SESTŘIH: Švédové se trápili. Na výhru jim nakonec stačil jediný gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2023 (10:48)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska porazili na mistrovství světa v Tampere Německo 1:0. Utkání skupiny A rozhodla branka Oscara Lindberga v přesilové hře ve 42. minutě, čisté konto udržel brankář Lars Johansson. celý článek

Švédové se trápili. Na výhru jim nakonec stačil jediný gól

Švédští hokejisté se na úvod MS trápili s Německem, které nakonec porazili nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

SESTŘIH: Norsku stačil jediný gól, Slovinsko zůstává bez bodu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2023 (08:40)     Sekcia sport

Norští hokejisté zdolali na mistrovství světa v Rize nováčka Slovinsko 1:0 a ve třetím utkání na turnaji si připsali první výhru. Rozhodl o tom v 15. minutě útočník Thomas Berg-Paulsen. Brankář Henrik Haukeland díky 18 úspěšným zákrokům udržel čisté konto. Slovinci, kteří budou ve čtvrtek od 15:20 SELČ dalším soupeřem české reprezentace, zůstávají bez bodu.

Třinec dělí poslední krok od čtvrtého titulu v řadě! Na třetí finálovou výhru mu stačil jediný gól Daňa

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2023 (06:40)     Sekcia sport

Už jen poslední krok dělí hokejisty Třince, aby počtvrté za sebou slavil v extralize mistrovský titul. Ve třetím finále play off stačil Ocelářům k výhře nad Hradcem Králové jediný gól, který ve 21. minutě vstřelil nejlepší kanonýr základní části Marko Daňo. Svěřenci trenéra Zdeňka Motáka tak vedou 3:0 na zápasy a první šanci získat pohár mají už v neděli, kdy série pokračuje znovu ve Slezsku.

SESTŘIH: Švédové deklasovali Nory, zbavili je čtvrtfinálových nadějí

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2022 (21:45)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska porazili na mistrovství světa v Tampere Norsko jednoznačně 7:1. Až do 28. minuty přitom vedl favorit o jediný gól, než zvýšila na 2:0 čerstvá posila Tre kronor William Nylander. Vedle toho přidal i dvě nahrávky. Třemi body (2+1) se zaskvěl i další útočník Jacob Peterson. Vítězové využili čtyři z pěti přesilových her. Švédové se ve skupině B dotáhli o bod za vedoucí Finy, Norové vypadli ze hry o čtvrtfinále. Postup českých hokejistů do vyřazovací fáze nyní ohrožují už jen Lotyši, jejichž posledním soupeřem bude právě Švédsko.

Rittich v brance utnul kanonádu. Edmontonu ale stačil i jeden gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2024 (09:42)     Sekcia sport

„Připrav se, jdeš do akce.“ V těžké chvíli poslali šéfové hokejového Los Angeles poprvé v play off mezi tyče Kings českého brankáře Davida Ritticha a ofenzivní hody rázem ustaly. Edmontonu však stačil na výhru jediný gól, v přesilovce ho vypálil obránce Evan Bouchard.

SESTŘIH: Austrálie zabrala a drží naději na postup. Vítězům stačil jediný gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2022 (10:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Austrálie ve svém druhém vystoupení na mistrovství světa v Kataru udolali Tunisko 1:0 a po úvodní porážce s Francií oživili šance na postup do vyřazovací fáze. Zápas skupiny D na stadionu ve Vakře rozhodl ve 23. minutě povedenou hlavičkou Mitchell Duke.

SESTŘIH: Švédové nezaváhali. Na MS ještě nedostali gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (09:27)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska porazili na mistrovství světa Rakousko 5:0 a vyhráli i druhý zápas na turnaji bez inkasované branky. Čisté konto udržel při své premiéře na seniorském šampionátu dvacetiletý Jesper Wallstedt. Švédové se v tabulce skupiny A posunuli na druhé místo za Spojené státy, Rakousko je se ziskem bodu šesté.

