Jan Kopecký si dojel pro vítězství v první etapě Barum rallye Zlín

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.08.2023 (19:42)     Sekcia sport

Automobilový jezdec Jan Kopecký ovládl první etapu Barum rallye Zlín a definitivně si zajistil zisk desátého českého titulu. Druhý je Václav Pech. celý článek

Kopecký vyhrál podeváté v kariéře Barum rallye a má opět i domácí titul

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.08.2021 (15:37)     Sekcia sport

Vítězem jubilejního 50. ročníku Barum rallye Zlín se stal Jan Kopecký, který si díky tomu s předstihem zajistil již osmý titul mistra České republiky.

Kopecký vyhrál podesáté Barum rallye a má devátý český titul

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.08.2022 (17:05)     Sekcia sport

Zlín - Automobilový jezdec Jan Kopecký vyhrál podesáté v kariéře Barum Czech rallye Zlín a s předstihem si zajistil devátý titul mistra České republiky. Druhé místo v soutěži, která...

Kopecký ovládl první etapu Barum rallye a má desátý český titul

Automobilový jezdec Jan Kopecký ovládl první etapu Barum rallye Zlín a definitivně si zajistil zisk jubilejního desátého českého titulu. Druhé místo na nejlépe obsazené soutěži na českém území, která je i součástí evropského šampionátu, drží s odstupem necelých pěti sekund Václav Pech. Třetí je Maďar Miklós Csomós.

Kopecký se na Barum rallye ujal vedení, těsně před Mikkelsenem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2021 (06:48)     Sekcia sport

Tradiční soutěž zařazenou do evropského i českého šampionátu už ovládl osmkrát v kariéře a vyšel mu i páteční večerní prolog. Do čela pořadí Barum rallye ve Zlíně se Jan Kopecký posunul hned po první rychlostní zkoušce.

Kopecký vyhrál podesáté na Barum rallye, slaví i devátý český titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2022 (17:09)     Sekcia sport

Jan Kopecký vyhrál podesáté v kariéře Barum Czech rallye Zlín a s předstihem si zajistil devátý titul mistra České republiky. Druhé místo v soutěži, která byla součástí evropského šampionátu, obsadil Filip Mareš. Třetí skončil Simon Wagner z Rakouska.

První etapu zlínské Barum rallye vyhrál překvapivě Cais, Kopecký je druhý

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2021 (23:00)     Sekcia sport

Překvapivým vítězem první etapy Barum rallye Zlín byl Erik Cais, který má po devíti odjetých rychlostních zkouškách v čele náskok dvou sekund na druhého Jana Kopeckého. Za osminásobným vítězem soutěže, která je součástí českého i evropského šampionátu, je třetí Andreas Mikkelsen z Norska, jenž za Caisem zaostává o 16,6 sekundy.

Výsledky Barum Czech rallye Zlín

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2022 (23:38)     Sekcia sport

Barum Czech rallye Zlín, podnik mistrovství Evropy a ČR - po 1. rychlostní zkoušce: 1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 7:07,1, 2. Wagner, Winter (Rak./Škoda Fabia Rally2 Evo) -1,4, 3. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -3,5, 4. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -5,6, 5. Březík, Krajča -6,1, 6. Stříteský, (všichni Škoda Fabia R5) -7,8.

Rallye Bohemia vede po první etapě Kopecký, úřadující šampion Pech odstoupil

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.07.2021 (16:47)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Automobilový jezdec Jan Kopecký vede po první etapě Rallye Bohemia a míří za svým devátým vítězstvím v soutěži. Po úvodních osmi rychlostních zkouškách má náskok...

Oficiálním vítězem Barum rallye se stal Kopecký, nejrychlejší byl ale Pech

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2023 (18:03)     Sekcia sport

Vítězem 52. ročníku Barum Czech rallye Zlín se stal pojedenácté v kariéře Jan Kopecký, který tak stylově oslavil zisk jubilejního desátého českého titulu. Absolutně nejrychlejším jezdcem závodu, který byl vedle domácího mistrovství také součástí evropského šampionátu, byl ale Václav Pech, startující v oddělené národní části soutěže. I přes dnešní havárii si ve Zlíně zajistil evropský titul Hayden Paddon z Nového Zélandu.

Kopecký vede po první etapě Rallye Hustopeče těsně před Pechem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2022 (23:17)     Sekcia sport

Úřadující český šampion Jan Kopecký vede po první etapě Rallye Hustopeče, v níž útočí na osmé vítězství. Do čela čtvrtého dílu mistrovství republiky se dostal v dnešní poslední rychlostní zkoušce, kterou vyhrál o dvě sekundy před Filipem Marešem a s více než šestisekundovým náskokem před Václavem Pechem, kterého sesadil na průběžné druhé místo.

Kopecký vsadil na déšť a míří za desátým vítězstvím na Barum rallye

Barum rallye se v srpnu ve Zlíně neuskuteční, pojede se za rok

Nejrychlejším mužem Barum Rally byl Pech, oficiálním vítězem se stal Kopecký

Kopecký vyhrál podeváté Rallye Bohemia, Pech odpadl už v první etapě

Od honičky ulicemi Zlína po dramatické rozuzlení. To byla jubilejní Barum Rallye

První etapu Rallye Hustopeče vyhrál Kopecký, Pech je těsně druhý

Kopecký vyhrál podeváté Barum rally a zajistil si znovu i domácí titul

Kopecký poosmé ovládl Rallye Hustopeče, druhý skončil obhájce vítězství Pech

Kousek od stupňů vítězů. Trojice mladých pilotů zazářila na Barum rallye

Rallye Český Krumlov vede po první etapě Kopecký před Pechem

Kopecký se pokusí Pechovi vrátit na Bohemia rallye prohru a upevnit si vedení

Že vyhrál nejrychlejší? Ne! Oficiálním vítězem Barum rallye je Kopecký, rychlejší byl ale Pech