Za nevrácení míče jsme cítili křivdu, řekl Chramosta. Teplice pak ztrestal gólem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2023 (07:28)     Sekcia sport

Přestože vypadl ze základní sestavy, opět ukázal, jak je stále pro Jablonec nesmírně cenným fotbalistou. Zkušený útočník Jan Chramosta rozhodl gólem nervózní středeční dohrávku 17. kola první ligy, v níž jeho tým doma přestřílel Teplice 3:2. Soupeř předtím vstřelil gól poté, co jablonečtí dle svých slov schválně zakopli míč do zámezí. celý článek

Spor o fair play, Jablonec dopálilo nevrácení míče. Pánbůh všechno vidí, glosoval Chramosta

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2023 (22:32)     Sekcia sport

Ten moment zápas Jablonce s Teplicemi pořádně vyostřil. Hosté v první půli srovnali na 1:1 poté, kdy domácí čekali, že jim Tepličtí vrátí zakopnutý balon. „Určitě ho nezakopávali, byla tam ztráta,“ bránil se kouč Sklářů Zdenko Frťala. „Pánbůh všechno vidí,“ glosoval jablonecký Jan Chramosta, který pět minut před koncem zařídil výhru 3:2.

Křivda se nekoná. Čelůstka se míče před rohem nejspíš přeci jen dotkl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.07.2021 (10:39)     Sekcia sport

Češi cítili po čtvrtfinále fotbalového mistrovství Evropy s Dánskem křivdu, neboť první brance seveřanů předcházel sporně přidělený rohový kop.

Uruguayci cítili po vyřazení křivdu, sudí je podle nich několikrát poškodili

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2022 (09:20)     Sekcia sport

Uruguayští fotbalisté cítili po posledním utkání skupinové fáze mistrovství světa proti Ghaně křivdu. Podle nich měl německý sudí Daniel Siebert odpískat v jejich prospěch alespoň jeden pokutový kop, rozhodčí je navíc poškodili již v duelu s Portugalskem. Jihoameričané navzdory vítězství 2:0 obsadili vinou menšího počtu vstřelených branek třetí místo ve skupině H za Jižní Koreou a do osmifinále neprošli.

Teplice otočily duel s Jabloncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2022 (18:01)     Sekcia sport

Fotbalová Fortuna liga - 7. kolo: Teplice - Jablonec 3:2. Branky: 8. Urbanec, 63. Žák, 66. Gningue - 18. Chramosta, 40. Martinec.

Jablonec v pětigólové bitvě přestřílel Teplice

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2023 (19:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce v dohrávce 17. kola přivítali Teplice, po divokém zápase, který nabídl pět branek nakonec mohli slavit domácí, výhru jim v 86. minutě vystřelil Jan Chramosta.

Litvínov cítil křivdu, trenér se zdržel komentáře. Miluju peníze, procedil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2023 (11:24)     Sekcia sport

Obě mužstva se po zápase v téměř kompletním počtu sjela na ledě k sobě. Rozhodčí museli situaci uklidňovat, vášnivá debata ve výraznější konflikt nepřerostla. Litvínovští hokejisté cítili po druhé prohře (4:5 v prodloužení) v předkole play off hokejové extraligy proti Třinci křivdu, rozhodujícímu gólu v prodloužení předcházelo neodpískané zakázané uvolnění. „Bez komentáře,“ kroutil hlavou útočník Nicolas Hlava.

Jiná Barcelona, bez míče a brání. Takhle jsme hrát nechtěli, řekl Xavi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2023 (12:59)     Sekcia sport

Kontrola míče, jisté přihrávky a pohledný fotbal. To je známá Barcelona. Tentokrát se ale změnila. Ubránit vítězství 1:0 ve Španělském poháru proti Realu Madrid pro ni zkrátka bylo cennější než za každou cenu bavit. Zvítězila efektivita, i když kouč Xavi výkon posléze omlouval. „Takový zápas jsme odehrát nechtěli, ale bránili jsme dobře,“ dušoval se.

