Basketbalisté Nymburka vyhráli v Manise a jsou ve čtvrtfinále Evropského poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.01.2024 (19:19)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli v Evropském poháru FIBA v 5. kole osmifinálové skupiny M na palubovce turecké Manisy 69:55 a zajistili si kolo před koncem postup do čtvrtfinále. Svěřenci trenéra Francesca Tabelliniho tak po úvodní porážce se Zaragozou uspěli počtvrté za sebou. Příští týden v úterý se Nymburk představí ještě na hřišti francouzského Gravelines-Dunkerque. Boj o semifinále jej čeká 6. a 13. března. celý článek

Basketbalisté Nymburka se ve čtvrtfinále Eurocupu utkají s Varese

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2024 (21:46)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka se ve čtvrtfinále Evropského poháru FIBA utkají s italským Varese, které skončilo druhé v osmifinálové skupině N. Varese si zajistilo postup díky dnešní výhře na palubovce rumunské Oradey 103:96 a porážce Leidenu v Chemnitz (57:78). Nymburk ovládl skupinu M. První duel odehraje ve středu 6. března v Itálii a odvetu doma o týden později.

Basketbalisté Nymburka postoupili do finále Česko-slovenského poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.02.2024 (19:46)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka porazili v semifinále Česko-slovenského poháru v Praze na Královce USK Praha 71:55 a v pátek se od 19:00 utkají o trofej s vítězem večerního duelu mezi Děčínem a Levicemi. Lídr ligové soutěže a čtvrtfinalista Evropského poháru FIBA útočí také na 16. triumf v Českém poháru, který vyhrál naposledy v roce 2021.

Basketbalisté Nymburka po reprezentační pauze bez problémů vyhráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (19:38)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka si v domácí lize po reprezentační pauze poradili 99:78 s Pardubicemi. Úřadující šampioni tak vyhráli i druhý zápas po nečekané porážce v Opavě.

Basketbalisté Nymburka slaví 15. triumf v Českém poháru, Hradec bere bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2021 (19:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli ve finále Českého poháru nad Kolínem 96:71 a trofej získali popáté za sebou. Celkově ovládli druhou hlavní domácí soutěž popatnácté za posledních 18 let a drží šňůru 50 pohárových výher. Kolín dosáhl i druhým místem na Final 8 hraném v nymburském Sportovním centru historického úspěchu. Stejně jako Hradec Králové, který v duelu o 3. místo porazil Pardubice 92:90.

Basketbalisté Nymburka vyhráli ligovou předehrávku

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.12.2021 (20:16)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka zvítězili v předehrávce 17. kola na hřišti Ústí nad Labem 96:78. Domácí sice vyhráli první poločas a s obhájci titulu drželi krok do poslední čtvrtiny, nakonec ale proti favoritovi svou ligovou sérii čtyři výher neprodloužili.

Basketbalisté Nymburka v nadstavbě porazili Ústí a po dvou porážkách zabrali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2023 (21:26)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka ve čtvrtém kole nadstavby porazili 96:58 Ústí nad Labem. Obhájci titulu zabrali po dvou porážkách, když před tím ve čtvrtfinále poháru podlehli Brnu a v lize nestačili na Děčín.

Basketbalisté Nymburka vyhráli šesté semifinále NBL v Opavě

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2023 (20:12)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli šesté semifinále NBL v Opavě 89:77 a odvrátili i druhou hrozbu vyřazení. Stav je 3:3, rozhodne se v pondělí v Nymburce.

Basketbalisté Nymburka si v nadstavbě poradili s Ostravou

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (18:05)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka v pátém kole nadstavbové skupiny A1 porazili 99:75 Ostravu. Obhájci titulu vyhráli počtvrté z posledních pěti ligových zápasů a upevnili si druhé místo v tabulce.

Basketbalisté Nymburka nedali v prvním čtvrtfinále šanci USK

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2023 (17:29)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka na úvod čtvrtfinále ligového play off s USK nedali Pražanům šanci a zvítězili v domácí hale 99:57. Mistrovský tým rázně utnul soupeři, který do vyřazovacích bojů postoupil z nadstavbové skupiny A2 a poté z předkola přes Kolín, šňůru 17 výher.

Basketbalisté Nymburka vyhráli v Opavě a slaví 18. titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2022 (19:48)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka slaví 18. mistrovský titul. Ve čtvrtém finále play off NBL zvítězili v Opavě 87:65 a vyhráli sérii 3:1 na zápasy. Domácí soutěži vládnou nepřetržitě od roku 2004. Zlato nezískali jen předloni, kdy se soutěž kvůli pandemii koronaviru nedohrála.

Střelecký rekord sezony. Basketbalisté Nymburka si pro něj dojeli do Kolína

Házenkáři Plzně porazili Esch i v odvetě a jsou ve čtvrtfinále Evropského poháru