Přívratský skončil druhý ve světové olympijské kvalifikaci v Riu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2024 (15:54)     Sekcia sport

Jiří Přívratský skončil druhý ve světové olympijské kvalifikaci v Riu ve střelbě z libovolné malorážky na 3×40 ran. Start v Paříži už měl jistý. celý článek

Puškař Přívratský byl na olympijské kvalifikaci v Riu druhý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.04.2024 (16:12)     Sekcia sport

Jiří Přívratský skončil druhý ve světové olympijské kvalifikaci v Riu de Janeiro ve střelbě z libovolné malorážky na 3x40 ran. Loňský vítěz domácí ankety o nejlepšího sportovního střelce měl už místo pro Paříž jisté – stejně jako druhý český finalista Petr Nymburský, jenž obsadil šestou pozici.

Přívratský vstoupil do olympijské sezony výhrou na SP v třípolohové střelbě

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.01.2024 (16:13)     Sekcia sport

Káhira - Jiří Přívratský vyhrál v závěrečný den Světového poháru v Káhiře soutěž ve střelbě z libovolné malorážky na 3x40 ran. Dvaadvacetiletý český reprezentant si na úvod olympijské sezony připsal...

Přívratský s Nymburským se na OH do finále třípolohové malorážky neprobojovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.08.2021 (07:59)     Sekcia sport

Čeští reprezentanti Jiří Přívratský a Petr Nymburský se do finále olympijské soutěže v třípolohové střelbě z malorážky nedostali, v kvalifikaci obsadili 16. a 17. místo. Oba dělilo s celkovým počtem 1169 bodů od postupující osmičky sedm bodů. Z prvního místa prošel do finále ruský obhájce stříbra Sergej Kamenskij (1183).

Medaile i přes školácké chyby. Na oslavu není čas, říká bronzový Přívratský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.06.2023 (19:19)     Sekcia sport

Na Evropské hry odjížděl jako jedna z největších nadějí českých střelců na medaili. A hned v druhý den ukázal proč. Dvaadvacetiletý Jiří Přívratský hladce prošel kvalifikací ve střelbě na 10 m vzduchovou puškou, ve vyrovnaném finále pak vybojoval třetí místo. Česká výprava na Evropských hrách je tak zase o jednu medaili bohatší.

Pistolář Rampula má zlato z univerziády, Přívratský vystřílel v Číně bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.07.2023 (13:02)     Sekcia sport

Střelci Matěj Rampula a Jiří Přívratský se postarali o první medaile pro českou výpravu na Světové univerziádě v čínském Čcheng-tu. Rampula potvrdil roli favorita soutěže v rychlopalné pistoli na 25 metrů a vybojoval zlato, vlajkonoš Přívratský přidal bronz v třípolohové malorážce.

Brázdová a Přívratský ovládli Světový pohár v Riu de Janeiro

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2022 (15:38)     Sekcia sport

Lucie Brázdová a Jiří Přívratský vyhráli na Světovém poháru v Riu de Janeiro smíšenou soutěž ve střelbě ze vzduchové pušky. Ve finálovém duelu porazili norskou dvojici Jeanette Duestadová, Jon-Hermann Hegg 16:14. Jednadvacetiletý olympionik Přívratský, který v pondělí v Riu skončil čtvrtý v individuální soutěži, i o pět let starší Brázdová dosáhli na první triumf v SP v kariéře.

Oba české volejbalové týmy se v olympijské kvalifikaci utkají s mistry světa

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.03.2023 (14:32)     Sekcia sport

Lausanne - Oba české volejbalové týmy v olympijské kvalifikaci narazí na úřadující světové šampiony. Muže čekají Italové, ženy změří rovněž ve skupině A síly se Srbkami. Rozhodl...

Přívratský ani Nymburský se v třípolohové malorážce do finále neprostříleli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.08.2021 (07:26)     Sekcia sport

Měli finálové ambice, ale do boje o medaile se českým reprezentantům v olympijském závodě v třípolohové střelbě z malorážky proklouznout nepodařilo. V kvalifikaci obsadili puškaři Jiří Přívratský a Petr Nymburský 16. a 17. místo a jejich tokijská mise skončila.

Palacký a Závišková byli v olympijské kvalifikaci ve střelbě na trap třináctí

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2024 (15:06)     Sekcia sport

Čeští brokaři dnes na světové kvalifikaci v Dauhá ve střelbě na trap olympijské místo nezískali. Na nejlepší umístění dosáhli Jan Palacký a Tereza Závišková, kteří obsadili shodně 13. pozici. Soutěžilo se o dvě místa.

Přívratský skončil na MS pátý ve vzduchové pušce a vybojoval místo na OH

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.10.2022 (14:24)     Sekcia sport

Jiří Přívratský skončil na mistrovství světa v Káhiře pátý ve vzduchové pušce a vybojoval pro české sportovní střelce už páté účastnické místo na olympijských hrách v Paříži 2024. První českou medaili na šampionátu dnes získali junioři Adéla Zrůstová a Vojtěch Záborec, stříbrní v soutěži smíšených dvojic v libovolné malorážce vleže.