Uragán v úvodu navedl USK k první výhře v play off

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2024 (20:44)     Sekcia sport

Naprosto bez potíží zvládly basketbalistky USK Praha úvodní zápas euroligového play off. Doma zdolaly rozdílem osmnácti bodů Schio (78:60), když hned v první čtvrtině předvedly střelecký uragán a v sérii hrané na dvě vítězství udělaly důležitý krok k postupu do dubnového finálového turnaje v Turecku. Slavit mohou už příští týden po odvetě v Itálii. celý článek

Věděl jsem, že moje šance přijde, zářil Penner po své parádní premiérové trefě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2024 (19:32)     Sekcia sport

Navedl si míč k hranici vápna a prudkou ranou se nádherně trefil k tyči. Liberecký záložník Nicolas Penner dal v úvodu druhého poločasu první gól severočeského týmu při domácí výhře nad Olomoucí 2:0. Byla to přitom jeho premiéra v základní sestavě Slovanu.

Uragán v úvodu rozhodl! Švýcaři začali kvalifikaci o MS suverénně

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2021 (19:59)     Sekcia sport

Švýcarští fotbalisté zvítězili na úvod kvalifikace mistrovství světa na hřišti Bulharska 3:1 a udělali první krok k účasti na pátém světovém šampionátu za sebou. O svém triumfu rozhodli třemi góly v úvodních 13 minutách

Chytil pečetil výhru Rangers v úvodu play off, obhájce Stanley Cupu narazil

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2023 (05:24)     Sekcia sport

Filip Chytil se podílel v prvním utkání úvodního kola play off NHL gólem a přihrávkou na výhře hokejistů New Yorku Rangers 5:1 v New Jersey. Colorado vykročilo za obhajobou Stanleyova poháru prohrou 1:3 se Seattlem. Toronto podlehlo na svém ledě Tampě Bay 3:7 a Vegas prohrál s Winnipegem 1:5.

Lionel Messi debutoval v MLS. Gólem z lavičky pomohl k důležité první výhře na cestě do play-off

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     27.08.2023 (11:13)     Sekcia sport

Ačkoliv už za Inter Miami odehrál 8 zápasů a stihl dokonce vyhrát trofej, na první ligový start, tedy zápas v rámci MLS, Lionel Messi čekal až do dnešního rána. Argentinský fotbalový bůh se opět trefil. Tentokráte pomohl k výhře Interu nad New York Red Bulls 2:0. Zahájil tak Mission Impossible, jak v USA média nazývají jeho úkol dostat Miami do play-off.

Hokejisté Olomouce budou v úvodu play off postrádat Ondruška

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2021 (10:33)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce budou v úvodu předkola play off postrádat obránce Jiřího Ondruška, neboť dostal od disciplinární komise extraligy dvouzápasový trest. Čtyřiatřicetiletý bek byl dodatečně potrestán za faul v nedělním utkání závěrečného 52. kola, které Olomouc shodou okolností odehrála v Plzni, kde dnes vstoupí i do vyřazovací části.

Uragán Pasta řádil v NHL. Kouč jen smekl a děkoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2021 (10:00)     Sekcia sport

Uragán Pasta řádí v zámoří. Český útočník David Pastrňák po zářijové operaci kyčle nastoupil ve slavné lize až 30. ledna a ve třech zápasech stihl obhájce Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce NHL nasbírat už sedm bodů za pět branek a dvě asistence. Naposledy pomohl Bostonu hattrickem a asistencí u vítězného gólu v prodloužení k výhře nad Philadelphií. „Je to skvělý střelec a právě takové hráče potřebujete, když chcete vyhrávat," složil útočníkovi pochvalu kouč Bruins Bruce Cassidy.

Vidět byl na světové scéně, teď chce Mužík s Hlubokou do play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2023 (14:08)     Sekcia sport

Od baseballu si 27letý Martin Mužík příliš neodpočine. V březnu uspěl s českým národním týmem na World Baseball Classic (WBC), kde svým odpalem výrazně pomohl k výhře nad Čínou. Teď hráč první mety a catcher bojuje se Sokolem Hluboká v české extralize o první účast týmu v play off.

Drtivý nástup a pak pohoda. Opava v prvním semifinále porazila Kolín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.05.2021 (19:27)     Sekcia sport

Basketbalisté Opavy vyhráli s přehledem první zápas semifinálové série play off s Kolínem 86:61. O svém vítězství rozhodli hned v úvodu, kdy se po razantním nástupu vedli 11:0. V první čtvrtině povolili soupeři jen osm bodů a náskok si už pohlídali.

Kubalík řádil jako uragán! Nečas vystřelil Carolině výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.08.2020 (17:43)     Sekcia sport

Hokejoví fanoušci se dočkali, slavná NHL se znovu rozjela. Kvalifikaci play off rozehrála vítězně Carolina Hurricanes, když vyhrála nad NY Rangers 3:2. Šťastný vítězný zásah „Hurikánů" obstaral útočník Martin Nečas, šlo o jeho premiérový gól v play off. V dresu Chicaga řádil Dominik Kubalík, který proti Edmontonu vstřelil dva góly a přidal i tři asistence, čímž vytvořil rekord debutanta v play off. Jeho tým pak slavil vítězství 6:4.

Florida porazila Islanders a odvrátila hrozbu vyřazení, o výhře rozhodl Nelson

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.08.2020 (22:00)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy porazili New York Islanders 3:2 a odvrátili hrozbu rychlého vyřazení z kvalifikace play off NHL. O vítězství rozhodli Panthers v úvodu třetí třetiny, kdy se v rozmezí dvou minut trefili Mike Hoffman a Brian Boyle.

Faksa přispěl v play off NHL gólem k výhře, Francouz střídal zraněného Kuempera

Dynamo urvalo první výhru z brankoviště. Prosadili jsme se pozdě, litoval Nestrašil

Hokejový Sokolov bojuje o předkolo play off, dvě výhry pomohly

AS Řím po obratu postoupil do play off Evropské ligy

Příště holt budu muset dát 50, ušklíbl se ústecký uragán Nichols po porážce

Brooklyn sahal po první výhře v play off, pak Toronto spasil Powell

Hokejová Sparta je blízko postupu do play off Ligy mistrů, Třinec slaví první body

Šumperk porazil Ústí nad Labem 4:3 a v play down vede

Sparta si může zajistit postup do semifinále play off extraligy

Král Škorpion! Český gólman předvedl v NHL famózní zákrok

Rangers porazili Washington i podruhé, Nashville a Colorado v play off srovnali série

Liberecké volejbalistky půjdou do play off z prvního místa

Florida zvládla kritickou situaci a proti Islanders odvrátila první hrozbu vyřazení

HOKEJ ONLINE: Vary zvyšují náskok. Brno a Liberec můžou slavit postup

Francouz vychytal Coloradu při debutu v play off nulu, Pastrňák nebodoval

Washington v úvodu play off NHL zdolal Boston. Pastrňák si připsal asistenci, Vaněček kvůli zranění střídal

První gól za 66 vteřin, druhý v sedmé minutě. Baníkovský uragán smetl plány Dynama

HOKEJ ONLINE: 22 vteřin hrůzy pro Energii! Bleskový úder Komety, Liberec v Plzni ztrácí

HOKEJ ONLINE: Vary jdou bleskově do vedení. Brno a Liberec můžou slavit postup