Haliburtona odnesli do šatny, náhradníci duel s Bostonem otočili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2024 (09:27)     Sekcia sport

Indiana Pacers zvítězili nad vedoucím týmem NBA Boston Celtics 133:131 a oplatili mu nedělní porážku. Pacers uspěli přesto, že už ve druhé čtvrtině přišli o svou hvězdu Tyrese Haliburtona, který si poranil sval. Skvěle zahráli náhradníci vítězného celku, když nastříleli 75 bodů. Basketbalisté Bostonu dál drží na prvním místě Východní konference náskok tří výher před Milwaukee Bucks, kteří prohráli s Utah Jazz 116:132. celý článek

Liberečtí volejbalisté otočili duel v Praze a získali extraligový bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2021 (21:31)     Sekcia sport

Liberečtí volejbalisté vybojovali extraligový bronz. V Praze otočili duel se Lvy z 0:2 na 3:2 na sety a sérii o třetí místo vyhrála 2:0 na zápasy. První utkání ovládl celek z pod Ještědu v úterý na domácí palubovce jasně 3:0.

Bod z bitvy s Baníkem zajistili fotbalistům Zlína náhradníci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2020 (09:14)     Sekcia sport

Trenér Bohumil Páník dokázal ve svém druhém zápase na lavičce fotbalistů Zlína poprvé bodovat. Remízu proti jeho nedávným svěřencům z Ostravy zařídili v závěru náhradníci.

Bod z bitvy z Baníkem zajistili fotbalistům Zlína náhradníci

Tenér Bohumil Páník dokázal ve svém druhém zápase na lavičce fotbalistů Zlína poprvé bodovat. Remízu proti jeho nedávným svěřencům z Ostravy zařídili v závěru náhradníci.

AS Řím proměnilo duel s Beneventem v přestřelku, Sassuolo zdolalo Boloňu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.10.2020 (22:54)     Sekcia sport

Fotbalisté AS Řím otočili duel s Beneventem a nováčka italské ligy porazili 5:2. Dvěma brankami se v gólové přestřelce blýskl útočník Edin Džeko.

Fotbalisté Seattlu otočili duel s Minnesotou a jsou opět ve finále MLS

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2020 (07:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Seattlu otočili třemi góly v závěrečné čtvrthodině finálový zápas Západní konference proti Minnesotě a po výhře 3:2 si podruhé za sebou zahrají o titul v zámořské lize MLS. V sobotním finále se Sounders střetnou v Columbusu s tamním týmem Crew.

Hokejisté Litvínova otočili zápas s Olomoucí, rozhodl Jarůšek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.01.2021 (19:09)     Sekcia sport

Litvínov (Mostecko) - Hokejisté Litvínova otočili ve 32. kole extraligy zápas s Olomoucí a vyhráli 2:1 v prodloužení. Domácí nejprve v power play vyrovnali a v čase 60:40 duel rozhodl Richard...

Hokejisté Třince otočili duel v Olomouci a vyhráli pošesté v řadě

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.02.2021 (19:54)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Třince vyhráli v zápase 43. kola extraligy na ledě Olomouce 3:2 a pošesté v řadě naplno bodovali. Oceláři zápas otočili ve svůj prospěch ve třetí třetině, kdy...

Američané otočili finále MS osmnáctek a slaví zlato

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (22:21)     Sekcia sport

Hokejisté USA otočili finálový zápas mistrovství světa hráčů do 18 let a porazili Švédsko 3:2 v prodloužení. Američané prohrávali s obhájci titulu po dvou třetinách 0:2, ve třetí části ale vyrovnali a v prodloužení duel rozhodl v čase 62:20 útočník Ryan Leonard. Zámořští hráči pojedenácté v historii získali zlaté medaile.

Hokejisté USA otočili finále MS do 18 let a porazili Švédsko v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (21:56)     Sekcia sport

Hokejisté USA otočili finále mistrovství světa hráčů do 18 let a porazili Švédsko 3:2 v prodloužení. V čase 62:20 duel rozhodl Ryan Leonard.

Jihoafričtí ragbisté otočili semifinále s Anglií a jsou opět ve finále MS

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2023 (23:16)     Sekcia sport

Ragbisté Jihoafrické republiky postoupili podruhé za sebou do finále mistrovství světa. Úřadující šampioni otočili v semifinálové repríze finále minulého šampionátu duel proti Anglii a po výhře 16:15 budou za týden obhajovat titul proti Novému Zélandu.

Oslabený Real Madrid otočil duel v Elche a je ve čtvrtfinále poháru

Házenkáři Plzně otočili sérii s Brnem a zkompletovali semifinálovou čtveřici

Házenkáři Plzně otočili sérii s Brnem a zkompletovali semifinálové kvarteto

Náhradníci nám zamotali před čtvrtfinále hlavu, řekl kouč Pešán

Vývoj v reprezentaci: osmnáct hráčů pro Izrael, náhradníci s Holoubkem v Praze

Famózní obrat dokonán. Juniorští florbalisté s Finy prohrávali 0:2, utkání ale otočili a jsou mistry světa

Hanáci otočili duel v Českých Budějovicích

Smršť z poločasové šatny. Zápas jsme otočili i díky fandům, těší kouče Pardubic

Trenéři v Teplicích nemohli do šatny. Některá nařízení nemají logiku, shodli se

Tvrdá rána i parádní bekhend. Zacha rozhodl zápas s Bostonem a překonal svá maxima

Vysvětlení kolapsu hledali Hanáci těžko. Třikrát to tam prostě majzli, lamentoval olomoucký Burian

Hráči slavili gól tancem s rozestupy, náhradníci byli v hledišti

Favorit na kolenou, Německo navzdory vítězství nad Kostarikou na MS končí!

Ital Gallinari zůstává v NBA, uzavřel dvouletou smlouvu s Bostonem

SESTŘIH: Favorit na kolenou, Německo navzdory vítězství nad Kostarikou na MS končí!

Atlético Madrid otočilo po gólech Suáreze duel s Getafe a vede ligu

Miami zvítězilo v sérii o finále NBA nad Bostonem, i když dohánělo manko 17 bodů

Miami zvítězilo v sérii o finále NBA nad Bostonem i podruhé

Bayern dál vládne, tentokrát to odnesl Fürth. Lewandowski dal dva góly

Fotbalisté Karviné otočili duel s Opavou a poprvé na jaře vyhráli

Jihočeši otočili duel, v lize zdolali Pardubice i potřetí

Obhájce titulu Golden State ovládl reprízu finále NBA s Bostonem

Sestřih: Zázračné vzepětí. Češi čtyřmi góly ve třetí třetině otočili duel se Švédy