LeBron James překonal další rekord v NBA

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2023 (07:35)     Sekcia sport

LeBron James z LA Lakers překonal Abdula-Jabbara a odehrál nejvíce minut v NBA (66.319). S Philadelphií ale utrpěl největší prohru kariéry, o 44 bodů. celý článek

James překonal v NBA další rekord, ale utrpěl nejvyšší porážku kariéry

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.11.2023 (08:05)     Sekcia sport

New York - Osmatřicetiletý LeBron James překonal další rekord basketbalové legendy Kareema Abdula-Jabbara. V NBA odehrál včetně zápasů play off už 66.319 minut, čímž o 22 minut předčil svého předchůdce....

James překonal v NBA další rekord, radost mu zkazila nejvyšší porážka kariéry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2023 (08:18)     Sekcia sport

Osmatřicetiletý LeBron James překonal další rekord basketbalové legendy Kareema Abdula-Jabbara. V NBA odehrál včetně zápasů play off už 66.319 minut, čímž o 22 minut předčil svého předchůdce. Los Angeles Lakers ale podlehli na palubovce Philadelphie 94:138 a prohra o 44 bodů je pro Jamese nejvyšší porážkou v kariéře.

Hvězdný James v NBA překonal hranici 40 000 bodů, Lakers ale podlehli Denveru

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (09:38)     Sekcia sport

LeBron James překonal v NBA jako první hráč hranici 40 000 bodů. Historicky nejlepšímu střelci zámořské basketbalové ligy chybělo před sobotním zápasem Los Angeles Lakers proti mistrovskému Denveru k dosažení milníku devět bodů a devětatřicetiletá superstar jich dala 26. Momentálně se Jamesův rekord zastavil na čísle 40 017. Radost z vítězství si ale domácí fanoušci vychutnat nemohli, utkání vyhráli Nuggets 124:114.

Lakers v NBA zdolali Philadelphii, Russell překonal klubový rekord v trojkách

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2024 (10:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Los Angeles Lakers otočili v poslední čtvrtině páteční utkání NBA proti Philadelphii a vyhráli 101:94. S 23 body a 19 doskoky zazářil Anthony Davis, sekundoval mu s 20 body, osmi doskoky a šesti asistencemi LeBron James. Rozehrávač D'Angelo Russell překonal klubový rekord v trojkách za jednu sezonu, který dosud držel se 183 trefami Nick Van Exel z ročníku 1994/95.

James překonal v NBA další milník: jako třetí nastřílel přes 35 tisíc bodů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2021 (09:13)     Sekcia sport

LeBron James coby teprve třetí basketbalista historie NBA překonal hranici 35 tisíc nastřílených bodů a dostal se do společnosti legend Karla Maloneho (36 928 bodů) a Kareema Abdula-Jabbara (38 387). Statistický majstrštyk zapsal tahoun Los Angeles Lakers v utkání proti Brooklynu, v němž však ani jeho 32 bodů nestačilo na odvrácení porážky 98:109.

Lebron James dal 39 bodů! Lakers v NBA porazili domácí San Antonio

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (09:49)     Sekcia sport

LeBron James si vylepšil sezonní maximum v NBA na 39 bodů a byl strůjcem vítězství Los Angeles Lakers nad domácím San Antoniem 143:138. K tomu přidal i 11 doskoků a sedmi trojkami si vyrovnal osobní rekord. Phoenix vybojoval těsnou výhru 113:112 nad Utahem a nadále vládne tabulce Západní konference s náskokem jedné výhry na druhý Denver.

LeBron James je sportovcem roku, vyrovnal rekordmany Woodse a Armstronga

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2020 (21:53)     Sekcia sport

Basketbalista LeBron James byl agenturou AP označen za nejlepšího sportovce roku, čtvrtým vítězstvím vyrovnal rekord golfisty Tigera Woodse a cyklisty Lance Armstronga. V ženské kategorii, v níž je s šesti triumfy rekordmankou golfistka Babe Didriksonová, získala ocenění japonská tenistka Naomi Ósakaová.

Historický zápis je tu! Legenda se v přímém přenosu rozplakala

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.02.2023 (06:59)     Sekcia sport

Basketbalista LeBron James z Los Angeles Lakers se stal nejlepším střelcem historie NBA. V utkání s Oklahomou City nastřílel 38 bodů a celkem 38.390 body překonal o tři dosavadní rekord Kareema Abdula-Jabbara, který mu přišel osobně pogratulovat a symbolicky předal míč.

James si podevatenácté zahraje v Utkání hvězd NBA a vyrovná Jabbarův rekord

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.01.2023 (10:16)     Sekcia sport

LeBron James si podevatenácté zahraje Utkání hvězd NBA. Osmatřicetiletý basketbalista losangeleských Lakers tím vyrovnal ligový rekord Kareema Abdula-Jabbara, na rozdíl od něho ale všechny nominace získal bez přerušení.

Bez zábavy, zastíněn. Mám o čem přemýšlet, připustil LeBron James konec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2023 (10:13)     Sekcia sport

Přestože se vyhecoval ke svému nejlepšímu výkonu v sérii, za poločas nasázel 31 bodů a celkově 40, nečekaně rychlé a bolavé vyřazení neodvrátil. LeBron James a další hvězdy z Los Angeles Lakers utržili v boji o postup do finále basketbalové NBA debakl 0:4 od Denveru. „Když se nedostanete do finále, není to zábava,“ posteskl si James. A naznačil, že zváží, zda bude v kariéře pokračovat.