Sparta rozhodla derby se Slavií gólem z penalty v nastavení. Plzeň doma selhala. Liberec si zastřílel

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2023 (06:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty porazili Slavii 3:2 díky gólu v sedmé minutě nastavení z penalty a na prvním místě tabulky navýšila svůj náskok po druhém kole skupiny o titul na pražského rivala na pět bodů. Letenští se tak výrazně přiblížili k ligovému triumfu. Obhájci titulu z Plzně prohloubili svoji krizi, když doma nečekaně prohráli se Sigmou Olomouc 1:3. Hanáci rozhodli o svém vítězství ve druhé půli. Ve skupině o umístění Liberec vysoko vyhrál nad Českými Budějovicemi 4:0 a je ve finále. Tam nastoupí proti Hradci Králové, který si poradil s Mladou Boleslaví 2:0. celý článek

Sparta gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolala Plzeň 2:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.04.2023 (21:52)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté pražské Sparty porazili ve šlágru 29. kola první ligy obhájce titulu Plzeň 2:1 gólem z penalty ve 14. minutě nastavení. Letenští za vedoucím městským rivalem Slavií...

FOTBAL ONLINE: Sparta jde v derby znovu do vedení! Plzeň doma selhala. Liberec si zastřílel

Fotbalisté Viktorie Plzeň v sobotním utkání skupiny o titul doma nečekaně prohráli se Sigmou Olomouc 1:3, když Hanáci rozhodli o svém vítězství ve druhé půli. Ve skupině o titul ještě Sparta od 18:00 hostí Slavii, kdy třetí jarní bitva o Prahu výrazně napoví, kdo se stane mistrem. Ve skupině o umístění Liberec vysoko vyhrál nad Českými Budějovicemi 4:0 a je ve finále. Tam nastoupí proti Hradci Králové, který si poradil s Mladou Boleslaví 2:0. Přímý přenos vysílá O2 TV Sport, utkání můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Derby Sparty se Slavií je tady! Plzeň doma selhala. Liberec si zastřílel, slaví i Hradec

Sparta díky penaltě ve 14. minutě nastavení porazila Plzeň

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2023 (21:43)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Sparty porazili ve šlágru 29. kola první ligy obhájce titulu Plzeň 2:1 gólem z penalty ve 14. minutě nastavení. Letenští za vedoucím městským rivalem Slavií v tabulce zaostávájí kolo před koncem základní části o skóre.

Sparta se výrazně přiblížila k titulu. Výhru v derby v 7. minutě nastavení vystřelil z penalty Krejčí

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     13.05.2023 (20:24)     Sekcia sport

Finále sezóny je tu, ačkoliv předčasné. Sparta doma v derby přivítala Slavii, která za ní byla před zápasem o 2 body a případnou výhrou by se Sparta výrazně přiblížila vysněnému mistrovskému titulu. Ještě v 7. minutě nastavení to bylo 2:2. Jenže po faulu Ogbua si k penaltě stoupnul Ladislav Krejčí a s přehledem jí proměnil. Sparta udělala významný krok k titulu.

FOTBAL ONLINE: Plzeň doma selhala. Liberec si s chutí zastřílel, slaví i Hradec

FOTBAL ONLINE: Šok pro Spartu, Slavia rychle srovnala. Plzeň doma selhala. Liberec si zastřílel

Sparta jen remizovala a na Slavii ztrácí devět bodů. Liberec si zastřílel

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2022 (16:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce vyhráli ve středeční dohrávce 21. kola nejvyšší soutěže nad Pardubicemi vysoko 4:1. Dvě branky vítězů vstřelil už do přestávky Rabušic. Sparta se chtěla po nepovedeném derby se Slavií polepšit v dohrávce 22. kola v Jablonci, nakonec ale byla ráda za nerozhodný výsledek 1:1. Na vedoucí Slavii ztrácí Letenští devět bodů.

Plzeň se prostřílela do čela tabulky, Slovácko spasila penalta v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2022 (14:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka uťali jarní trápení v nejvyšší soutěži. Na domácí půdě v Uherském Hradišti vyhráli nad Mladou Boleslaví 2:1, když o výhře rozhodl v nastavení z penalty kanonýr Jurečka. Podještědské derby mezi Libercem a Jabloncem nemělo vítěze, skončilo 1:1. Bohemians doma prohráli s Baníkem Ostrava 0:2, když hosté rozhodli napínavý duel v závěrečném finiši. Plzeň si doma s chutí zastřílela proti Pardubicím, vyhrála 4:0 a to ještě nedala penaltu. Západočeši se tak dostali na první místo průběžné tabulky o tři body před Slavii. Ta má ale zápas k dobru.

