ONLINE: Pardubice - Ostrava 0:0, hosté hájí elitní skupinu, domácí chtějí dál ode dna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.03.2024 (15:02)     Sekcia sport

Fotbalisté ostravského Baníku by v utkání 25. kola Fortuna ligy rádi udrželi šestou příčku zajišťující pozici v nadstavbové skupině o titul. Proti nim stojí Pardubice, duel můžete od 15 hodin sledovat v podrobné reportáži minutu po minutě. celý článek

ONLINE: Ostrava - Pardubice 0:0, sebevědomí domácí, hosté na výhru čekají

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2021 (15:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava chtějí navázat na poslední dva ligové výkony, které ozdobili osmi vstřelenými góly a plným počtem bodů. Uspějí i v duelu čtvrtého kola proti Pardubicím? Sledujte od 16 hodin podrobný online přenos.

ONLINE: Pardubice - Liberec 0:0, hosté chtějí natáhnout stoprocentní bilanci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.08.2022 (15:53)     Sekcia sport

Liberečtí fotbalisté chtějí v pražském Ďolíčku proti Pardubicím navázat na stoprocentní vstup do ligové soutěže. Domácí naopak na body pořád čekají. Sledujte od 16 hodin podrobný online přenos.

Bohemians - Baník Ostrava, domácí hájí první místo, hosté chtějí napravit debakl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.08.2022 (18:30)     Sekcia sport

Fotbalisté ostravského Baníku mají co napravovat. Po domácím debaklu s Olomoucí se v druhém kole Fortuna ligy představí na Bohemians, kteří naopak na úvodu sezony dali tři branky v Jablonci. Utkání můžete od 19.00 sledovat v online reportáži.

ONLINE: Plzeň - Sparta, domácí hájí vedení, hosté i s Dočkalem a Hložkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.05.2022 (15:09)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté hájí první příčku v ligové tabulce v třetím duelu titulové nadstavby proti Spartě. Sledujte od 16 hodin podrobný online přenos.

Ostrava - Budějovice 0:0, hosté chtějí napravit debakl se Slavií, domácí remízu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2020 (18:01)     Sekcia sport

Fotbalová liga pokračuje druhým kolem, předehrávkou mezi Baníkem Ostrava a Českými Budějovicemi. Obě mužstva napravují nepovedený vstup do soutěže: domácí chtějí utnout sérii osmi utkání bez vítězství, Dynamo chce zapomenout na debakl 0:6 se Slavií. Duel startuje v 18 hodin a můžete jej sledovat minutu po minutě.

ONLINE: Kometa hájí ve Vítkovicích elitní čtyřku, Pardubice hrají s Karlovými Vary

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2024 (17:20)     Sekcia sport

Hokejová extraliga pokračuje dvěma dohrávkami čtyřiadvacátého kola. Středeční program startuje ve Vítkovicích, které od 17:30 hostí Kometu. Do akce vyráží od 18 hodin také Pardubice, lídr tabulky se střetává s Karlovými Vary. Obě utkání můžete sledovat prostřednictvím podrobných online reportáží.

Ostrava - Teplice, domácí chtějí zabrat, navážou hosté na bod se Slavií?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2021 (15:29)     Sekcia sport

Fotbalisté ostravského Baníku prohráli tři z posledních čtyř duelů a chtějí se zvednout proti trápícím se Teplicím, které však minule nečekaně na těžkém terénu obraly o body vedoucí Slavii. Jak utkání 21. kola Fortuna ligy dopadne, můžete sledovat v podrobné online reportáži.

ONLINE: Příbram - Pardubice, hosté hájí prvoligovou příslušnost v baráži

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2023 (16:59)     Sekcia sport

Příbram, třetí mužstvo uplynulého ročníku druhé nejvyšší soutěže, hostí v prvním ze dvou utkání baráže fotbalisty Pardubic. Duel můžete od 17:30 sledovat v podrobné online reportáži minutu po minutě.

Ostrava - Opava, slezské derby, domácí uprostřed tabulky, hosté u dna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2021 (15:37)     Sekcia sport

Baník Ostrava hostí v největším fotbalovém zápase regionu Opavu. Sledujte souboj rivalů v podrobném online přenosu, výkop je v 16.00.

ONLINE: Pardubice - Ml. Boleslav 0:0, hosté mají nakročeno do skupiny o titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.04.2024 (15:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi se mohou v případě vítězství v Pardubicích přiblížit účasti v elitní nadstavbové skupině o titul. Utkání 29. ligového kola sledujeme od 15 hodin v podrobném online přenosu.

ONLINE: Ostrava - Liberec 0:0, domácí si chtějí upevnit čtvrté místo

ONLINE: Ostrava - Teplice, domácí Baník touží po druhé výhře pod Vrbou

HOKEJ ONLINE: Pardubice hrají s Libercem, Tygři vyrovnávají

ONLINE: Pardubice - Příbram, domácí blíž záchraně, hájí dvougólový náskok

ONLINE: Liberec - Pardubice, domácí zkusí nahradit opory, hosté už s Nitou

HOKEJ ONLINE: Pardubice hrají s Libercem. Prodlouží Tygři vítěznou sérii?

ONLINE: Ostrava - Mladá Boleslav 0:0, domácí ve formě očekávají další výhru

ONLINE: Slovácko - Zlín, domácí hrají po dvou týdnech, hosté zoufale potřebují body

ONLINE: Bohemians - Pardubice, domácí mohou znovu poskočit na čtvrté místo

ONLINE: Zlín - Ostrava, domácí chtějí po pohárovém postupu znovu uspět

Liberec - Slovácko 4:1, první výhra pod novými šéfy. Domácí stáhli elitní skupinu

ONLINE: Třinec hájí sérii, Pardubice hrají v Boleslavi. Sparta večer hostí Litvínov

Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:0, pro elitní skupinu stačil hostům bod

ONLINE: Teplice - Olomouc, povede se domácím přerušit sérii proher?

ONLINE: Liberec - Bohemians, hosté můžou do šestky, domácí před ně

FOTBAL ONLINE: Plzeň drtí soupeře, Slovácko spasila penalta v nastavení

Ústečtí basketbalisté porazili Děčín v dramatické bitvě o skupinu A1

FOTBAL ONLINE: Plzeň zahodila pokutový kop, ale i tak vede. Slovácko spasila penalta v nastavení

Brno - Bohemians 0:0, hosté chtějí potvrdit formu, domácí hrají o první body

ONLINE: Baník - Brno, domácí chtějí další výhru, hosté usilují o záchranu

ONLINE: Česko - Portugalsko, tři stopeři, na hrotu Schick s Hložkem

FOTBAL ONLINE: Plzeň může jít opět do čela, Slovácko vyhrálo penaltou v nastavení, Baník slaví

FOTBAL ONLINE: Slovácko vyhrálo penaltou v nastavení, bitva o Ještěd enmá vítěze, Baník slaví

Vítkovice přehrály Pardubice a vyhrály počtvrté v řadě

ONLINE: Hradec hájí šestku, Slovácko hostí Liberec. Hraje se poslední kolo

ONLINE: Pardubice chtějí zpátky do čela, doma hostí šestou Jihlavu

ONLINE: Pardubice - Jablonec, konečně výhra, nebo čtvrté vítězství v řadě?

ONLINE: Liberec - Ostrava 0:0, hosté nasazují čtyři posily, hrají Kubala či Ewerton