Dva rychlé údery Viktorie rozhodly, snaha Klokanů byla marná

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2024 (16:22)     Sekcia sport

Stačilo pouhých dvanáct minut hry a o výsledku ve vršovickém Ďolíčku bylo rozhodnuto. Fotbalisté Plzně o zisku tří bodů v utkání 21. ligového kola rozhodli v 5. a ve 12. minutě, kdy se trefili Tomáš Chorý a Pavel Šulc. celý článek

Hotovo za dvacet minut. Klokani při ligovém restartu roznesli Teplice

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2020 (19:55)     Sekcia sport

Dva rychlé údery se zásadně podepsaly pod pohodlnou výhru fotbalistů Bohemians 1905 nad Teplicemi (4:0). Góly klokanů ve středečním duelu 25. kola první ligy obstarali Jindřišek z penalty, Hronek a v závěru Vacek. Třetí branku si nebozí hosté vstřelili sami Knapíkem. Klokani po zaslouženém triumfu zvýšili šanci na účast ve druhé nadstavbové skupině.

Hejkal: Zkušení musejí hrát za Teplice a ne za sebe, tudy cesta nevede

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.05.2020 (22:07)     Sekcia sport

O přestávce vlétl do kabiny a naštvaně křičel, najednou vystřídal tři hráče. Byla to však marná snaha kouče Stanislava Hejkala: fotbalisté Teplic v Ďolíčku inkasovali dvakrát i po změně stran a Bohemians podlehli 0:4. „Výkon mě nemile překvapil,“ kritizoval. Své svěřence nešetřil.

Smíšená štafeta na olympijskou místenku nedosáhla. Na Bahamách má ještě jednu šanci

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2024 (02:10)     Sekcia sport

Marná byla snaha české smíšené čtvrtkařské štafety vybojovat si v bahamském Nassau účast na olympiádě v Paříži hned první den. Senzační bronzoví medailisté z loňského světového šampionátu v Budapešti skončili ve své rozběhu čtvrtí, přímý postup si zajistily jen dva nejrychlejší týmy. Druhou šanci budou mít v nedělních opravách.

Czudek: Jako hráč jsem druhé místo nikdy neslavil, ale kluci jsou za ně rádi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.05.2021 (07:26)     Sekcia sport

Marná byla snaha Opavanů připravit Nymburk o prvenství v národní lize basketbalistů. Ve finále neuspěli. Dlouho se Opavští drželi na dostřel favorita, stahovali jeho vedení, ale v závěrečných pěti minutách jim došly síly. Pondělní druhý finálový duel prohráli 89:108 a sérii ztratili 0:2 na zápasy. Nymburští získali 17. titul za sebou.

Sparta přejela Liberec, Třinec slaví last minute výhru. Zlín ukončil špatnou sérii s Boleslaví

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.02.2021 (21:08)     Sekcia sport

Hokejová Sparta zvládla atraktivní utkání v Liberci díky povedené třetí třetině, v níž vstřelila čtyři góly a vyhrála 5:2. Drží tak vedení v extralize i po 45. kole, snaha Třince byla marná. Slezané navíc vítězství nad Plzní 3:2 urvali doslova last minute, protože vítězný gól dal Marcinko tři vteřiny před koncem.

Takhle špatně mi před zápasem ještě nebylo, přiznal třebíčský hrdina Mičán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2023 (09:13)     Sekcia sport

Marná byla ve středečním prvoligovém kole na pelhřimovském ledě snaha jihlavských hokejistů o překonání třebíčského gólmana Jana Mičána. Třiadvacetiletý rodák z Prahy měl prostě pro Duklu ten večer bránu na petlici.„Dařilo se mně i celému našemu týmu, takže super. Jsem spokojený,“ hlásil po výhře svého týmu 2:0 nadšený Mičán.

Naomi, jsi marná. Ósakaová se po urážce rozplakala a dostala kanára

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2022 (09:03)     Sekcia sport

Ten výkřik přišel bez varování a opodstatnění. „Naomi, jsi marná,“ ozvalo se z úst jedné z divaček na začátku utkání druhého kola turnaje v Indian Wells. Cílem byla Japonka Ósakaová, která právě ztratila první game v duelu s Veronikou Kuděrmětovovou. Viditelně otřesená tenistka se rozplakala a zápas následně prohrála 0:6 a 4:6.

