Sejpal byl na SP v shorttracku v Číně jedenáctý na 1000 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2023 (12:43)     Sekcia sport

Rychlobruslař Zdeněk Sejpal obsadil v Pekingu na Světovém poháru v shorttracku jedenácté místo v závodě na 1000 metrů. Dvaadvacetiletý reprezentant se probojoval až do finále B, ve kterém sice dojel poslední, ale už účastí v něm zaznamenal životní výsledek. celý článek

Sejpal skončil na SP v short tracku v Číně jedenáctý na tisícovce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2023 (13:14)     Sekcia sport

Rychlobruslař Zdeněk Sejpal obsadil v Pekingu na Světovém poháru v short tracku jedenácté místo v závodě na 1000 metrů. Dvaadvacetiletý reprezentant se probojoval až do finále B, ve kterém sice dojel poslední, ale už účastí v něm zaznamenal životní výsledek.

Rychlobruslařka na krátké dráze Vaňková byla na ME devátá na 1000 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2024 (16:11)     Sekcia sport

Petra Vaňková se devátým místem na 1000 metrů postarala o nejlepší český výsledek na mistrovství Evropy v rychlobruslení na krátké dráze v Gdaňsku. Radek Fajkus byl dnes na kilometru dvanáctý, Zdeněk Sejpal osmnáctý.

Rychlobruslař Fajkus byl na SP v shorttracku desátý na pětistovce

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2022 (14:01)     Sekcia sport

Rychlobruslař Radek Fajkus obsadil na Světovém poháru v shorttracku v Almaty desáté místo v závodě na 500 metrů. Jednadvacetiletý reprezentant zaznamenal účastí ve finále B životní výsledek, na pětistovce dosud v elitním seriálu pronikl maximálně do třetí desítky pořadí.

Životní výsledek pro Fajkuse, na SP v shorttracku dojel desátý na pětistovce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2022 (14:44)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa ovládl na Světovém poháru v Poznani závody na 500 a 1000 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2022 (09:44)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa pokračuje ve vítězném takžení i na Světovém poháru v Poznani. Vyhrál tam totiž závody na 500 a 1000 metrů, čímý zopakoval týden stará vítězství z Račic. Kajakář Josef Dostál skončil v Polsku v závodu na 1000 metrů čtvrtý.

Senzace! Fuksa získal jedenáctý titul mistra Evropy, suverénně ovládl 500 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (11:45)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa se stal v Mnichově mistrem Evropy na trati 500 metrů a získal jedenáctý kontinentální titul v kariéře. Neolympijskou disciplínu ovládl již poosmé a obhájil vítězství z loňského šampionátu v Poznani.

Nizozemský favorit Krol je olympijským vítězem v rychlobruslení na 1000 m

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2022 (11:23)     Sekcia sport

Nizozemský rychlobruslař Thomas Krol potvrdil coby lídr Světového poháru roli favorita a stal se olympijským vítězem na 1000 metrů. Devětadvacetiletý mistr Evropy získal v Pekingu druhou medaili po stříbru na 1500 metrů.

ME v shorttracku se kvůli koronaviru v Drážďanech neuskuteční

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.12.2021 (14:51)     Sekcia sport

Rychlobruslařské mistrovství Evropy na krátké dráze, které měly hostit v polovině ledna Drážďany, se kvůli koronavirové situaci neuskuteční. Němečtí pořadatelé oznámili mezinárodní federaci ISU, že se šampionátu v shorttracku vzdali.

KANOISTIKA ONLINE: Dostál a Šlouf jedou finále. Budou mít na medaili?

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2021 (03:39)     Sekcia sport

Josef Dostál a Radek Šlouf postoupili v závodě deblkajaků na 1000 metrů na olympiádě v Tokiu do dnešního finále. Česká dvojice obsadila v semifinále čtvrté místo s odstupem 1,163 sekundy za nejrychlejšími Australany Jeanem van der Westhuyzenem a Thomasem Greenem. Finálový závod K2 na 1000 metrů je na programu v 5:55 SELČ. Tradičně obsáhlý online přenos můžete sledovat na Sport.cz.

Bikerka Spěšná je juniorskou mistryní Evropy v shorttracku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.06.2022 (19:19)     Sekcia sport

Česká bikerka Simona Spěšná se stala juniorskou mistryní Evropy v shorttracku. Dcera bývalého českého reprezentanta Milana Spěšného zvítězila v zahajovacím závodě šampionátu v portugalské Anadii před dvojicí švýcarských soupeřek.

Kanoista Fuksa zvítězil na Světovém poháru v Poznani, zlato věnoval dceři

Kajakář Dostál na Světovém poháru v Poznani opět vyhrál finále B na 1000 m

Fuksa je na ME ve finále na 1000 i 500 metrů, rozjížďky jasně vyhrál

Olympijským šampionem v shorttracku na trati 500 m se stal Shaoang Liu z Maďarska

Kanoista Fuksa i kajakář Dostál jsou na MS ve finále olympijského kilometru

Rychlobruslařka Takagiová se na 1000 m dočkala zlata, Zdráhalová byla 27.

Juniorka Spěšná na titul z shorttracku nenavázala, cross country nedokončila

Nizozemská shorttrackařka Schultingová obhájila zlato na 1000 m

Rychlobruslařka Takagiová se na 1000 m dočkala zlata, Zdráhalová byla mezi poraženými