Sparta otočila souboj s Českými Budějovicemi, v prodloužení rozhodl Sobotka

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.12.2023 (19:27)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Sparty porazili v utkání 27. extraligového kola České Budějovice 3:2 v prodloužení. Pražané přes manko 0:2 vyhráli šestý z posledních sedmi zápasů. Oba góly Jihočechů, kteří prohráli... celý článek

Cenná výhra pro Motor, Vopelka rozhodl v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.01.2023 (18:53)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce prohráli ve 36. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Českými Budějovicemi 2:3 po prodloužení.

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.01.2021 (13:48)     Sekcia sport

Vedoucí Sparta ve 39. kole hokejové extraligy porazila 3:2 Mladou Boleslav, ale rozhodla o tom až v prodloužení. Druhý Třinec otočil divokou přestřelku s Českými Budějovicemi na konečných 9:7. V Pardubicích se v zápase s Kometou poprvé představili hvězdní Andrej Kosticyn a Konstantin Barulin, ale výhru 3:2 slaví Brňané.

Ondrušek rozhodl o výhře Olomouce nad Českými Budějovicemi

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.01.2021 (21:09)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Olomouce zdolali v dohrávce 9. kola extraligy poslední České Budějovice 3:2 v prodloužení, bodovali počtvrté v řadě a z toho podruhé vyhráli. V čase 62:27 rozhodl...

Růžička rozhodl, nepochválil se a ještě potěšil malého Gulaše

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.01.2024 (22:08)     Sekcia sport

Byl u všech gólů. U tří asistoval a jeden, jimž v prodloužení rozhodl, sám vstřelil. Martin Růžička řídil výhru hokejových Ocelářů Třinec nad Českými Budějovicemi 4:3 ve 37. kole extraligy.

Sparta začala pod koučem Grossem jasnou výhrou, Plzeň otočila duel s Motorem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2023 (21:22)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty odehráli dnes v přípravě první utkání pod novým hlavním koučem Pavlem Grossem, zvládli ho s přehledem a na ledě partnerských Litoměřic zvítězili 6:0. Plzeň otočila duel s Českými Budějovicemi, Mladá Boleslav zdolala až v nájezdech Karlovy Vary a v moravském souboji vyhrála Olomouc na ledě Vítkovic.

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku. Dynamu hvězdy nepomohly

Vedoucí Sparta ve 39. kole hokejové extraligy porazila 3:2 Mladou Boleslav, ale rozhodla o tom až v prodloužení. Druhý Třinec otočil divokou přestřelku s Českými Budějovicemi na konečných 9:7. Ztrácí pět bodů, ale má dva zápasy k dobru. V Pardubicích se v utkání s Kometou poprvé představili hvězdní Andrej Kosticyn a Konstantin Barulin, ale výhru 3:2 slaví Brňané.

Olomouc otočila zápas s Českými Budějovicemi. Rozhodl Bambula

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (19:23)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce otočili zápas 45. kola extraligy proti Českých Budějovicím, vyhráli 3:2 a uspěli po předešlých třech prohrách. Motor vedl na Hané 2:0, ale nakonec si připsal třetí prohru za sebou a i nadále je třináctý. Olomouc je sedmá. Zápas rozhodl v 55. minutě v přesilové hře Jan Bambula.

HOKEJ ONLINE: Sparta proti nováčkovi otočila

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.08.2020 (17:45)     Sekcia sport

Letní hokejový pohár Generali Česká Cup pokračuje v pondělí jedním zápasem. Od 18 hodin hraje Sparta s Českými Budějovicemi (stav 3:2). Nováček nejvyšší soutěže se do Prahy vrací po sedmi a půl letech, ale také po dvoutýdenní karanténě, kvůli které ho v Tipsport areně čeká první utkání nové sezony. Duel můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

Sparta otočila duel s Brnem a uspěla podruhé za sebou, prodloužení rozhodl Řepík

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.01.2022 (21:27)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Sparty porazili ve 38. kole extraligy Kometu 3:2 v prodloužení a protáhli vítěznou sérii ve vzájemných zápasech na pět duelů. O druhé domácí výhře za sebou rozhodli...

Hradec přišel o dvougólový náskok, výhru urval až v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (19:01)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli v nedělním utkání 30. kola extraligy nad Českými Budějovicemi 3:2 v prodloužení. Mountfield sice ztratil vedení o dva góly, prodloužení mu ale vítězství vystřelil Jakub Lev.

Sparta otočila bitvu s Litvínovem, Zlín schytal debakl. Plzeň si poradila s Motorem

ONLINE: Sparta hraje semifinále poháru s Budějovicemi, Krejčí a Čvančara na lavici

Sparta zdolala Motor, Olomouc v prodloužení Brno. Zlín překvapil Plzeň, Liberec zvládl přestřelku

Vítkovický Krenželok se vrátil po měsíci a hned vstřelil vítězný gól

ONLINE: Karlovy Vary hrají s Českými Budějovicemi, Sparta hostí Plzeň

Sobotka rozhodl o výhře hokejistů Sparty v Hradci Králové 4:3 v prodloužení

Růžička rozhodl sólo akcí o výhře Třinci a vede produktivitu soutěže

ONLINE: Liberec hostí Vary, Sparta bojuje s Budějovicemi o čtvrtfinálové šance

Boj o Prezidentský pohár se zdramatizoval! Sparta porazila Třinec, Liberec je v elitní čtyřce

Sobotka a Sparta, prodlouží spolupráci? Klub ho chválí, jemu se daří

Byly to nervy. Buďme rádi, že soupeř nám gól nedal, přiznal Kotal

Olomouc otočila zápas s Kladnem, v prodloužení rozhodl Bambula

Sparta dál vítězí a vede ligu! Opava i Karviná také slaví, Boleslavi musel stačit bod

HOKEJ ONLINE: Boleslav padla v prodloužení, Sparta potvrdila výhrou roli lídra, Třinec po měsíci slaví

FOTBAL ONLINE: Sparta rychle zvyšuje náskok! Boleslavský kolaps, Opava i Karviná slaví

FOTBAL ONLINE: Prodlouží Sparta vítěznou sérii? Boleslavský kolaps, Opava i Karviná slaví

Blümel uťal drama a smekl před Vladařem: Co v prodloužení vytáhl, nechápeme všichni

ONLINE: Video momenty ze zápasu České Budějovice - Sparta

Karlovy Vary jsou v play off. Pardubice vyhrály, ale smutní, čtvrtfinále patří Jihočechům

Ostravský Baník doma podlehl Slovácku, Boleslav kanonádou otočila duel s Bohemians

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Sparta smazala ztrátu. Plzeň šťastně vyrovnala

26. kolo: Slavia se přiblížila k Plzni na bod, Sparta vyhrála venku

DK zahájila řízení s Českými Budějovicemi a Jabloncem

HOKEJ ONLINE: Sparta otočila skóre a vede, Boleslav srovnala, Třinec slaví, Motor venku prohrál

Sparta přišla o náskok. O vítězství rozhodl v prodloužení Řepík

Pražané vyhráli potřetí za sebou, v čase 63:57 rozhodl Vladimír Sobotka

HOKEJ ONLINE: Sparta otočila skóre, Boleslav srovnala, Třinec po měsíci slaví, Motor venku prohrál

Náš gólman byl z třetího prodloužení v řadě špatný. Už kvůli němu jsme šťastní, tvrdí olomoucký hrdina

Estephan rozhodl o výhře Litvínova nad Českými Budějovicemi 1:0 po nájezdech

ONLINE: Brno hraje ve Vítkovicích, na druhý Hradec se chystá Sparta