočilo Čechy. Co na to experti?

PŘÍKLEP EXTRA: Červenka zařídil vedení. Jak se projevily změny v sestavě?

PŘÍKLEP EXTRA: Čtvrtfinále se Švédskem či USA? Budeme mít problém, tuší expert. Nedáváme góly, tvrdí