Pogačar na Giru upevnil vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2024 (17:28)     Sekcia sport

Tadej Pogačar vyhrál po nástupu v závěru posledního stoupání 16. etapu Gira, která byla kvůli nepříznivému počasí výrazně zkrácena. Upevnil si vedení. celý článek

Pogačar ovládl na Giru první časovku a upevnil si vedení

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.05.2024 (17:52)     Sekcia sport

Perugia (Itálie) - Slovinský cyklista Tadej Pogačar vyhrál na Giru d'Italia první časovku a po sedmé etapě si upevnil vedení v průběžném pořadí. Na těžké 40,6 km dlouhé trati porazil o 17 sekund...

Pogačar si upevnil vedení v průběžném pořadí Gira

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2024 (17:40)     Sekcia sport

Slovinský cyklista Tadej Pogačar vyhrál na Giru d'Italia první časovku a po sedmé etapě si upevnil vedení v průběžném pořadí. Na těžké 40,6 km dlouhé trati porazil o 17 sekund časovkářského specialistu Itala Filippa Gannu. Český cyklista Josef Černý zajel 27. čas, Jan Hirt vybojoval 37. místo a v celkovém pořadí klesl z osmé na 13. příčku.

Pogačar zvládl na Giru první horský test a připsal si třetí etapové vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2024 (17:28)     Sekcia sport

Lídr cyklistického Gira d'Italia Slovinec Tadej Pogačar vyhrál osmou etapu a připsal si třetí dílčí vítězství v závodě. V závěru první horské prověrky letošního ročníku přesvědčivě přespurtoval druhého muže průběžného pořadí Daniela Felipeho Martíneze a díky bonifikacím si upevnil vedení v celkovém hodnocení.

Bernal si na Zoncolanu upevnil vedení na Giru, etapu vyhrál Fortunato

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2021 (17:07)     Sekcia sport

Kolumbijský cyklista Egan Bernal byl ve 14. etapě Gira d'Italia s náročným závěrečným stoupáním na Monte Zoncolan nejlepší ze závodníků jedoucích o celkové pořadí a čtvrtým místem si upevnil vedení. Etapu vyhrál při debutu na Giru italský outsider Lorenzo Fortunato.

Slovinský cyklista Pogačar chystá v roce 2024 vedle Tour i debut na Giru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2023 (18:51)     Sekcia sport

Dvojnásobný vítěz Tour de France Tadej Pogačar přidal do svého závodního programu pro příští rok start na Giru d’Italia. Slovinský cyklista to oznámil ve společném prohlášení s organizátory italského závodu a potvrdil, že má v plánu útočit v nadcházející sezoně na vítězství na Giru i na Tour.

Ulissi vyhrál na Giru už druhou etapu, Almeida si upevnil vedení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.10.2020 (17:04)     Sekcia sport

Italský cyklista Diego Ulissi vybojoval ve spurtu 13. etapy druhé letošní a celkově osmé vítězství na Giru d'Italia.

Pogačar si triumfem v královské etapě upevnil vedení v Tour de France

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.07.2021 (17:48)     Sekcia sport

Saint-Lary-Soulan (Francie) - Královskou 17. etapu Tour de France v Pyrenejích vyhrál po dominantním výkonu slovinský cyklista Tadej Pogačar. Druhým vítězstvím ve 108. ročníku závodu...

Bernal si na šotolinových cestách pojistil průběžné vedení na Giru

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2021 (17:31)     Sekcia sport

Kolumbijský cyklista Egan Bernal si v náročné 11. etapě upevnil vedení na Giru d'Italia. Na klasikářské 162 km dlouhé trase získal přes dvacet sekund na nejbližší konkurenty a potvrdil roli největšího favorita. Výhru na trati s několika šotolinovými úseky slavil poprvé v kariéře Švýcar Mauro Schmid.

Pogačar potvrdil, že je králem kopců. Na Tour vyhrál královskou etapu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.07.2021 (17:29)     Sekcia sport

Královskou 17. etapu Tour de France v Pyrenejích vyhrál slovinský cyklista Tadej Pogačar a druhým letošním vítězstvím si upevnil celkové vedení.

Pogačar si na Giru pojistil etapovým prvenstvím růžový dres. Hirt je osmý

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.05.2024 (17:33)     Sekcia sport

Slovinský cyklista Tadej Pogačar si při debutu na Giru d'Italia pojistil šestým etapovým prvenstvím růžový dres lídra a jen nedělní dojezd do Říma ho dělí od triumfu. Suverén 107. ročníku ovládl předposlední 20. etapu po sólovém úniku a náskok před Danielem Martínezem z Kolumbie zvýšil na takřka deset minut. Jan Hirt je celkově osmý.

Ulissi vyhrál na Giru druhou etapu, Almeida si upevnil vedení

Ulissi vyhrál na Giru už druhou etapu, Almeida si druhým místem upevnil vedení

Pogačar chce po 26 letech napodobit Pantaniho a vyhrát v jednom roce Giro i Tour

Strhující závěr! Lídr Tour vládl v nejtěžší pyrenejské etapě

Pogačar se po vítězství ve 4. etapě Tirrena-Adriatica ujal vedení v závodě

Pogačar další útok na Giru k vítězství nedotáhl, třetí etapu ovládl Merlier

ONLINE: Na Giru se jede časovka. Pogačar vs. Ganna, na trati bojuje Černý

Jak Pogačar nekouzlil, Ganna jel do San Rema a Hirt myslel i na monstrózní den

Na Giru vyhrál po úniku do kopce Valentin Paret-Peintre,Pogačar je dál v růžovém