Nemáte tušení, co jsem zažil. Bývalý třetí tenista světa promluvil o traumatu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2025 (10:09)     Sekcia sport

Býval zvyklý na úspěch a aplaus v největších tenisových arénách, jenže pohoda bývalého třetího hráče světa Stefanose Tsitsipase je pryč. 27letý Řek se řadu měsíců trápí a marně se snaží získat bývalou formu zpět. Restart by rád zažil už nyní v daviscupovém utkání s Brazílií, před nímž ale přiznal, že vedle zdravotních problémů prožil v poslední době i nepříjemné trauma. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Djokovičův kouč: Proč po něm tak jdou? Byl to masakr motorovou pilou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.03.2021 (12:00)     Sekcia sport

Slast z vítězství přetrvává, ale spolu s ní také temnější emoce. Goran Ivaniševič, bývalý skvělý tenista a nyní kouč nejlepšího hráče světa, pořád nemůže vydýchat domnělé spiknutí části světa proti jeho svěřenci. „Zažil jsem, jak různí tenisté dělali všemožné věci, ale s nikým se nezacházelo tak jako s Novakem,“ čertí se Ivaniševič.

 

Djokovič zažil šok. Nadal bude hrát o titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2021 (15:11)     Sekcia sport

Španělský tenista Rafael Nadal si zahraje o dvanáctý titul z turnaje v Barceloně. Třetí hráč světa v semifinále porazil 6:3, 6:2 krajana Pabla Carreňa. Ve finále nastoupí proti Stefanosi Tsitsipasovi z Řecka, který si poradil dvakrát 6:3 s Jannikem Sinnerem z Itálie. Půjde o reprízu finále z roku 2018, kdy bývalý první hráč světa Nadal zvítězil 6:2, 6:1 a získal dosud poslední titul z Barcelony.

 

Tušení legendy se potvrdilo. Wimbledonská šampionka čelila týrání ze strany svého trenéra

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2024 (11:06)     Sekcia sport

Vyhrála nejslavnější tenisový turnaj světa Wimbledon, na kurtech si vydělala přes patnáct milionů dolarů, byla třetí hráčkou světa… To všechno však nyní začíná ztrácet na důležitosti. Kazachstánská tenistka Jelena Rybakinová se potýká s vážnými osobními problémy, za kterými má stát její dnes již bývalý kouč Stefano Vukov.

 

Smutná zpráva ze Španělska. Zemřel bývalý sedmý tenista světa Aguilera

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2025 (09:05)     Sekcia sport

Španělsko truchlí. V úterý zemřel ve věku 63 let bývalý sedmý tenista světového žebříčku Juan Aguilera. První španělský vítěz turnaje kategorie Masters 1000 podlehl dlouhé nemoci.

 

Brichta promluvil po titulovém nezdaru: Teď jsem ještě hladovější

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2024 (09:59)     Sekcia sport

Zažil to, co neokusil přes čtyři roky. Talentovaný český bojovník Leo Brichta minulý víkend padl v titulové bitvě největší evropské MMA organizace KSW s Moldavanem Valeriem Mirceou, což v prvně jmenovaném vyvolalo pocit zklamání. „Ta noc nebyla moje, zápas se mi nepovedl,“ promluvil po několika dnech Brichta, který tak nedosáhl na prozatímní pás šampiona lehké váhy.

 

Bývalý tenista Bob Hewitt byl předčasně propuštěn z vězení

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2020 (16:46)     Sekcia sport

Bývalý tenista Bob Hewitt byl podmínečně propuštěn z jihoafrického vězení, kde si odpykával šestiletý trest za znásilnění. Nyní osmdesátiletý někdejší nejlepší deblista světa byl v roce 2015 usvědčen ze znásilnění a sexuálního napadení nezletilých dívek, které trénoval v 80. a 90. letech minulého století.

 

Francouzský tenista Herbert slavil v Metách po roce vítězství na turnaji ATP

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.11.2024 (18:09)     Sekcia sport

Po téměř roce zažil francouzský tenista Pierre-Hugues Herbert chuť vítězství v zápase na turnaji ATP. Bývalý druhý hráč deblového žebříčku porazil na domácí půdě v Metách v prvním kole šestého nasazeného Španěla Pedra Martíneze 6:3, 3:6, 7:6.

