Sigma v oslabení zdolala Jablonec

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2024 (17:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce zvítězili ve 28. ligovém kole nad Jabloncem 1:0 a doma vyhráli poprvé od začátku října a po sedmi zápasech. V 73. minutě o tom rozhodl slovenský obránce Juraj Chvátal. Severočeši měli déle než hodinu početní převahu po vyloučení Jiřího Spáčila, přesto prohráli čtvrtý ligový zápas v řadě. Na 12. místě už mají jistotu, že budou v nadstavbě hrát stejně jako ve dvou minulých sezonách jen ve skupině o záchranu. Sigma je osmá. celý článek

Jablonec vykročil k záchraně

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2022 (16:53)     Sekcia sport

Fotbalová liga - 20. kolo: FK Jablonec - Sigma Olomouc 1:0.

Hradec si vyšlápl na oslabenou Olomouc, rodzodl Kodeš

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2022 (17:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce v pátém kole první ligy podlehli v dlouhém oslabení Hradci Králové 0:1 a počtvrté za sebou nebodovali. Hanáci hráli v Mladé Boleslavi, kde mají "Votroci" domácí azyl, od 42. minuty bez vyloučeného Lukáše Vraštila. Utkání pak v 53. minutě rozhodl Petr Kodeš. Východočeši poskočili na páté místo neúplné tabulky, Sigma je na 13. pozici jen o skóre před nejhorší trojicí Jablonec, Zlín a Pardubice.

Hradec si vyšlápl na oslabenou Olomouc, rozhodl Kodeš

Sigma školila při standardkách. Chvátal má tři asistence a Jílek první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.07.2021 (17:53)     Sekcia sport

Atraktivní fotbalovou podívanou zhlédli fanoušci na Andrově stadionu v Olomouci. Sigma zdolala v sobotním duelu 2. kola ligy tým Pardubic 3:2. Dva góly vstřelila z rohových kopů, tři nahrávky nastřádal Juraj Chvátal a nový trenér Václav Jílek se těší z první výhry na lavičce Hanáků v této sezoně.

Druhá liga: Dukla i Vyškov vyhrály a dál je mezi nimi dvoubodový odstup

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.04.2024 (19:53)     Sekcia sport

Fotbalisté vedoucí Dukly i druhého Vyškova ve 23. kole druhé ligy zvítězili a nadále je na špici tabulky dělí dva body. Pražané doma zdolali Opavu 2:0, Vyškov navzdory oslabení uspěl na hřišti Prostějova 1:0. Táborsko rozstřílelo nováčka Žižkov 5:0 a udrželo si třetí místo, které jako poslední zaručuje účast v baráži, o dva body před olomouckým béčkem. Sigma zdolala nováčka Kroměříž 4:2. Rezerva pražské Sparty si doma poradila s Příbramí 5:1.

ONLINE: Olomouc - Jablonec, ofenzivní Sigma čelí účastníkovi pohárů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2021 (15:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Sigmy Olomouc patří mezi nejzábavnější mužstva ligy, ve čtyřech kolech nastříleli dvanáct branek a taky jich devět dostali. V šestém dějství hostí Jablonec, utkání můžete od 16 hodin sledovat minutu po minutě.

Fotbalisté vedoucí Dukly i Vyškova vyhráli a dál je mezi nimi dvoubodový odstup

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2024 (19:43)     Sekcia sport

Fotbalisté vedoucí Dukly i Vyškova ve 23. kole druhé ligy zvítězili a nadále je na špici tabulky dělí dva body. Pražané doma zdolali Opavu 2:0, Vyškov navzdory oslabení uspěl na hřišti Prostějova 1:0. Táborsko rozstřílelo nováčka Žižkov 5:0 a udrželo si třetí místo, které jako poslední zaručuje účast v baráži, o dva body před olomouckým „béčkem“. Sigma zdolala nováčka Kroměříž 4:2. Rezerva pražské Sparty si doma poradila s Příbramí 5:1.

ONLINE: Slovácko má v přípravě tureckého mistra, Jablonec proti Sassuolu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.07.2022 (17:07)     Sekcia sport

Fotbalové Slovácko hraje v přípravném utkání před novou sezonou proti Trabzonsporu a s tureckým soupeřem se utká i Sigma Olomouc, která narazí na istanbulský Galatasaray. Jablonec zase vyzve Sassuolo z Itálie. Sledujte online.