Sparta vyhrála na horké ostravské půdě. Plzeň po výhře nad Slavíí schytala doma výprask od Slovácka

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     12.11.2023 (16:25)     Sekcia sport

Sparta vyjela na ostravský Baník. Jedno z nejvyhrocenějších utkání, jaké může v českém fotbale být. A ukázalo se, že domácí opona je pro svěřence Pavla Hapala pořádným motorem. Baník totiž Spartu přehrál i přestřílel. Bohužel pro něj se však přeci jen asi ukázala kvalita a zkušenost. Sparta gólem Panáka zvítězila 1:0. To Plzeň po výborném výkonu na Slavii zaspala a doma padla se Slováckem 1:4.

FOTBAL ONLINE: Sparta v derby nad oslabenou Slavií vede! Baník zlomil prokletí

Derby o Prahu končí remízou. Slavia o výhru přišla vlastním gólem v závěru

Sparta zvládla první derby, z penalty rozhodl Karabec

HOKEJ ONLINE: Třinec si doma zastřílel, Liberec měl také nabito. Sparta bere těsnou výhru

Jurečka: Zvláštní zápas. Fotbal se moc nehrál

FOTBAL ONLINE: Baník prolomil prokletí, Jablonec připravil Hradci šok! Chystá se derby Sparty se Slavií

FOTBAL ONLINE: Červená karta! Sparta v derby vede. Baník zlomil prokletí

FOTBAL ONLINE: Liberec hraje v deseti, Baník trestá! Chystá se derby Sparty se Slavií

FOTBAL ONLINE: Liberec hraje v deseti, Hradec srovnal! Chystá se derby Sparty se Slavií

Sparta poprvé ztratila body! Divočina na Slovácku, Liberec slaví

Sparta padla v Boleslavi, na Plzeň si vyšlápla Karviná. Slavia může jít do čela

FOTBAL ONLINE: Nováček daroval Slavii vedení! Liberec ovládl derby, Slovácko dalo pět gólů

Plzeň si poradila s Baníkem. Po derby jásá Liberec. Olomouc otočila, Řezníček zářil

Vedoucí tým druhé ligy Líšeň gólem v nastavení prohrála na hřišti Táborska

Kanonýři zachraňovali aspoň bod v derby v sedmé minutě nastavení

Třinec si doma zastřílel, Liberec měl také nabito. Sparta bere těsnou výhru

Sparta vyhrála a dál vede extraligu, Třinec si doma zastřílel, nabito měl i Liberec

Sparta začne pohárovou obhajobu doma, Slavii čeká pražské derby

Opava - Ostrava 1:2, dvě penalty, vyloučení i vítězný gól v nastavení

FOTBAL ONLINE: Sparta se Slavií svedou derby o titul! Plzeň si může pojistit třetí příčku

FOTBAL ONLINE: Plzeň si může pojistit třetí příčku, Sparta se Slavií svedou derby o titul!

Sparta ve skupině o titul porazila Slavii 3:2, ve finále skupiny o umístění je Liberec a Hradec

FOTBAL ONLINE: Plzeň drtí soupeře, Slovácko spasila penalta v nastavení

FOTBAL ONLINE: Plzeň zahodila pokutový kop, ale i tak vede. Slovácko spasila penalta v nastavení

HOKEJ ONLINE: Sparta vyhrála a vede, Třinec si doma zastřílel, nabito měl i Liberec

FOTBAL ONLINE: Baník hraje v Liberci, tři zápasy předehrou derby Sparty se Slavií

Hořká hříčka osudu. Plzeň sejmul borec, který měl kopat za Slavii

FOTBAL ONLINE: Plzeň vystřelila tři body v nastavení! Škoda řádil v Ďolíčku, Baník zachránil remízu. Chystá se derby

HOKEJ ONLINE: Sparta otáčí skóre! Pardubice vedou v derby. Plzeň rozhodla v prodloužení. Vítkovice, Boleslav a Vary se radují

Kontroverzní penalty a další gól Juliše. Sparta doma ztratila, s Libercem remizovala 1:1

FOTBAL ONLINE: Velké derby je tady! Baník prolomil prokletí, Jablonec připravil Hradci šok

FOTBAL ONLINE: Plzeň může jít opět do čela, Slovácko vyhrálo penaltou v nastavení, Baník slaví

Derby plné emocí nemělo vítěze

U penalty pro Spartu chyboval sudí u videa. Plzeň je zpět, ale musí vyhrát na Letné