Sparta ovládla šlágr! Vítkovice zůstávají druhé, Jágr překonal Gretzkyho

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (06:42)     Sekcia sport

Parádní hokejová bitva, v níž Sparta v O2 areně porazila lídra z Pardubic 4:2, ozdobila program 45. kola extraligy. Pražané v tabulce zůstali třetí, protože druhou příčku dokázaly s dvoubodovým náskokem uhájit Vítkovice díky výhře v Mladé Boleslavi 3:2. Čtvrtý Třinec se pořádně nadřel na výhru nad posledním Kladnem 5:4. O čtyři body za ním figuruje pátý Liberec, který v Plzni otočil zápas z 0:2 na 4:2. Po dvougólové ztrátě slavila nakonec výhru nad Českými Budějovicemi i Olomouc (3:2). Jediný gól stačil na výhru nad Kometou Hradci Králové. Karlovy Vary se radovaly v Litvínově po vítězství 2:1 v prodloužení.

Sparta ovládla šlágr! Vítkovice zůstávají druhé, Jágr překonal Gretzkého

Parádní hokejová bitva, v níž Sparta v O2 Areně porazila lídra z Pardubic 4:2, ozdobila program 45. kola extraligy. Pražané v tabulce zůstali třetí, protože druhou příčku dokázaly s dvoubodovým náskokem uhájit Vítkovice díky výhře v Mladé Boleslavi 3:2. Čtvrtý Třinec se pořádně nadřel na výhru nad posledním Kladnem 5:4. O čtyři body za ním figuruje pátý Liberec, který v Plzni otočil zápas z 0:2 na 4:2. Po dvougólové ztrátě slavila nakonec výhru nad Českými Budějovicemi i Olomouc (3:2). Jediný gól stačil na výhru nad Koemtou Hradci Králové. Karlovy Vary se radovali v Litvínově po vítězství 2:1 v prodloužení.

Liberci stačil na výhru jediný gól, zlínský Poznar nedal penaltu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.02.2021 (16:08)     Sekcia sport

Zápas v 69. minutě rozhodl střídající Imad Rondič, který v úterý oslavil 22. narozeniny.

Norsku stačil jediný gól, Slovinsko zůstává bez bodu

SESTŘIH: Švédové na MS poprvé inkasovali, ale prodloužili vítěznou sérii

SESTŘIH: Američané oslavuji svého hrdinu, v Tampere už poznali porážku i Švédové

Hertl: Moc šancí jsme neměli, všechno hrajeme okolo a nic z toho

SESTŘIH: Slováci trápili zámořského favorita, padli až po nájezdech

Fotbalisté Valencie ve španělské lize berou výhru, stačil jim jediný gól

SESTŘIH: Parádní gól! Argentina bitvu o naději zvládla

Rytíři v Plzni vedli, výhru slaví Indiáni. Liberec je na lopatkách, stačil jediný gól

Djokovič si před výzvou jménem Nadal věří: Vím, co musím udělat

Za vším hledej covid. V hokejovém blázinci favorité prohrávají a sázkaři se diví

Bílým Tygrům stačil proti Plzni jediný gól

Messimu na překonání Pelého rekordu stačil první pokus

SESTŘIH: Odklad o sto minut a jediná branka. Německo slaví třetí výhru v řadě

SESTŘIH: Finové se báli o výhru nad outsiderem

HOKEJ ONLINE: Oceláři vybrali Liberec, Sparta veze body z Hradce. Kometě stačil jediný gól, Dynamo prohrává

Zápotočný nejen o změnách v Budějovicích: Bylo to pro mě citlivé. Vadí mi, že naši hráči jsou bití

HOKEJ ONLINE: Kladno chce urvat druhou výhru v baráži se Zlínem

HOKEJ ONLINE: Oceláři vybrali Liberec, slaví i Sparta. Kometě stačil jediný gól, Dynamo padlo

HOKEJ ONLINE: Švédsko chce dosáhnout na druhé vítězství, naposledy mu stačil jeden gól

SESTŘIH: Finové porazili na MS bez problémů Brity a vedou českou skupinu

Hokejoví Oceláři uspěli po čtyřech prohrách a vedou tabulku o čtyři body

HOKEJ ONLINE: Skvělý úvod Slováků giganta nesrazil! Švédové slaví první výhru

SESTŘIHY: Kanada i USA splnily povinnost. Němcům stačil jediný gól, Češi kralovali

HOKEJ ONLINE: Olympijská výzva pro Slováky, bojují s Finskem! Švédové slaví první výhru