Veselý dohrál na turnaji v Ču-chaji v prvním kole, nestačil na Harrise

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2023 (10:15)     Sekcia sport

Jiří Veselý na tenisovém turnaji v Ču-chaji vypadl v prvním kole po hladké porážce s Jihoafričanem Lloydem Harrisem 4:6, 2:6. Třicetiletý český hráč s o čtyři roky mladším soupeřem prohrál i třetí vzájemný zápas, letos na něj nestačil už v červnu v kvalifikaci na travnatý turnaj na Mallorce. Na okruhu ATP to byl dnes Veselého první letošní start v hlavní soutěži mimo grand slamy. celý článek

Veselý dohrál v Estorilu hned v prvním kole, nestačil na i Delliena

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2022 (18:01)     Sekcia sport

Český tenista Jiří Veselý skončil na turnaji v Estorilu hned v prvním kole. Na portugalské antuce podlehl Hugovi Dellienovi z Bolívie 3:6, 3:6.

Veselý dohrál v Kitzbühelu ve druhém kole, nestačil na Kovalíka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.07.2021 (13:26)     Sekcia sport

Český tenista Jiří Veselý dohrál na antukovém turnaji v Kitzbühelu ve druhém kole. Slovákovi Jozefu Kovalíkovi podlehl po dvou hodinách 6:2, 2:6, 4:6.

Favorité v Petrohradě postupují, Veselý ve čtyřhře na Sardinii dohrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2020 (17:15)     Sekcia sport

Jiří Veselý na turnaji na Sardinii ve čtyřhře končí. V prvním kole nestačil spolu se Švédem Andrem Göranssonem na americký pár Tommy Paul, Frances Tiafoe, kterému podlehli po velké bitvě 6:7, 6:1 a 9:11 v supetiebreaku.

Veselý skončil v Miami již v prvním kole.

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2021 (06:14)     Sekcia sport

Veselý skončil v Miami již v prvním kole

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.03.2021 (01:27)     Sekcia sport

Miami - Jiří Veselý dohrál na tenisovém turnaji v Miami již v prvním kole. Česká jednička podlehla Srbovi Laslovi Djeremu 3:6, 7:5 a 1:6. ...

Veselý skončil v Nur-Sultanu už po prvním kole, nestačil na Munara

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2021 (14:59)     Sekcia sport

Jiří Veselý vypadl na tenisovém turnaji v Nur-Sultanu v prvním kole. Se Španělem Jaumem Munarem prohrál za hodinu a tři čtvrtě 3:6 a 6:7.

Veselý vypadl v Cagliari už v prvním kole, nestačil na Slováka Martina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2021 (19:37)     Sekcia sport

Tenista Jiří Veselý vypadl na turnaji v Cagliari v 1. kole. V česko-slovenském souboji nedotáhl obrat a s Andrejem Martinem prohrál 4:6, 6:2, 1:6.

Macháč dohrál na turnaji v Indian Wells ve druhém kole, nestačil na Mannarina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (21:50)     Sekcia sport

Tenista Tomáš Macháč dohrál na turnaji v Indian Wells ve druhém kole. Třiadvacetiletý český reprezentant v něm podlehl Adrianovi Mannarinovi z Francie, který je v kalifornské poušti nasazen jako číslo 21, jednoznačně 1:6, 2:6.

Lehečka dohrál na Masters v Paříži už v prvním kole, nestačil na Bautistu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2023 (12:44)     Sekcia sport

enista Jiří Lehečka skončil na turnaji série Masters v Paříži už v prvním kole. Jednadvacetiletý český reprezentant prohrál 4:6, 2:6 s bývalým devátým hráčem světa Robertem Bautistou ze Španělska.

Tenistka Martincová postupuje v Adelaide, Veselý v Sydney dohrál v prvním kole

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2022 (07:07)     Sekcia sport

Česká tenistka Tereza Martincová porazila v prvním kole turnaje v Adelaide Ukrajinku Dajanu Jastremskou po setech 6:4, 3:6 a 6:3. Naopak Jiří Veselý po postupu z kvalifikace do turnaje v Sydney prohrál v 1. kole hlavní soutěže s Brandonem Nakashimou z USA 6:7, 6:7.