Fotbalisté PSG porazili Štrasburk, v hlavní roli byl Mbappé

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2023 (19:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain zvítězili v 9. kole francouzské ligy nad Štrasburkem 3:0 a přinejmenším na pár hodin ovládli čelo tabulky. Hlavní roli hrál opět Kylian Mbappé, který nejprve proměnil penaltu a po půlhodině připravil druhý gól pro Solera. Na první pozici se ještě dnes může vrátit Nice, pokud ve večerním zápase zdolá Marseille. celý článek

Mbappé rozhodl z penalty v nastavení o výhře PSG nad Štrasburkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2022 (17:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain v prvním ligovém utkání po mistrovství světa udolali doma 2:1 Štrasburk. Obhájci titulu přitom hráli od 63. minuty v oslabení bez vyloučeného Neymara, v páté minutě nastavení ale rozhodl z penalty Kylian Mbappé.

Fotbalisté PSG si poradili 2:1 s Angers, obrat zařídil Mbappé

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2021 (23:13)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain v desátém kole francouzské ligy po obratu porazili 2:1 Angers. O výhře vedoucího celku tabulky, který si připsal devátou výhru v soutěži, rozhodl tři minuty před koncem z penalty Kylian Mbappé.

Fotbalisté PSG si nakonec poradili s Angers, obrat zařídil Mbappé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2021 (23:09)     Sekcia sport

Francouzi nepřipustili komplikace. Mbappé v hlavní roli

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (10:07)     Sekcia sport

Obhájci titulu Francouzi porazili na fotbalovém mistrovství světa v Kataru 3:1 Polsko a postoupili do čtvrtfinále. Osmifinálový duel na stadionu Sumáma v Dauhá gólově otevřel v 44. minutě s 52 brankami nový rekordman francouzské reprezentace Olivier Giroud. Asistenci si připsal Kylian Mbappé, jenž v závěrečné čtvrthodině přidal další dvě branky a s pěti trefami se osamostatnil v čele tabulky střelců turnaje. V nastavení proměnil penaltu polský kapitán Robert Lewandowski.

SESTŘIH: Mistři světa nepřipustili komplikace. Mbappé v hlavní roli

Fotbalisté Štrasburku doma ve francouzské lize remizovali, PSG slaví další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2022 (19:21)     Sekcia sport

Francouzská fotbalová liga - 26. kolo: Štrasburk - Nice 0:0, Paris St. Germain - St. Etienne 3:1 (42. a 48. Mbappé, 53. Danilo - 16. Bouanga).

Mbappé dal desátý gól, Paris St. Germain si doma poradilo s Brestem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.01.2022 (22:47)     Sekcia sport

Pořád bez Messiho. Fotbalisté Paris St. Germain v 21. kole francouzské ligy porazili Brest 2:0, když svůj desátý gól vstřelil útočník Mbappé, druhý po pauze přidal německý obránce Kehrer.

Mbappé přiblížil rekordním gólem fotbalisty PSG k dalšímu titulu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.03.2023 (23:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain se i díky rekordní trefě Kyliana Mbappého přiblížili dalšímu titulu mistra Francie. V 26. kole porazili doma Nantes 4:2, Mbappé k tomu přispěl už 201. brankou a překonal klubový rekord Edinsona Cavaniho.

PSG porazil Lille a vede ligu o 11 bodů, Mbappé zůstal pouze na lavičce

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.02.2024 (23:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris Saint Germain porazili ve 21. kole francouzské ligy doma Lille 3:1 a na druhé Nice mají v tabulce už jedenáctibodový náskok. Hvězdný útočník Kylian Mbappé zůstal po celý zápas mezi náhradníky, což se mu v Paříži stalo teprve potřetí.

Hvězdné spojení v PSG drhne. Frustrovaný Mbappé si stěžoval na Neymara

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2021 (12:02)     Sekcia sport

Fotbalisté PSG v 8. kole francouzské ligy porazili 2:0 Montpellier a nadále suverénně soutěži kralují. Hvězdný útočník Kylian Mbappé vyšel ovšem tentokrát gólově naprázdno. Těsně před koncem duelu ho kouč Mauricio Pochettino stáhl ze hry. Televizní kamery pak zachytily, jak si francouzský mistr světa stěžuje na brazilského spoluhráče Neymara.

Newcastle na dálku zachránil PSG. Do Evropské ligy míří AC Milán

Mbappé pomohl Paříži k vysokému vítězství nad Lyonem a vede tabulku střelců

Kylian Mbappé má pochybnosti ohledně svého odchodu z PSG

PSG vyhrál vysoko na hřišti Dijonu, dva góly dal Mbappé

Fotbalisté Štrasburku porazili Angers

Kylian Mbappé rozhodl penaltou v páté minutě nastavení o upocené výhře PSG. Neymar byl vyloučen

Mbappé předpověděl, že PSG na Camp Nou vyhraje a pak dal hattrick

Fotbalová Paříž v ráži: Neymar i Mbappé se proti Clermontu trefili třikrát

Mbappé hattrickem zařídil jasnou výhru PSG, do LM jde z druhého místa Marseille

Hvězdy v hlavní roli! Messi nasměroval svůj tým k výhře, nezastavitelný Mbappé spasil mistry světa

Šlo to i bez Messiho. Hvězdná posila PSG jen přihlížela, jak jeho parťáci ničí rivala

Messi přihrával, Mbappé rozhodl. Paříž v nastavení srazila Rennes

Fotbalisté PSG bez Messiho nezaváhali a vedou o jedenáct bodů před Nice

Mbappé přispěl fotbalistům PSG hattrickem a rekordem k výhře 7:1 v Lille

Fotbalisté Monaka ve francouzské lize potvrdili roli favorita

ONLINE: Mbappé, Messi, Neymar v útoku, Paris St. Germain hraje proti Nantes

Fotbalisté AC Milán porazili Dinamo Záhřeb a v Lize mistrů poprvé vyhráli

Mbappé prý není v PSG spokojen a chce odejít. Zamíří do Realu?

Sága Mbappé a její zvrat? Kylian Mbappé jedná o nové smlouvě s PSG

Neymar a Mbappé zaznamenali hattrick, Messi si připsal tři asistence

Mbappé zařídil výhru PSG v Angersu

Kylian Mbappé si zaregistroval ochranné známky. Iniciály, oslava a co dalšího?

Kylian Mbappé se vzdal 80 milionů eur, aby urovnal vztahy s PSG

PSG udolalo oslabené St. Etienne a ovládlo Francouzský pohár. Mbappé nedohrál kvůli zranění

Kylian Mbappé: O své budoucnosti jsem se ještě nerozhodl

Felipe Melo: Mbappé je idiot