 

Svůj jsem byl na hřišti, svůj jsem i jako trenér, přiznává bývalý reprezentant Štajner

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.06.2025 (06:44)     Sekcia sport

Jako hráč zažil desítky sezon, teď má Jiří Štajner za sebou vůbec první coby hlavní kouč. S divizním Turnovem skončil šestý. „Stejně jako jsem byl na hřišti svůj, jsem svůj i jako trenér,“ usmívá se 49letý bývalý reprezentant. V rozhovoru vypráví o milovaném světě amatérského fotbalu, co ho dokáže na lavičce vytočit či o Liberci i reprezentaci.

 

Hrůza ve finále. Bývalý desátý tenista světa si přetrhl achilovku a možná ukončí kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.02.2025 (07:58)     Sekcia sport

Bývalý desátý tenista světového žebříčku Lucas Pouille si přetrhl při zápase Achilllovu šlachu a vážné zranění možná bude pro třicetiletého Francouze znamenat konec kariéry. Pouille to naznačil poté, co nedohrál nedělní finále na challengeru v Lille.

 

Bývalý první tenista světa Murray se po zranění vrátí na turnaji v Ženevě

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2024 (11:27)     Sekcia sport

Bývalý první tenista světového žebříčku Andy Murray se po zranění kotníku vrátí k hraní na turnaji v Ženevě, který začne 18. května. Sedmatřicetiletý Brit dostal od pořadatelů divokou kartu. Informovala o tom agentura Reuters.

Panické ataky, návaly úzkosti. Elitní tenista otevřeně promluvil o psychických problémech

Pastrňák kouzlil. Už jsem zažil gólmany, kteří nájezd zbaštili víc, řekl

Na tomhle povrchu hrát nebudu! Hvězdný tenista neudržel nervy

Thiem se odhlásil z Wimbledonu, místo startu v Londýně bude trénovat

Prožívám noční můru, svěřil se třetí hráč světa

Thiem ukončil v Gstaadu téměř tříměsíční čekání na výhru

Tušení měl správné, jen centimetry debutujícímu gólmanovi scházely. Mrzí to, litoval po penaltě Mandous

Wawrinka se vrací k tenisu. Švýcar si zahraje na challengeru v Marbelle

Wawrinka se vrátí na challengeru v Marbelle

Byl jsem na dně. Řepka promluvil otevřeně o vězení, alkoholu i sebevraždě

Bývalý první tenista světa Murray se díky divoké kartě představí v Sydney

Sir Andy už dumá nad sportovním důchodem. Golf? Fotbal? A co kolo?

Wawrinka se k tenisu vrátí příští týden na challengeru v Marbelle

Rychlý konec. Tsitsipasova spolupráce s koučem Ivaniševičem netrvala ani dva měsíce

Hrobové ticho na tiskovce? Tenista byl pořádně překvapený

Drsné podmínky, výhružky násilím. Poprvé jsem zažil hlad, řekl Becker o pobytu ve vězení

Měl jsem křeče v celém těle, říkal zklamaný Macháč. Přitom jsem hrál rychleji než třetí hráč světa

Skandál hvězdného tenisty, čelí několika vážným obviněním

Nedorost zažil osmnáct operací. Jsem hrdý, kolikrát jsem se zvládl vrátit

Bránit Ukrajinu se vydal také bývalý elitní tenista Dolgopolov

Spousta nervů, dlouho jsem nespal. Olympijský vítěz už raději zase žije hokejem

Šok v Šanghaji. Djokovič nestačil na hráče ze třetí stovky

Čilič si po dvou letech zahraje o titul

Ruskou hvězdu v Madridu vypískali. Elitní tenista odmítal hrát

Masky byly strženy. Djokoviče překvapilo, jak se k němu lidé v těžké chvíli chovali

"Kryl jsem ruský doping." Bývalý nejmocnější muž světové atletiky promluvil u soudu

Nadal si o dvanáctý titul z Barcelony zahraje proti Tsitsipasovi

Moravec bojoval se sněhem i chutí na slané. Děj se vůle boží, říkal si na Vasově běhu

Bývalý známý tenista je připraven bránit Ukrajinu se zbraní v ruce

Thiem prohrál v Gstaadu s dvacetiletým Medjedovičem a opustí stovku

Rychlý debut o úroveň výš. Čech v Anglii chytal třetí hokejovou ligu

Bývalý tenista Blake dostal pokutu a podmínku za propagaci sázení

Nevídané emoce! Šampion Djokovič v euforii. To jsem ještě neviděl, zíral expert

Ullrich po letech promluvil otevřeně. Během cyklistické kariéry dopoval

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy