Talentovanému rychlobruslaři Jílkovi unikla o čtyři setiny medaile z MSJ

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2024 (16:19)     Sekcia sport

Český rychlobruslař Metoděj Jílek obsadil při své premiéře na juniorském mistrovství světa čtvrté místo na trati 1500 metrů. Sedmnáctiletý talent byl v japonském Hačinohe od medaile čtyři setiny sekundy. celý článek

Rohanovi unikla na MS ve vodním slalomu medaile o tři setiny

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.09.2023 (16:14)     Sekcia sport

Londýn - Vodní slalomář Lukáš Rohan skončil na mistrovství světa v Londýně v závodě kanoistů čtvrtý, medaile mu unikla o tři setiny sekundy. Předloňský světový šampion Václav...

Rohan na MS bez medaile. Chyběly mu tři setiny

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.09.2023 (16:06)     Sekcia sport

Vodní slalomář Lukáš Rohan skončil na mistrovství světa v Londýně v závodě kanoistů čtvrtý, medaile mu unikla o tři setiny sekundy. Předloňský světový šampion Václav Chaloupka obsadil šesté místo. Gabriela Satková dostala ve finále kanoistek penalizaci za neprojetí branky a obsadila deváté místo. Druhé světové tituly v kariéře vybojovali Slovinec Benjamin Savšek a Britka Mallory Franklinová.

Ruští rychlobruslaři vyšli z karantény a už mají dvě evropské medaile

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2022 (19:53)     Sekcia sport

Ruští rychlobruslaři se po nucené pauze kvůli covidu-19 zapojili od druhého dne do mistrovství Evropy v Heerenveenu a hned vybojovali dvě medaile. Postaraly se o ně sprinterky Angelina Golikovová a Darja Kačanovová, jež se na pětisetmetrové trati musely sklonit jen před domácí Femke Kokovou.

Čtyři setiny od stupňů. Talentovaný rychlobruslař Jílek skončil čtvrtý na MSJ

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2024 (16:08)     Sekcia sport

Český rychlobruslař Metoděj Jílek obsadil při své premiéře na juniorském mistrovství světa čtvrté místo na trati 1500 metrů. Sedmnáctiletý talent byl v japonském Hačinohe od medaile čtyři setiny sekundy.

Další medaile nepřibyla. Rychlobruslař Jílek uzavřel juniorské MS patnáctým místem

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2024 (15:07)     Sekcia sport

Českému rychlobruslaři Metoději Jílkovi závěr vydařeného juniorského mistrovství světa v Hačinohe nevyšel. V závodě s hromadným startem, před nímž patřil sedmnáctiletý talent mezi favority, obsadil 15. místo. Nenavázal tak na sobotní stříbro na trati 5000 metrů a čtvrtou příčku v pátečním závodu na 1500 metrů.

Rohan skončil na MS v Londýně v závodě kanoistů čtvrtý tři setiny od medaile

Vodní slalomář Lukáš Rohan skončil na mistrovství světa v Londýně v závodě kanoistů čtvrtý tři setiny od medaile. Druhý titul získal Slovinec Savšek. Kanoistka Gabriela Satková s penalizací za neprojetí branky byla nakonec devátá. Titul má Britka Mallory Franklinová.

Freestyle cyklistovi Tomáši Beranovi těsně unikla medaile

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2022 (20:26)     Sekcia sport

Freestyle cyklistovi Tomáši Beranovi na mistrovství Evropy v Mnichově těsně unikla medaile. Ve dvanáctičlenném finále skončil český jezdec BMX čtvrtý.

Dvě setiny od pohárového bronzu. Teď už Šeller vyhlíží Nové Město

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2021 (10:54)     Sekcia sport

Byl to mimořádný úspěch. Luděk Šeller, běžec na lyžích z Chodova na Domažlicku, v nedělním týmovém sprintu na Světovém poháru ve švédském Ulricehamnu obsadil ve dvojici s Michalem Novákem čtvrté místo. Od bronzové medaile přitom české duo dělily jen dvě setiny.

Neúspěšná tečka za šampionátem. Jílek byl v hromadném závodě mimo elitu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2024 (10:22)     Sekcia sport

Českému rychlobruslaři Metoději Jílkovi závěr vydařeného juniorského mistrovství světa v Hačinohe nevyšel. V závodě s hromadným startem, před nímž patřil sedmnáctiletý talent mezi favority, obsadil 15. místo. Nenavázal tak na sobotní stříbro na trati 5000 metrů a čtvrtou příčku v pátečním závodu na 1500 metrů.

Běžkyni na lyžích Schützové medaile na letním MS těsně unikla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2021 (10:42)     Sekcia sport

Běžkyni na lyžích Sandře Schützové medaile v úvodní disciplíně letního mistrovství světa těsně unikla. Devětadvacetiletá závodnice z Jilemnice skončila na desetikilometrové trati volnou technikou čtvrtá, nicméně vede Světový pohár. Do jeho konce a zároveň závěru šampionátu ve Val di Fiemme zbývají tři individuální závody.

ME v rychlobruslařském víceboji a sprintech ovládli Nizozemci

Překážkář se smlouvou v NFL Allen se na čtyři setiny přiblížil k světovému rekordu

Znovu těsně bez medaile. Skvělé Ledecké utekl bronz ze sjezdu tentokrát o sedm setin

Střelci vybojovali na SP v Osijeku čtyři medaile v soutěžích družstev

Nepatřím do starého železa! Jak Rohan už o sobě nepochybuje a sport si dělá po svém

Sáblíková jen trénuje a chystá se na čtyři závody v Heerenveenu

Strakonicím medaile unikla. Španělští vodní pólisté s Faměrou prohrál boj o bronz

Sny si splnil, s kanoistikou se loučí. Teď se bude Gebas dál naplno věnovat realitám

BIATLON ONLINE: Perfektní na střelnici, Davidové však medaile ve sprintu unikla

Nároďák si musel vyčekat, nakonec se Říha vysněné štace dočkal. Renomé si trenér vydobyl i v Rusku

Zraněná Ledecká končila v slzách. Do slalomu šla pod prášky, operace snad nehrozí

Fenomenální triumf. Ledecká vyhrála ve Val d'Isere, o tři setiny porazila Suterovou

Skvělá Seemanová. Ve finále padesátky byla osmá, ale znovu rekordní

Přívratský byl na MSJ čtvrtý v třípolohové střelbě z malorážky

Medaile unikla. Kanoista Fuksa vyrovnal výkon z Ria, ve finále byl pátý

Přívratský byl na MS juniorů čtvrtý v třípolohové střelbě z malorážky

Mladí čeští veslaři mají z ME čtyři medaile, zlato získala párová čtyřka juniorů

Krpálkovi na domácím mistrovství medaile unikla, bronz ubojoval Gruzínec Tušišvili