Nejlepší vstup od šedesátých let. Tottenham opět zvítězil a zůstane v čele ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.10.2023 (23:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Tottenhamu si před víkendovým programem anglické ligy pojistili vedení v tabulce vítězstvím 2:1 na hřišti Crystalu Palace. Předehrávku 10. kola rozhodli po změně stran, kdy si nejprve domácí obránce Joel Ward dal vlastní gól a poté kanonýr Son Hung-min zvýšil. celý článek

Arsenal udržel pětibodový náskok v čele ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (16:58)     Sekcia sport

Arsenal zvítězil v 27. kole anglické fotbalové ligy na hřišti Fulhamu 3:0 a dál má v čele soutěže pětibodový náskok na druhý Manchester City. Londýnský celek zvítězil v pátém utkání za sebou a rozhodl o tom už v prvním poločase, v němž vstřelil všechny góly.

Leicester porazil Wolves a je v čele anglické ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (14:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Leicesteru porazili v 8. kole anglické ligy Wolverhampton 1:0 a v neúplné tabulce se posunuli na první místo. V 15. minutě rozhodl z penalty Jamie Vardy. Tottenham zvítězil na hřišti nováčka West Bromwiche rovněž 1:0. Třetí ligovou výhru "Kohoutů" za sebou zařídil v 88. minutě kapitán Harry Kane.

Arsenal v derby porazil Tottenham a vede tabulku o čtyři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2024 (17:31)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu díky třem gólům z prvního poločasu porazili v severolondýnském derby Tottenham na jeho hřišti 3:2 a udrželi první místo v tabulce anglické ligy. Druhý Manchester City zvítězil 2:0 v Nottinghamu a s jedním zápasem k dobru ztrácí na čelo bod. Pátý Tottenham má sedmibodové manko na místa zaručující Ligu mistrů, ale odehrál o dvě utkání méně než čtvrtá Aston Villa.

ONLINE: Arsenal zůstává v čele, Liverpool remizoval. V akci Chelsea i Tottenham

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2024 (18:49)     Sekcia sport

Mohli se vrátit do čela, fotbalisté Liverpoolu ale ztratili remízou 2:2 proti Manchesteru United, a tak po 32. kole anglické nejvyšší soutěže zůstane na prvním místě o skóre Arsenal. Hraje Chelsea se Sheffieldem United a také Tottenham s Nottinghamem, utkání sledujte v podrobných online reportážích.

Tottenham porazil West Bromwich a je v čele anglické ligy

Fotbalisté Tottenhamu vyhráli v 8. kole anglické ligy na hřišti nováčka West Bromwiche 1:0 a jsou v čele neúplné tabulky. V 88. minutě rozhodl o třetí ligové výhře Kohoutů za sebou kapitán Harry Kane.

Vydrova trefa Burnley k bodům nepomohla, Tottenham opět zaváhal

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2021 (14:56)     Sekcia sport

Český fotbalista Matěj Vydra vstřelil v 30. kole anglické ligy druhý gól v sezoně, Burnley ale neudrželo dvoubrankové vedení a prohrálo 2:3 na hřišti Southamptonu. Reprezentační útočník nastoupil pošesté v řadě v základní sestavě, odehrál 78 minut a po dvou utkáních bez gólu navázal na svou úvodní trefu z utkání proti Leicesteru. Tottenham remizoval 2:2 v Newcastlu a nevyužil šanci posunout se na čtvrté místo. Dva góly dal nejlepší střelec soutěže Harry Kane.

Tottenham Hotspur se dohodl s Realem Madrid na přestupu nejlepšího levého obránce La Ligy

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     17.09.2020 (13:01)     Sekcia sport

Tottenham Hotspur nejedná s Realem Madrid pouze o hostování Garetha Balea. Podle Sky Sports se dohodl s Bílým Baletem na podpisu španělského reprezentanta Sergia Reguilona, přičemž nejlepší levý obránce uplynulé sezóny La Ligy už podstoupil ve Španělsku lékařskou prohlídku.

Tottenham navázal na výhru z derby, Vlkům se Liga mistrů podstatně vzdálila

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.07.2020 (21:28)     Sekcia sport

Tottenham zvítězil v anglické lize na hřišti Newcastlu 3:1. Wolverhampton neudržel vedení v Burnley, za které odehrál Matěj Vydra druhý poločas.

ONLINE: Vedoucí City proti Brentfordu, Tottenham hostí Southampton

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2022 (20:30)     Sekcia sport

Fotbalový Manchester City může zvýšit náskok na čele anglické ligy, pokud doma zvládne utkání s nováčkem z Brentfordu. Do akce jde ve středu i Tottenham, který hostí Southampton. Sledujte podrobné online přenosy.

Poruba se po obratu udržela v čele první ligy, dotáhla se na ni Třebíč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.11.2022 (21:30)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby zdolali v 18. kole první ligy po obratu doma Litoměřice 3:2 v prodloužení a udrželi se v čele tabulky. Bodově se na ně dotáhla Třebíč, která vyhrála v Šumperku 2:0. Jediný bod ztrácí třetí Přerov, který zvítězil v Kolíně 4:1.

West Ham remizoval v Leedsu a v anglické lize nevyhrál pošesté za sebou

West Ham i se Součkem zvítězil a dál je ve hře o první pětku

Obhájce titulu Liverpool remizoval s Manchesterem City

Fantastický Kane. Útočník "Kohoutů" rozhodl o těsné výhře v závěru, Tottenham je v čele Premier League

Hokejisté Poruby se po obratu udrželi v čele první ligy, dotáhla se na ně Třebíč

Tottenham a Chelsea pokukují po Alessandru Bastonim

Manchester United ztratil výhru v nastavení, Kane znovu pálil za Tottenham. Uspěl také Ajax či Arsenal

Chelsea natáhla sérii bez porážky, Tottenham porazil Manchester City a je v čele Premier League

Tottenham a adept na titul. Mourinho to odmítá. Nejsme kůň do dostihů, říká

FOTBAL ONLINE: Slovácko padlo a Liberec je v čele ligy! Hradec vítězí. Slavia nastoupí proti rozjetému Brnu

Hokejisté Poruby se drží stále v čele první ligy, Zlín prohrál se Sokolovem

Klíčový zápas pro Tottenham zrušen. UEFA o výsledku duelu s Rennes teprve rozhodne

Obrovská rána pro Tottenham. Kane si poranil oba kotníky, nejlepší střelec bude chybět několik týdnů

V čele zájmu o Škriniara je Tottenham

Spurs si poradili s Evertonem a dotáhli se na druhý Manchester City

Chelsea podlehla Evertonu, Tottenham si polepšil

Tottenham přišel o výhru penaltou v sedmé minutě nastavení. Leeds opět vyhrál

Tottenham zastavil jízdu překvapení z druhé ligy a prošel do finále Ligového poháru

Atlético Madrid i díky Suárezovi navýšilo náskok v čele ligy

Půlkař Davidík doběhl na juniorském MS čtvrtý, opět zlepšil český rekord

Chelsea rozstřílela Southampton, Tottenham deklasoval Aston Villu

V Anterselvě bodovali tři Češi, nejlepší Moravec ale byl až na 33.místě, zvítězil Rus Loginov