Oloupené Teplice? Asi. Bohužel tu nebyl VAR, ulevil si kouč Hejkal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2020 (07:56)     Sekcia sport

Divočina na Stínadlech. Fotbalové Teplice po hektické ligové bitvě s Opavou cítily křivdu, jejich kouč Stanislav Hejkal běsnil, na asistenta rozhodčího Zdeňka Kovala se snášel křik. Ani nečekal na své kolegy a prchal ze hřiště.

Fotbalisté Hradce cítili křivdu: Vyloučení ano, co mu předcházelo ne

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2022 (07:51)     Sekcia sport

Ne snad, že by zpochybňovali trest, který ve 29. minutě přišel po zákroku Vojtěcha Smrže. Přesto vyloučení, které pro hradeckého hráče v zápase s mistrovskou Plzní ihned následovalo, berou Hradečtí jako nešťastné rozhodnutí.

Jablonec dostal lekci. Šance neproměnil, Alkmaar ho za to jedním gólem ztrestal

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.09.2021 (21:01)     Sekcia sport

Svěřenci trenéra Petra Rady venku v pohárech prohráli pátý z posledních šesti zápasů.

Dohnat rekordmana Petrželu? Teď je logickým cílem sto gólů, říká Chramosta

Dva zápasy, devět inkasovaných gólů. Musíme se na obranu zaměřit, ví Chramosta

Nejlepší střelec? Nechci se ke svým spoluhráčům chovat tak jako Řezníček, řekl Chramosta

Finský kouč nechápal. Suomi cítili v zápase s Kanadou křivdu

Zapomeň na Bohemians! slyšel Chramosta od Horejše. S kým v Jablonci počítají na hrot?

Jarošík po záchraně: Jsme minus 12 hráčů, Teplice potřebují posílit

Všichni cítili, že jsme lepším mužstvem na hřišti, tvrdil Dočkal po prohraném derby

30 LET ČEŠI: Nad Tatrou se neblýskalo. Češi vyhrávali, Slováci cítili křivdu

Ostravský brankář Letáček: Vydřené body z Teplic přišly vniveč

Slovácko - Jablonec 1:1, v závěru srovnal Chramosta krásnou střelou

Teplice chystají Rozlučku legend. Nedvěd mezi diváky, dorazí i Džeko?

FOTBAL ONLINE: Šlágr na Letné je tu, Zlín a Teplice doma selhaly, první derby nemá vítěze

"Jen sudí ten dvojdopad neviděla." Francouzka ztratila vyhraný set a cítila křivdu

FOTBAL ONLINE: Šlágr na Letné se blíží, Zlín a Teplice doma selhaly, první derby nemá vítěze

FOTBAL ONLINE: Emoce na Letné, Sparta vyrovnává. Zlín a Teplice selhaly, první derby nemá vítěze

Teplice začaly i s Gningem. Cena? Nebráníme se ani 50 milionům, směje se šéf

Parádní šlágr na Letné, Slavii vzal výhru vlastní gól v nastavení. Zlín a Teplice selhaly

Brankář Kolář smutnil: Doufali jsme v postup, ale po inkasovaném gólu jsme se už báli hrát

FOTBAL ONLINE: Slavia šokuje Letnou, ve šlágru vede. Zlín a Teplice doma selhaly, první derby nemá vítěze

Hapal a celý Baník si oddechli. Věděli jsme, že mužstvo zareaguje, řekl kouč po výhře

Řezníček nedal? Penaltu asi není sranda kopat, reagoval Chramosta po splněném snu

Podještědské derby nemělo vítěze, Liberci vzal radost Chramosta

Podivný metr v brankovišti? Německý gól uznán, český ne. Měl platit, míní Tomášek

Cítili jsme, že jsme první poločas posr…, přiznal Trpišovský. Do skupiny by chtěl staré známé

Jablonec, nebo Bohemians? Chramosta začal na severu. Pod novým trenérem by to mohlo být jiné, věří