Senzační zápas, ale druhou penaltu jsme mít měli. Klopp po City smutnil i chválil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2024 (13:10)     Sekcia sport

Šlágr anglické ligy mezi Liverpoolem a Manchesterem City (1:1) sice vítěze neměl, kouč domácích fotbalistů Jürgen Klopp si ale po utkání neodpustil poznámku: „Měli jsme kopat stoprocentní penaltu. Byl to faul asi pro kohokoli na této planetě. Nevím, co měl videorozhodčí k obědu, že to neviděl.“ O čem přesně mluvil? celý článek

Liverpoolská mizérie. Obhájce titulu tápe, Klopp si stěžuje za sudí: Měli jsme kopat penaltu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.01.2021 (12:39)     Sekcia sport

Za poslední tři zápasy jen sedm střel na bránu. Gól nedali fotbalisté Liverpoolu 258 minut. To že je úřadující mistr Anglie a lídr Premier League? „Měli jsme kopat minimálně jednu penaltu,“ řekl trenér Jürgen Klopp mimo jiné během hodnocení pondělní porážky 0:1 v Southamptonu.

Jürgen Klopp po zisku Community Shield chválil Darwina Núñeze, hrdinu zápasu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     31.07.2022 (09:01)     Sekcia sport

Nová útočná posila Liverpoolu začala utkání o Community Shield na lavičce náhradníků. Darwin Núñez přišel na hřiště v 59. minutě. V tu dobu Reds vedli nad Manchesterem City 1:0. Pak ale vyrovnal Julian Álvarez. V 83. minutě ale Núñez zařídil penaltu a ve 4. minutě nastavení definitivně rozhodl. Jürgen Klopp chválil jeho velký přínos pro tým.

Měli jsme štěstí, že jsme dostali jen 4 góly. Neporazili bychom City, ani kdyby hráli v deseti, říká Jürgen Klopp

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     02.04.2023 (08:00)     Sekcia sport

Liverpool sice na půdě druhého Manchesteru City vedl po gólu Mohameda Salaha, ale to bylo vše, na co se zmohl. Především ve druhém poločase to byla naprostá dominance domácího týmu, který nakonec ovládl zápas v poměru 4:1. Vynikající byl především Jack Grealish. Jürgen Klopp byl po utkání smutný. Uznal velkou sílu soupeře.

Mátožný Liverpool. Chybí šance i góly a trenér Klopp si stěžuje na sudí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.01.2021 (12:06)     Sekcia sport

Věděli jsme, že góly přijdou. Ale jsme teprve v půlce, varuje Klopp

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2022 (09:55)     Sekcia sport

Jeho svěřenci na úvod semifinále Ligy mistrů dominovali: 71:29 na držení míče, 20:1 na střely a hlavně 2:0 na góly, které se fotbalistům Liverpoolu podařilo vstřelit po změně stran. „Hráli jsme dobře, výborně jsme bránili i útočili. Bylo nám jasné, že musíme skórovat. Stačilo vytrvat,“ chválil kouč Jürgen Klopp po vítězství nad Villarrealem.

O mistrovi se rozhodne až v posledním kole. Klopp po obratu chválil: Tihle hráči jsou jako Ferrari v garáži

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     18.05.2022 (08:08)     Sekcia sport

O novém držiteli mistrovského poháru pro vítěze Premier League se bude muset rozhodnout až v posledním kole. Liverpool otočil zápas v Southamptonu a vyhrál 2:1. Na vedoucí Manchester City ztrácí pouhý bod. Jürgen Klopp po utkání pěl slova chvály na adresu hráčů, kteří příliš často nenastupují. Vynikající byl například Takumi Minamino, jeden ze střelců Reds.

Prohra s Leicesterem? Nemám pořádné vysvětlení pro náš výkon, smutnil Klopp

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.12.2021 (12:07)     Sekcia sport

Trenér fotbalistů Liverpoolu Jürgen Klopp po úterní porážce v Leicesteru 0:1 ve 20. kole anglické ligy přiznal, že šestibodová ztráta na vedoucí Manchester City je velká. S výkonem svých svěřenců proti "Liškám" nebyl vůbec spokojený. Pokud podle něj budou takto pokračovat i nadále, na dostižení "Citizens" nemůžou pomýšlet.

