MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Rozjetí Švýcaři proti Slovákům udeřili

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2023 (11:46)     Sekcia sport

Velké trápení se šťastným koncem mají za sebou čeští hokejisté, kteří ve svém čtvrtém vystoupení na šampionátu porazili po obratu Slovinsko 6:2 a připsali si třetí výhru ve skupině B. V utkání skupiny A si Švédsko poradilo s Maďarskem 7:1. Večerní rundu obstará od 19.20 zápas Slovenska proti suverénnímu Švýcarsku a střet Dánska s Německem. Průběh všech utkání můžete sledovat prostřednictvím online reportáží na Sport.cz. celý článek

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Švýcaři znovu vedou

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci bojují s rozjetými Švýcary

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci se pokusí zastavit Švýcary

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci zlomili švýcarské kouzlo, ale prohráli

Velké trápení se šťastným koncem mají za sebou čeští hokejisté, kteří ve svém čtvrtém vystoupení na šampionátu porazili po obratu Slovinsko 6:2 a připsali si třetí výhru ve skupině B. Večer Švýcarsko vyhrálo i svůj čtvrtý zápas na turnaji - 4:2 nad Slováky. Poprvé ovšem inkasovalo. Češi jsou v tabulce třetí o bod za Kanadou a o dva za Švýcarskem. Ve skupině A Švédové porazili Maďarsko 7:1 a vůbec první vítězství na turnaji - 6:4 nad Dány - si připsali Němci.

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci jako první pokořili švýcarského brankáře. A pak srovnali

MS V HOKEJI: Slováci bleskově udeřili! Švýcaři zničili Slovinsko, slaví i příští soupeř českého týmu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2023 (09:14)     Sekcia sport

Druhým hracím dnem pokračuje mistrovství světa v ledním hokeji v lotyšské Rize a finském Tampere. V sobotu čeká hokejové fanoušky hned šestice soubojů ve třech hracích časech. V již odehraných zápasech deklasovali Švýcaři Slovinsko 7:0, Francie udolala Rakousko 2:1 v prodloužení, Dánsko zdolalo outsidera z Maďarska 3:1 a Kazachstán, nedělní soupeř české reprezentace (od 19:20 SELČ) po obratu zvítězil nad Norskem 4:3 po samostatných nájezdech. O reparát pátečních proher se budou pokoušet hned čtyři reprezentace. Všechny zápasy nabízí ČT Sport. Online reportáž ze všech utkání je k dispozici živě na webu Sport.cz.

Američané vyhnali kanadského gólmana, Švýcaři potvrdili výhru nad Českem proti Dánům

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.05.2021 (21:32)     Sekcia sport

Američané rozhodli třemi góly ve druhé třetině, Kanada i podruhé na turnaji prohrála. Švýcaři porazili za tři body Dánsko.

Pražané srazili Vervu ve třetí třetině

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.01.2022 (20:58)     Sekcia sport

Hokejisté pražské Sparty porazili v dohrávce 37. kola Tipsport extraligy na svém ledě Litvínov 3:1.

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2022 (06:20)     Sekcia sport

Čeští hokejisté porazili na mistrovství světa v utkání základní skupiny B v Tampere Norsko 4:1 a získali důležité body na cestě za postupem do čtvrtfinále. Dvakrát skóroval David Pastrňák, po gólu přidali Jakub Vrána a Roman Červenka. Norové se prosadili až za stavu 0:3 ve třetí třetině. Američané v dalším dnešním utkání ´naší´ skupiny zvítězili nad Švédskem 3:2 v prodloužení. Finové přemohli Rakušany 3:0 a skupině vládnou. V ´áčku´ v atraktivním zápase Švýcaři udolali Kanadu 6:3, byť třikrát prohrávali. Dánsko vyhrálo nad Francií 3:0, Slovensko porazilo Itálii 3:1 a jeho naděje na čtvrtfinále žije.

SESTŘIHY: Češi jsou zase o kus blíže čtvrtfinále. Slovenské naděje žijí, Švýcaři nezaváhali ani proti Kanadě

Zrušené MS v hokeji? Švýcaři dostali naději, že by šampionát přece jen mohli uspořádat

Demolice ve třetí třetině, Oceláři srazili Tygry

Češi proti Slovákům. Kdo má lepší fanoušky?

HOKEJ ONLINE: Rozjetí Češi zabojují o semifinále MS, v cestě je Švýcarsko

HOKEJ ONLINE: Rozjetí Češi bojují o semifinále MS! V cestě je Švýcarsko

Češi mají i po trápení s Dány postup ve svých rukách. Co musí uhrát proti Slovákům?

ONLINE: Švýcaři hrají proti Španělsku, v akci jsou také Švédové a Norové

Litvínov po třetině snů poprvé vyhrál

Češi proti Slovákům. Pešánův tým čeká na hokejovém šampionátu i třaskavé derby

MS V HOKEJI: Švýcaři zničili Slovinsko, příští český soupeř maže manko! Outsider se trefil

Francouzi vyhráli i třetí zápas na MS házenkářů, zdolali Slovince

MS V HOKEJI: Švýcaři zničili Slovinsko, Francie udeřila v prodloužení! Finové a Slováci se pokusí o první body

MS V HOKEJI: Kanada i USA slaví další výhru. Švýcaři i Dánové vedou, nároďák čeká Kazachstán

MS V HOKEJI: Kanada i USA slaví další výhru. V akci jsou Švýcaři, nároďak čeká Kazachstán

MS V HOKEJI: Kanada i USA slaví další výhru. Švýcaři a Dánové vedou, nároďak čeká Kazachstán