Pořád jsem věřil, líčil plzeňský gólman Herajt po zlatém obratu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.05.2023 (14:25)     Sekcia sport

Od první minuty předváděl proti Karviné brankářský koncert, i výkon gólmana Filipa Herajta nasměroval v neděli házenkáře Plzně k mistrovskému titulu. „Pro mě je tenhle nejcennější. Letos jsem se do branky dostal nejvíc za poslední roky, jsem strašně rád, že se to povedlo a mám na tom nějakou zásluhu,“ líčil sedmadvacetiletý gólman po vítězství 30:25 v pátém utkání finálové série. celý článek

Ubránit Jonssona a Motla bylo klíčové, mínil plzeňský gólman Herajt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.12.2020 (15:53)     Sekcia sport

Ve druhém poločase i jeho zákroky přispěly ke klíčovému zlomu v utkání 15. kola extraligy házenkářů mezi Talent týmem Plzeňského kraje a Lovosicemi. Domácí gólman Filip Herajt nakonec slavil se spoluhráči jasné vítězství 35:24, Plzeň tak přezimuje na druhé příčce tabulky, tři body za lídrem z Karviné.

Mistr měl namále, ale jde dál. Z neúspěchu jsem byl nervózní, přiznává gólman Herajt

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (14:46)     Sekcia sport

Útočí na třetí titul v řadě, konec však málem přišel překvapivě už ve čtvrtfinále. V základní části druzí házenkáři Plzně ale otočili sérii s Brnem z 1:2 na 3:2 na zápasy a postoupili do semifinále play off extraligy, ve kterém vyzvou Zubří. Poslední dva duely s Královým Polem vyhrál Talent shodně 30:20 a na obou vítězstvích se výrazně podílel brankář Filip Herajt.

Na tuhle sedmičku jsem čekal celou sérii, líčil plzeňský gólman Šmíd

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.05.2022 (16:32)     Sekcia sport

Kdyby v páté sérii rozstřelu proti zuberskému Mičkalovi neuspěl, finále bylo fuč. Jenže gólman házenkářů Talent týmu Plzeňského kraje Karel Šmíd na závěr nedělní bitvy vytáhl klíčové trumfy.

Plzeňský brankář Herajt: Byla by bomba finálovou sérii otočit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.05.2022 (12:45)     Sekcia sport

Ve druhém poločase třetího finále v Karviné svými zákroky vrátil házenkáře Plzně do hry. Ale jednu situaci si brankář Talentu Filip Herajt po utkání hodně vyčítal. Ve 38. minutě, za stavu 18:14, chtěl poslat míč přes celé hřiště do opuštěné branky, jenže minul.

Dostali jsme se do pohody, těší plzeňského gólmana Herajta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.04.2022 (13:49)     Sekcia sport

Předvedl možná nejlepší výkony v sezoně, gólman Filip Herajt ve čtvrtém a pátém čtvrtfinále extraligy házenkářů deptal brněnské střelce a položil základ velkého plzeňského obratu.

Reprezentace? Šance je, ale cesta hodně daleká, míní Herajt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.07.2020 (10:23)     Sekcia sport

Začátkem června na reprezentačním kempu v Zubří naslouchal radám Martina Galii. A v příští sezoně chce gólman házenkářů Talent týmu Plzeňského kraje Filip Herajt udělat další krok k tomu, aby pozvánka na sraz národního týmu nebyla jen malou epizodou.

S tyčí jsme se dobře domluvili, líčil plzeňský brankář Herajt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.05.2021 (15:10)     Sekcia sport

Se svou pravou tyčí se dokonale spikl proti karvinským střelcům a stal se hrdinou dalšího sedmimetrového rozstřelu. Filipa Herajta, gólmana házenkářů Talent týmu Plzeňského kraje, v rozuzlení třetího finále extraligy nepřekonali domácí Nantl a Růža. A protože čtyři plzeňští střelci byli neomylní, je Talent jedinou výhru od titulu.

Kopitar se u Ritticha zajímal, jak se mají Výborní. A Kings? Tým postavený na úspěch, říká český gólman

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2024 (17:26)     Sekcia sport

Zkraje sezony musel na farmu, ale nebral to jako konec světa. Hokejový osud pak Davida Ritticha za trpělivost odměnil. Los Angeles se zranil Pheonix Copley a následovala urgentní pozvánka českého gólmana do týmu Kings, kterým za první tři starty vychytal pět bodů. „Z AHL jsem měl zápasový rytmus, věřil jsem si,“ líčil 31letý brankář v rozhovoru pro Sport.cz.

Jak Hložek parádně trefil finále. Láďa Krejčí na mě řval, ať rozhodnu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2022 (06:59)     Sekcia sport

Jeho třetí jarní gól byl konečně vítězný. A to měli fotbalisté Sparty v semifinále poháru pořádně namále. „Ale ukázali jsme charakter a i když běžela devadesátá minuta, pořád jsem věřil, že vyrovnáme. A potom že to v prodloužení otočíme,“ líčil Adam Hložek,

Pořád jsem věřil, že peníze dostanu, řekl u soudu o dluzích exhokejista Sýkora

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2023 (17:22)     Sekcia sport

U pardubické pobočky hradeckého krajského soudu dnes odpoledne začalo hlavní líčení s bývalým hokejovým reprezentantem Michalem Sýkorou. Známým fotbalistům a hokejistům dluží miliony korun, neboť mu nevyšlo jeho obchodování se zlatem.

Huf odolal libereckým nájezdníkům. Věřil jsem si, líčil gólman Zlína

Hrachovina po druhé výhře: Chtěli jsme to víc. Rolbař dostane basu za odměnu

Pilík zachránil Příbrami bod: Na hřišti jsem byl pár minut, ale na penaltu jsem si věřil

Finále se vrací do Karviné. Pátý zápas, to je superfinále, ví plzeňský kouč Štochl

Leno o Kolářovi: Byl to hrozný faul. Jsem rád, že je zdravotně v pořádku

Tlak na odvolání jsem si nepřipouštěl. Věděl jsem, že debakl z Plzně odčiníme, prohlásil Klusáček

V sedmnácti první trefa. Táta řekl, ať nezačnu blbnout, líčil plzeňský Dvořák

Tvrdoň má i přes pět gólů ve své síti od hvězd Bayernu fantastický zážitek, Neuer ho vzal do kabiny

Vaclík si na Euru řekl o angažmá. Cítil jsem podporu, děkuje spoluhráčům

Věřil jsem si, trénoval jsem na sto procent a takhle se mi to vrátilo, zářil po premiérové trefě Klapka

Na penaltu jsem si věřil. Gólman to vystihl, sypal si popel na hlavu olomoucký Zmrzlý

Snad to ze mě spadlo, doufá plzeňský útočník Schleiss po první trefě v sezoně

Musíte si věřit. Já jsem si věřil a jsem rád, že se mi to vrátilo, neskrýval nadšení premiérový střelec Klapka

Zvedl jsem ruce, ale hned je dal dolů. Vaclík litoval svého protějška z Walesu

Rozhodující bomba. Chtěl jsem zničit bránu, usmíval se plzeňský Beauguel

Kamarádský Neuer i obavy z ostudy. Jak plzeňský gólman prožil premiéru v pohárech