Poražený Guardiola: Vrátíme se silnější. Tenhle klub bude nejlepší na světě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.05.2021 (00:37)     Sekcia sport

Gratuloval soupeři a i po porážce, jak bývá jeho zvykem, svůj tým chválil. Pep Guardiola s Manchesterem City poprvé prohrál finálový zápas - a zrovna ten největší. „Ale sezonu jsme měli výjimečnou,“ říkal navzdory trpkému finiši v Champions League.

Nechali jsme je žít, řekl po šlágru Guardiola. Klopp mluvil o boxerském duelu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     11.04.2022 (12:09)     Sekcia sport

Trenér liverpoolských fotbalistů Jürgen Klopp přirovnal remízu 2:2 v ligovém šlágru s Manchesterem City k boxerskému zápasu těžkých vah.

Jürgen Klopp odmítá, že by jeho tvrzení o Manchesteru City bylo xenofobní. Liverpool podal stížnost

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     19.10.2022 (14:43)     Sekcia sport

Před vzájemným duelem s Manchesterem City prohlásil Jürgen Klopp, že ostatní kluby nemohou konkurovat výdajům Manchesteru City, Newcastlu nebo Paris Saint-Germain. Tedy klubům, které jsou vlastněny zeměmi z Perského zálivu. Citizens měli pocit, že tyto komentáře rozdmýchaly napětí před zápasem a také že byly xenofobní. Liverpool už se brání právní cestou.

Mohli jsme hrát lépe? Liverpool kouše krutý konec speciální sezony

Nebýt nás Manchester City by v únoru slavil titul, říká o Liverpoolu Jürgen Klopp

Trpišovský chválil Jurečku i střelce Plzně: Má před sebou velkou budoucnost

Zklamaný Liverpool – Jürgen Klopp: Byli jsme psychicky unavení. Andy Robertson: Nejsme v závodu o titul

Slavii jsme nemohli mít lépe připravenou, bědoval Ladra. Hoftych chválil Skaláka. Co mu chybělo?

Připomnělo mi to legendární zápas proti Barceloně, řekl Jürgen Klopp k obratu

Slavii jsme v první půli do ničeho nepustili, škoda gólu ze standardky, litoval Bílek

Manchester City přejel Chelsea a postupuje do další fáze FA Cupu

"Nikoho nebudeme postrádat víc." Klopp se obává ztráty střelce, kterého téměř nestaví

Liverpool remizoval s Manchesterem City, De Bruyne promarnil penaltu. Leicester jde po výhře do čela

Brutální zklamání, jsme v šoku, smutní Němci. Zápas s vedením o půli prohráli teprve potřetí v historii

Slávisté měli kopat v Teplicích penaltu. Lingr byl po faulu v bezvědomí

Byla to neuvěřitelná sezóna. Zklamání využijeme jako motivaci pro finále Ligy mistrů, říká Klopp

Heroická mise Nity v Pardubicích pokračuje. Udělal nám zápas, chválil jubilanta Kováč

Klopp koučoval tisící zápas kariéry, Liverpool jej ale nepotěšil

Klopp si užíval mistrovské oslavy a chválil své svěřence. Nezastavíme se, vzkázal ostatním

Klopp chválil Priskeho: Top trenér. Jestli mi Sparty bylo líto? Samozřejmě

S krizí jsme už měli něco dělat dávno, štve litvínovského útočníka Fronka

Názory manažerů na zrušení trestu pro City – Klopp: Není to dobré pro fotbal. Mourinho: Katastrofa

Mikel Arteta děkoval fanouškům za podporu. Jürgen Klopp: Už nejsme v boji o titul. Co Díaz?

Na penaltu rovnou z lavičky. Noble selhal a brankář líčil: Bylo to zvláštní

Naším hlavním cílem je TOP 4. Chyby Alissona? Možná měl zmrzlé nohy, říká Jürgen Klopp