Australský tenista Thompson získal první titul v kariéře, ve finále porazil Ruuda

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2024 (09:09)     Sekcia sport

Australský tenista Jordan Thompson porazil ve finále turnaje v Los Cabos 6:3, 7:6 Nora Caspera Ruuda a získal první titul na ATP Tour v kariéře. celý článek

Italský tenista Darderi získal v Cordóbě první titul v kariéře

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2024 (07:26)     Sekcia sport

Italský tenista Luciano Darderi ve finále turnaje v Córdobě porazil 6:1, 6:4 domácího Argentince Facunda Bagnise a získal první titul na okruhu ATP v kariéře.

Australský tenista Millman si v Nur-Sultanu zahraje o první titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2020 (16:01)     Sekcia sport

Australský tenista John Millman má na turnaji v Nur-Sultanu šanci získat svůj první titul na ATP Tour. V nedělním finále se utká s Francouzem Adrianem Mannarinem, jenž bude hrát jubilejní desáté finále v kariéře.

Kecmanovič získal v Kitzbühelu první titul v kariéře

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2020 (14:29)     Sekcia sport

Srbský tenista Miomir Kecmanovič získal na turnaji v Kitzbühelu první titul na okruhu ATP v kariéře. Ve finále na rakouské antuce porazil německého kvalifikanta Yannicka Hanfmanna za hodinu a čtvrt 6:4, 6:4.

Kecmanovič získal v Kitzbühelu první titul v kariéře, kanadská kráska neuspěla

Srbský tenista Miomir Kecmanovič získal na turnaji v Kitzbühelu první titul na okruhu ATP v kariéře. Ve finále na rakouské antuce porazil německého kvalifikanta Yannicka Hanfmanna za hodinu a čtvrt 6:4, 6:4. V Istanbulu triumfovala rumunská tenistka Patricia Maria Tigová. Ve finále zdolala Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 2:6, 6:1 a 7:6.

Australský tenista Millman získal v 31 letech v Nur-Sultanu první titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2020 (13:16)     Sekcia sport

Australský tenista John Millman se na turnaji v Nur-Sultanu dočkal v 31 letech prvního titulu na ATP Tour. Ve finále v kazašské metropoli porazil čtvrtý nasazený turnajovou trojku Adriana Mannarina z Francie 7:5, 6:1.

Americký tenista Paul získal ve Stockholmu první titul v kariéře

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2021 (18:32)     Sekcia sport

Americký tenista Tommy Paul získal ve Stockholmu první titul na okruhu ATP. Ve finále porazil obhájce a třetího nasazeného hráče Denise Shapovalova z Kanady 6:4, 2:6, 6:4.

Tenista Auger-Aliassime slaví první titul. Turnaj v Petrohradu ovládla Kontaveitová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2022 (18:08)     Sekcia sport

Kanadský tenista Félix Auger-Aliassime ve finále turnaje v Rotterdamu porazil 6:4, 6:2 nejvýše nasazeného Stefanose Tsitsipase z Řecka. Jednadvacetiletý hráč získal první titul v kariéře. V Petrohradu zvítězila Estonka Anett Kontaveitová, když otočila finále a řeckou tenistku Mariu Sakkariovou porazila 5:7, 7:6 a 7:5. Devátá hráčka světa si připsala šestý titul v kariéře.

Australan De Minaur obhájil titul v Acapulcu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (08:57)     Sekcia sport

Australský tenista Alex de Minaur obhájil titul v Acapulcu a získal osmou trofej na okruhu ATP. Ve finálovém utkání v mexickém letovisku porazil třetí nasazený hráč norského soupeře Caspera Ruuda 6:4, 6:4.

Djokovič porazil v římském finále Tsitsipase a získal první letošní titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (18:40)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve finále antukového turnaje v Římě Stefanose Tsitsipase 6:0, 7:6 a získal první triumf v sezoně. Čtyřiatřicetiletý rodák z Bělehradu si upevnil pozici světové jedničky a v italském hlavním městě triumfoval pošesté v kariéře. Celkem na turnajích kategorie Masters vyhrál 38. titul a posunul vlastní rekord.

Fenomenální Djokovič získal rekordní 23. grandslamový titul! V pařížském finále nedal soupeři ani set

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.06.2023 (06:45)     Sekcia sport

Skvělý počin a navíc návrat na první místo světového žebříčku. Srbský tenista Novak Djokovič ve finále Roland Garros získal rekordní 23. grandslamový titul. V boji o třetí triumf na pařížské antuce narazil na loňského finalistu Caspera Ruuda z Norska a porazil ho 7:6 (7:1), 6:3, 7:5. Sie Šu-wej vyhrála na Roland Garros podruhé čtyřhru, tentokrát s Wang Sin-jü.