Dvořák vstoupil do sezony Světového poháru 14. místem ve dvojbobech v La Plagne

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2023 (16:20)     Sekcia sport

Dominik Dvořák s Dominikem Záleským vstoupili do sezony Světového poháru 14. místem v závodě dvojbobů v La Plagne. Druhá česká posádka Adam Dobeš, Michal Dobeš byla sedmnáctá z devatenácti účastníků. Na první vítězství v kariéře dosáhl Švýcar Michael Vogt. celý článek

Dvořák se Záleským vstoupili do sezony Světového poháru 14. místem

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.12.2023 (16:14)     Sekcia sport

Dominik Dvořák s Dominikem Záleským vstoupili do sezony Světového poháru 14. místem v závodě dvojbobů v La Plagne. Zvítězil Švýcar Michael Vogt.

Dvořák vstoupil do sezony SP 14. místem i v soutěži čtyřbobů

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2023 (17:46)     Sekcia sport

Český čtyřbob pilotovaný Dominikem Dvořákem vstoupil do sezony 14. místem na Světovém poháru v La Plagne. Druhý český stroj Adama Dobeše obsadil poslední, 16. příčku. Závod vyhrála německá posádka čtyřnásobného olympijského šampiona Francesca Friedricha.

Dvořák vstoupil do sezony čtrnáctým místem i v soutěži čtyřbobů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2023 (17:24)     Sekcia sport

Český čtyřbob pilotovaný Dominikem Dvořákem vstoupil do sezony 14. místem na Světovém poháru v La Plagne. Druhý český stroj Adama Dobeše obsadil poslední, 16. příčku. Závod vyhrála německá posádka čtyřnásobného olympijského šampiona Francesca Friedricha.

Pilot bobu Dvořák se vrátil do Světového poháru osmým místem ve Winterbergu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.01.2023 (16:27)     Sekcia sport

Dominik Dvořák si ve Winterbergu odbyl debut v sezoně Světového poháru a ve dvojbobech skončil společně s Jáchymem Procházkou osmý. Třicetiletý český pilot si připsal nejlepší výsledek od konce ledna 2021, kdy byl čtvrtý v Innsbrucku. Druhá česká posádka Adam Dobeš, Dominik Záleský obsadila šestnácté místo.

Bobisté Dvořák s Noskem vstoupili do Světového poháru osmým místem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.11.2020 (15:40)     Sekcia sport

Čeští bobisté Dominik Dvořák s Jakubem Noskem vstoupili do sezony Světového poháru v lotyšské Siguldě osmým místem. Po prvním kole byli Češi až jedenáctí, ve druhé jízdě díky čtvrtému času poskočili o tři příčky.

Cink vstoupil do Světového poháru v Leogangu 31. místem v short tracku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2022 (20:21)     Sekcia sport

Nejlepší český biker Ondřej Cink vstoupil do závodů Světového poháru v Leogangu 31. místem v short tracku. Jedenatřicetiletý reprezentant ztratil na vítězného Mathiase Flückigera ze Švýcarska minutu a čtyřicet vteřin.

Bobisté Dvořák s Noskem vstoupili do SP osmým místem

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2020 (15:35)     Sekcia sport

Dominik Dvořák s Jakubem Noskem vstoupili do sezony Světového poháru v jízdě na bobech v lotyšské Siguldě osmým místem. Po prvním kole byli Češi až třetí od konce jedenáctí, ve druhé jízdě si díky čtvrtému času o tři příčky polepšili.

Bobista Dvořák čtvrtým místem vyrovnal životní výsledek ve Světovém poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2020 (16:51)     Sekcia sport

Dominik Dvořák s Jakubem Noskem skončili čtvrtí v závodě Světového poháru dvojbobů v Innsbrucku a vyrovnali své životní umístění ze Siguldy z prosince roku 2018. V průběžném pořadí seriálu je Dvořák po pátém dílu stále sedmý.

Moravec do své poslední sezony po bezchybné střelbě vstoupil pátým místem, Davidová dojela jednadvacátá

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.11.2020 (16:15)     Sekcia sport

Biatlonista Ondřej Moravec vstoupil do své poslední sezony Světového poháru díky perfektní střelbě pátým místem. Ve vytrvalostním závodu ho ve finském Kontiolahti dělily od třetí pozice jen 3,3 vteřiny. Závod se vydařil rovněž Michalu Krčmářovi, který udělal jednu chybu a skončil jedenáctý. Markéta Davidová přišla o umístění v desítce po dvou chybách při poslední zastávce na střelnici, celkem minula třikrát a obsadila 21. místo.

Dostál vstoupil do olympijské sezony druhým místem na kilometru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.05.2021 (12:08)     Sekcia sport

Kajakář Josef Dostál vstoupil do olympijské sezony druhým místem na kilometru na Světovém poháru v Szegedu. Nestačil jen na Němce Jacoba Schopfa.

Biatlonista Krčmář zahájil SP 13. místem, vytrvalostní závod vyhrál Ponsiluoma

Skvělý Moravec. Do poslední sezony po bezchybné střelbě vstoupil pátým místem, zvítězil mladý Nor Lägreid