Proti zemi zaslíbené. Galásek o Nizozemsku, pásce a boxujícím Zlatanovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.06.2021 (00:00)     Sekcia sport

Jestli někdo o Nizozemsku ví všechno, pak on. Většího experta na soupeře Čechů v osmifinále fotbalového Eura nehledejte, byla by to marná snaha. „Nikdy nezapomenu, že jsem tam prožil krásných deset let,“ vydechne Tomáš Galásek, bývalý reprezentační kapitán a teď asistent kouče Šilhavého. „V realizačním týmu mám dobré kamarády z Ajaxu: fyzioterapeuta, kondičního trenéra, doktora. A s brankářem Stekelenburgem jsem dokonce ještě hrál.“

Dortův sladký večer, Ballova marná snaha a trápení hvězd z Brooklynu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2022 (07:31)     Sekcia sport

Lu Dort upekl v prodloužení 14 bodů, celkem jich zvládl 30 a basketbalistům Oklahoma City pomohl ve středečním utkání NBA k vítězství 120:114 nad Dallasem. Ani 38 bodů od LaMela Balla, nový osobní rekord pro vycházející hvězdu, nepomohl Charlotte, v Bostonu podlehlo 107:113.

Měli jsme kopat penaltu, bod ale bereme, komentuje Bílek remízu na půdě Bohemians

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2022 (19:34)     Sekcia sport

Ligoví suveréni narazili. Snažení Viktorie Plzeň, která v úvodních devíti kolech dokázala osmkrát zvítězit a ligou zatím proplouvala bez výraznějších potíží, ztroskotalo na zelenobílém ledovci. A nutno dodat, že vzhledem ke svému mdlému výkonu a velmi aktivní hře Klokanů může být úřadující mistr rád, že z velmi těžkého utkání vydoloval alespoň remízu 1:1. „Domácí hráli skvěle, pro nás je tohle spíše získaný bod,“ ví moc dobře trenér Viktorie Michal Bílek.

Koundého vybíjená, pak marná snaha Barcelony. Měli jsme vyhrát, lituje Xavi

Marná vítkovická snaha, olomoučtí hokejisté vyhráli i bez imunity

Marná Hamiltonova snaha! Verstappen doma kraloval

Marná snaha o semifinále. Končí Plíšková i Lehečka

Po hodině a půl to bylo hratelné. Energie pak začala spekulovat, tvrdí olomoucký kapitán

Kobra je dříč, bude se o místo bít! Proč Guľa proti Klokanům posadil reprezentačního útočníka?

Mohli jsme rozhodnout už v první půli, tvrdí po výhře ve Zlíně spokojený kouč Klokanů

Marná snaha, gigant v pohárové Evropě končí! Messi a Mbappé řádili

Přestřelka graduje! Liberec se ohrazuje proti tvrzení Klokanů. Nepřípustné, zní od Nisy

Mladá Boleslav - Jablonec 3:0, rychlé údery v úvodu, dva góly dal Škoda

Marná snaha dvacítky. Přes Kanadu cesta do finále nevedla

Marná snaha o další české finále. Antošová ani mužský dvojskif nepostoupily

Arsenal si poradil s mizernou Chelsea a alespoň na chvíli je zpět v čele Premier League

Co je tohle za dobu? diví se Kvitová novým pořádkům

Utrpení mladého Schumachera aneb Další marná snaha syna legendy o body v F1

Pepo, zůstaň! Možná ještě mladé kluky budu prohánět, pořád jim stačím, řekl kapitán Klokanů po záchraně

Lieser se v Nairobi do víkendových kol nepodívá, cut utekl o dva údery

"Ambice zůstávají vysoké." Bílek chce s Plzní do pohárů

KOMENTÁŘ: Fanoušci Klusáčkovi spílají. Kouč Klokanů ale zaslouží i potlesk!

Pastrňák o vyřazení Bostonu: S Islanders to byla dobrá série, rozhodly detaily

Veselý přílet z kosmu! Tohle je Bohemka, dokud dýcháme, nevzdáváme se, těšilo kouče Klokanů

Báječné Limberského dny. Nejprve narození dcerky Lillien, hned poté prodloužení smlouvy o další rok

Obdivují ho experti i král Djokovič. Macháč piluje údery a těší se do Paříže

"Bože, co se děje?" Kordovy dcery zazářily, Jessica vyhrála a Nelly byla třetí

Hoftychovy emotivní návraty do Ďolíčku. Zase jsem byl schopen zpívat chorály Klokanů, přiznával

Jablonec - Zlín 3:1, rychlé góly po pauze rozhodly, u dvou tref byl Jovovič

Sváteční den i sváteční zápas pro kapitána klokanů. Jindřišek se může dotáhnout na další dvě legendy

Bývalý brankář Klokanů o asijské štaci. Jsem otevřený reprezentovat Vietnam, říká Le Giang