Stejně jako loni. Kostelecký vstoupil do SP druhým místem v Rabatu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2024 (17:57)     Sekcia sport

Střelec David Kostelecký skončil v trapu stejně jako loni druhý na Světovém poháru v Rabatu. Olympijský vítěz z Pekingu 2008 a stříbrný medailista z Tokia nestačil na úvod sezony v marocké metropoli pouze na Itala Maura de Filippise, s nímž prohrál o jednu ránu. celý článek

Střelec Kostelecký skončil v trapu na Světovém poháru v Rabatu druhý

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2024 (17:48)     Sekcia sport

Střelec David Kostelecký skončil v trapu stejně jako loni druhý na Světovém poháru v Rabatu. O jednu ránu prohrál s Italem Maurem de Filippisem.

Kostelecký získal v trapu na Světovém poháru v Rabatu stříbro

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.01.2023 (17:53)     Sekcia sport

Střelec David Kostelecký skončil druhý v trapu na Světovém poháru v Rabatu. Ve čtyřčlenném finále byl o jedinou ránu lepší pouze Brit Matthew Coward-Holley, kterého Kostelecký na předloňských olympijských hrách v Tokiu spolu se zlatým Jiřím Liptákem odsunuli na třetí příčku.

Střelec Kostelecký získal na Světovém poháru v Rabatu stříbro v trapu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2023 (18:10)     Sekcia sport

Dostál vstoupil do olympijské sezony druhým místem na kilometru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.05.2021 (12:08)     Sekcia sport

Kajakář Josef Dostál vstoupil do olympijské sezony druhým místem na kilometru na Světovém poháru v Szegedu. Nestačil jen na Němce Jacoba Schopfa.

Pocta zesnulému otci. Krasobruslaři Taschlerovi vstoupili do sezony druhým místem

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2023 (09:36)     Sekcia sport

Taneční pár Natálie a Filip Taschlerovi vstoupil do sezony druhým místem na Lombardia Trophy. Čeští krasobruslaři o víkendu v Bergamu nestačili jen na úřadující mistry Evropy a vicemistry světa Charlene Guignardovou a Marca Fabbriho. Juniorští mistři světa Kateřina a Daniel Mrázkovi obsadili při prvním seniorském závodě pátou příčku.

Střelečtí hrdinové jsou doma! Kostelecký s Liptákem přiletěli do Prahy

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.07.2021 (07:54)     Sekcia sport

Čeští sportovní střelci Jiří Lipták a David Kostelecký jsou z Tokia doma a přiváží si s sebou velice cenné suvenýry. Lipták se ve čtvrtek stal olympijským vítězem v trapu a Kostelecký skvělý výkon podtrhl stříbrnou medailí ve stejné disciplíně. Záznam tiskové konference sledujte na našem webu Sport.cz.

Motocyklista Michek vstoupil do Dakaru 14. místem, Prokop byl 16. a Macík osmý

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.01.2022 (12:12)     Sekcia sport

Džidda (Saúdská Arábie) - Motocyklový jezdec Martin Michek vstoupil do 44. ročníku Rallye Dakar 14. místem v 19 km dlouhém prologu, Martin Prokop byl mezi automobily šestnáctý a Tomáš...

Dvořák vstoupil do sezony SP 14. místem i v soutěži čtyřbobů

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2023 (17:46)     Sekcia sport

Český čtyřbob pilotovaný Dominikem Dvořákem vstoupil do sezony 14. místem na Světovém poháru v La Plagne. Druhý český stroj Adama Dobeše obsadil poslední, 16. příčku. Závod vyhrála německá posádka čtyřnásobného olympijského šampiona Francesca Friedricha.

Dvořák vstoupil do sezony čtrnáctým místem i v soutěži čtyřbobů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2023 (17:24)     Sekcia sport

Český čtyřbob pilotovaný Dominikem Dvořákem vstoupil do sezony 14. místem na Světovém poháru v La Plagne. Druhý český stroj Adama Dobeše obsadil poslední, 16. příčku. Závod vyhrála německá posádka čtyřnásobného olympijského šampiona Francesca Friedricha.

STŘELBA ONLINE: Kostelecký s Liptákem budou zlatí a stříbrní

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.07.2021 (06:26)     Sekcia sport

Brokoví střelci Jiří Lipták a David Kostelecký se probojovali do olympijského finále v trapu. Úřadující vicemistr Evropy Lipták zasáhl jako jediný 124 ze 125 terčů a dvoudenní kvalifikaci vyhrál, majitel zlata z her v Pekingu 2008 Kostelecký udělal o jednu chybu více. Šestičlenné finále začne v 8:30 SELČ.

Lacko vstoupil do nové sezony ME tahačů třetím místem

Ondra vstoupil do kvalifikace sportovního lezení 18. místem v rychlosti

Cink vstoupil do Světového poháru v Leogangu 31. místem v short tracku

Dvě naděje v šestičlenném finále. Střelci Lipták a Kostelecký budou v Tokiu bojovat o medaile

Salač vstoupil v Kataru do motocyklového MS bodovaným třináctým místem

Medaile je doma! Lezec Ondra získal stříbro v pražském závodě Světového poháru v boulderingu

Sáblíková se vrátila do SP druhým místem na 3000 metrů v Polsku

Slalomář Prskavec vstoupil do finále SP v Paříži pátým místem na kánoi

Pogačar přiznal, že byl před časovkou smířený s druhým místem

Ledecká vstoupila do olympijské kombinace druhým místem ve sjezdu

Macík se rozloučil s Dakarem druhým místem. Nejlepší Čech je celkově čtvrtý

Salač vstoupil v Kataru do nové sezony MS bodovaným třináctým místem

Motocyklista Martin Michek vstoupil do 46. ročníku Rallye Dakar jedenáctým místem

Michek vstoupil do Dakaru čtrnáctým místem v prologu, Prokop byl šestnáctý

Bravo! Střelci Lipták a Kostelecký se probojovali do olympijského finále v trapu

Salač vstoupil do tréninků Moto3 v Aragonii druhým místem, odpoledne byl šestý

Čeští střelci v trapu slaví double, Lipták má zlato, Kostelecký stříbro

ONLINE: Druhý slalom v Levi. Zazáří Dubovská stejně jako před rokem?

Domácí tituly mají Jislová a Mikyska, Puskarčíková se rozloučila druhým místem

Mladík s druhým titulem z majoru. The Open vyhrál Morikawa před Spiethem

Italský cyklista Ganna vyhrál stejně jako vloni úvodní časovku Gira

Michek vstoupil do Rallye Dakar 14. místem, Prokop byl mezi automobily šestnáctý

Sáblíková se vrátila do Světového poháru druhým místem na 3000 metrů v Polsku

Lezec Ondra zahájil kvalifikaci na OH 18. místem v rychlosti

Golfistka Spilková zahájila v Džiddě sezonu na LET 40. místem

Moravec do své poslední sezony po bezchybné střelbě vstoupil pátým místem, Davidová dojela jednadvacátá

Golfistka Spilková zahájila v Džiddě sezonu na LET čtyřicátým místem

Florbalistky Vítkovic si zvolily za semifinálového soupeře FBC Ostrava

Skvělý Moravec. Do poslední sezony po bezchybné střelbě vstoupil pátým místem, zvítězil mladý Nor Lägreid

OBRAZEM: Přirovnávají ho k legendárnímu Merckxovi. Pogačar si užil vítězství a dojezd v centru Paříže