19. kolo: Sparta zdolala Karvinou, Jablonec prohrál v Ostravě

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.02.2021 (18:03)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Sparty v utkání 19. ligového kola zdolali Karvinou 4:3. Pražanům, kteří dohrávali v deset, k vítězství hattrickem pomohl David Moberg Karlsson. Jablonec prohrál na hřišti...

ONLINE: Bohemians hostí Zlín, Budějovice proti Brnu. Hraje i Sigma a Jablonec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2022 (14:29)     Sekcia sport

Předposlední ligové kolo před fotbalovým mistrovstvím světa a zimní přestávkou zahajují od 15 hodin tři zápasy. Bohemians se utkávají se Zlínem, Olomouc hostí Jablonec a České Budějovice po vyhazovu trenéra Webera hrají s Brnem. Sledujte podrobné online přenosy minutu po minutě.

Sparta zdolala po obratu Jablonec 4:1 a je v semifinále domácího poháru

Jablonec - Sigma Olomouc 1:1, domácí rychle vedli, remízu zajistil Juliš

České Budějovice - Jablonec 2:1, oslabení domácí zvládli otočku. Hrdinou Musa Alli

Sigma si poradila se Libercem

Rulík: Nejlepší oslabení je žádné oslabení. Rozhoduje ochota hráčů

Oslabená Dukla remizovala v Olomouci, Sparta B zdolala Opavu

Oslabená Dukla remizovala v Olomouci 2:2, Sparta B zdolala Opavu 1:0

Zabijačku jako rituál oželíme, usmál se Saňák. Ze Sigmy cítil sepnutí

FOTBAL ONLINE: Boleslav rozdrtila Jablonec, Sigma přestřílela Pardubice. Liberec se chystá na Spartu

Celý poločas v oslabení, přesto Jablonec porazil Zlín, další dva odpolední duely bez branek

Plzeň zachránila alespoň bod v Boleslavi, Ostrava zdolala Jablonec dvěma penaltami

FOTBAL ONLINE: Jablonec v oslabení srovnal proti Olomouci. Chystá se Sparta, Slavia může mít titul

FOTBAL ONLINE: Jablonec v oslabení otáčí proti Olomouci. Chystá se Sparta, Slavia může mít titul

FOTBAL ONLINE: Rána pro Slavii, hosté i v oslabení vyrovnávají. Do akce se chystá Sparta a Jablonec

Červená karta, pak penalta. Oslabený Zlín prohrál s Jabloncem

FOTBAL ONLINE: Jablonec v oslabení otočil proti Olomouci. Sparta hraje v Liberci, Slavia může mít titul

Jablonec - Olomouc 3:1, obrat navzdory hodině v deseti, dva góly dal Schranz

FOTBAL ONLINE: Jablonec vyrovnal v poslední chvíli, v Edenu se chystá derby

Barcelona i v oslabení vládla, Sevilla vydřela výhru v nastavení

FOTBAL ONLINE: Velké derby je tady! Jablonec vyrovnal v poslední chvíli

Sigma boduje pět kol v řadě

Olomoucký kouč Látal: Falta bude chybět moc, ale mladí vypadali dobře

Souboj zelených pro Jablonec. Dohrávku zvládli lépe Severočeši, Bohemians přehráli 2:1

FOTBAL ONLINE: Pardubice hrají v oslabení, gól Plzně neplatí! Jablonec snížil náskok Slavie

Slavia zásluhou Stancia s Teclem hladce zdolala Jablonec, Plzeň zničila sedmi góly Boleslav

Slavia venku umí, ani Plzeň s Jabloncem si postup vzít nenechají, tuší bookmakeři

Pardubice - Jablonec 0:0, domácí hráli v oslabení, červenou viděl brankář Kinský

FOTBAL ONLINE: Šok pro Slavii, ale přichází velká výhoda! Do boje o postup se chystá také Sparta a Jablonec

FOTBAL ONLINE: Gól! Slavia si počíná v derby lépe. Jablonec vyrovnal v poslední chvíli

Jablonec slaví třetí výhru v řadě

Hanáci zdolali oslabený Jablonec, doma vyhráli potřetí v řadě

Sigma se po osmi zápasech dočkala výhry venku, rozhodl González

Jablonec otočil v Hradci, domácí se nechali dvakrát vyloučit

Slavia vyhrála derby a znovu vévodí tabulce. Jablonec vyrovnal v poslední chvíli