Wolverhampton góly v nastavení porazil Tottenham, který přišel o druhé místo

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.11.2023 (18:33)     Sekcia sport

Londýn - Dvěma góly v nastaveném čase otočili fotbalisté Wolverhamptonu utkání 12. kola anglické ligy s Tottenhamem a zvítězili 2:1. Arsenal využil zaváhání svých rivalů, doma porazil Burnley 3:1 a... celý článek

Mourinhův Tottenham slaví důležitou výhru. Wolverhampton dominoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.07.2020 (15:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Tottenhamu zvítězili v 35. kole Premier League nad Arsenalem 2:1 a posunuli se před svého soupeře na osmé místo. Dařilo se i Wolverhamptonu, který po dvou porážkách znovu naplno bodoval, když doma porazil Everton 3:0. "Vlci" se tak vrátili na šesté místo tabulky před Sheffield.

Špatná zpráva pro West Ham: Tottenham porazil Wolverhampton, Kladiváři už jsou sedmí

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.05.2021 (17:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Tottenhamu zvítězili v 36. kole anglické ligy doma 2:0 nad Wolverhamptonem a posunuli se na šesté místo před West Ham.

Liverpool přišel po penaltě v nastavení o výhru v Brightonu, přesto se dostal do čela Premier League

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.11.2020 (15:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu remizovali v 10. kole anglické ligy v Brightonu 1:1. Obhájce titulu přišel o vítězství ve třetí minutě nastavení, kdy Pascal Gross proměnil penaltu. I tak se "Reds" posunuli do čela neúplné tabulky o bod před Tottenham. "Spurs" mají k dobru nedělní duel na hřišti třetí Chelsea.

Bayern Mnichov porazil Frankfurt a pojistil si druhé místo v tabulce

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2024 (17:53)     Sekcia sport

Bayern Mnichov v německé fotbalové lize porazil Frankfurt 2:1 a pojistil si druhé místo v tabulce. Oba góly vstřelil kanonýr Harry Kane.

Tottenham navázal na výhru z derby, Vlkům se Liga mistrů podstatně vzdálila

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.07.2020 (21:28)     Sekcia sport

Tottenham zvítězil v anglické lize na hřišti Newcastlu 3:1. Wolverhampton neudržel vedení v Burnley, za které odehrál Matěj Vydra druhý poločas.

Leicester porazil Wolves a je v čele anglické ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (14:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Leicesteru porazili v 8. kole anglické ligy Wolverhampton 1:0 a v neúplné tabulce se posunuli na první místo. V 15. minutě rozhodl z penalty Jamie Vardy. Tottenham zvítězil na hřišti nováčka West Bromwiche rovněž 1:0. Třetí ligovou výhru "Kohoutů" za sebou zařídil v 88. minutě kapitán Harry Kane.

Vyškov porazil ve druhé fotbalové lize oslabený Varnsdorf

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (19:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Vyškova v 25. kole druhé ligy zvítězili 3:1 na hřišti Varnsdorfu a posunuli se na třetí místo neúplné tabulky. Brankami v 82. minutě a v nastavení rozhodl o výsledku ugandský obránce Musa Ramathan.

Manchester United ztratil výhru v nastavení, Kane znovu pálil za Tottenham. Uspěl také Ajax či Arsenal

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     11.03.2021 (23:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United remizovali v úvodním osmifinále Evropské ligy s AC Milán 1:1, když o vítězství přišli ve druhé minutě nastaveného času zásluhou dánského obránce Simona Kjaera. Další anglické týmy nezaváhaly: Tottenham porazil díky dvěma brankám Harryho Kanea Dinamo Záhřeb 2:0 a výhru 3:1 veze ze hřiště Olympiakosu Pireus londýnský Arsenal. Uspěl i AS Řím, jenž zvítězil 3:0 nad Šachtarem Doněck.

Tottenham má palebnou sílu na to, aby vyhrál Premier League, myslí si Gary Neville

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.11.2020 (18:12)     Sekcia sport

Prohráli hned v úvodním kole. Od té doby drží v Premier League sedmizápasovou sérii bez prohry. Díky tomu se Tottenham vyhoupl na druhé místo, jen bod za vedoucí Leicester. V neděli zdolali 0:1 West Bromwich. Rozhodl ostrostřelec Harry Kane. K tomu mají Heung-Mina Sona, který je s osmi góly nejlepším střelcem soutěže. Může snad José Mourinho dotáhnout tým k titulu?

United zničily Leeds šesti góly. Mourinhův Tottenham doma selhal s Leicesterem, ten jde na druhé místo

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.12.2020 (20:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Leicesteru zvítězili na hřišti Tottenhamu 2:0 a po 14. kole anglické ligy se posunuli na druhé místo se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Liverpool. Sheffield United hrál hodinu o deseti a dokonce vedl, nakonec ale na hřišti Brighton remizoval 1:1 a na první výhru v soutěži jako jediný tým dál čeká.

Fotbalisté Vyškova porazil ve druhé fotbalové lize oslabený Varnsdorf

Liverpool přišel po penaltě v nastavení o výhru v Brightonu, Manchester City rozstřílel Burnley

Tottenham obrátil dvěma góly v nastavení duel v Leicesteru

Nevídaný obrat na Julisce. Po dvou gólech v nastavení Viktoriáni bouřili v šatně

Wolverhampton hostí Everton, pak jde do akce Tottenham proti Arsenalu

Střelecké trápení i čekání na výhru zažehnáno. Liverpool porazil Tottenham a je čtvrtý

Fotbalisté Žižkova porazili ve druhé lize Kroměříž, vítěznou trefu dali v nastavení

Jde to i bez Vaclíka. Sevilla nedala AS Řím šanci a je ve čtvrtfinále EL. Dál jde i Wolverhampton

Karviná přišla v nastavení o výhru nad Líšní, Dukla se přiblížila baráži

Prostředníček Saganovi za tvrdý atak. Dramatický spurt vyhrál Ewan, dál vede Roglič

Žižkov porazil ve druhé lize Chrudim 3:1, dva góly dal Sixta

Haaland čtyřmi góly zařídil City výhru nad Wolves, Arsenal udržel první místo

West Ham vyhrál v boji o Evropu, Souček se trefil a je českým rekordmanem v Premier League

FOTBAL ONLINE: Arsenal hostí mistra z Liverpoolu, Tottenham navázal na výhru z derby

Liverpool na Tottenham Hotspur Stadium potopil až vlastní gól v poslední minutě nastavení. Skoro 30 minut přitom hrál v 9 lidech

Drtivá dohrávka. Tottenham rozstřílel Everton pěti góly, dvakrát se trefil Kane

Leverkusen se Schickem v základu vydřel v nastavení bod, Hoffenheim porazil 4:0 Brémy