Hapalova budoucnost v Baníku, Sigmě, či jinde? Uvidíme, co bude, řekl kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2025 (21:10)     Sekcia sport

Usmíval se, možná jako už dlouho dobu ne. Kouč Baníku Ostrava Pavel Hapal si po vítězství 1:0 v Pardubicích viditelně oddychl. „Spokojenost s výsledkem, ve hře ale máme rezervy,“ zopakoval několikrát. Baník si připsal druhý triumf v sezoně, kolik jich ale u týmu ještě Hapal přidá? celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Máme na co navázat, s některými hráči si ale budeme muset promluvit, řekl nový kouč Baníku

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2021 (12:26)     Sekcia sport

Návrat, nebo premiéra? Od týmu Baníku Ostrava byl po remíze s Teplicemi (1:1) odvolán trenér Luboš Kozel, na jehož místo byl ještě v neděli večer dosazen trenér třetiligové rezervy Ondřej Smetana. Pro 38letého bývalého ligového útočníka Liberce či Slovácka bude angažmá v Baníku prvním v nejvyšší soutěži. I když ne úplně. Smetana si roli hlavního kouče Baníku vyzkoušel už loni na začátku listopadu, kdy dovedl místo nemocného trenéra Kozla tým k výhře 4:0 v Příbrami.

 

Posily do ostravské obrany. Baník doplní Sanneh a Ndefe

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2021 (09:45)     Sekcia sport

Hned dvě posily na kraj obrany ve středu získali fotbalisté Baníku Ostrava. Z MFK Karviná přišel Gigli Ndefe a z estonského Paide pak Muhammed Sanneh. „Sanneh na testech ukázal své kvality a Baníku má co dát. Věřím, že to na jaře potvrdí a že svou budoucnost s námi spojí i v dalších letech,“ řekl sportovní ředitel Baníku Alois Grussmann.

 

Hapal končí v Baníku a míří ke konkurenci

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.10.2025 (15:29)     Sekcia sport

U fotbalistů Baníku Ostrava skončil po třech letech trenér Pavel Hapal. O novém kouči vedení klubu jedná, uvedl jedenáctý celek prvoligové tabulky. O novém působišti má jasno. Míří na místo sportovního ředitele v olomoucké Sigmě.

 

Plavšič jedná o hostování v Baníku. Bylo by dobré, aby hrál, řekl kouč Slavie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.09.2022 (17:26)     Sekcia sport

Slávistický fotbalista Srdjan Plavšič v závěru přestupního termínu jedná o angažmá v Baníku Ostravu, kam by srbský krajní záložník zamířil na hostování.

 

KOMENTÁŘ: Sigmě se nepovedl podzim. Může za to kouč Jílek? Ne! Nechť to na jaře dokáže

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.12.2021 (08:52)     Sekcia sport

Zklamání panuje v táboře fotbalistů Olomouce po nevydařeném podzimu, kdy Sigmě v tabulce patří s dvaadvaceti body až desátá příčka. Logicky se tak objevují spekulace, zda by měl u týmu pokračovat kouč Václav Jílek. Zvláště pak v kontextu s jeho předchůdcem Radoslavem Látalem, jemuž v létě skončila dvouletá smlouva a nebyla prodloužena, neboť klub nebyl spokojen s výsledky ani předváděnou hrou. Po 19. kole však byli Hanáci pod Látalem sice také desátí, ale měli o pět bodů více.

 

Pavel Hapal končí na lavičce Baníku. Na rozvázání spolupráce se domluvily obě strany

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     11.10.2025 (20:34)     Sekcia sport

Po nepovedeném zápase ve Zlíně si vedení s Pavlem Hapalem vzalo delší čas na rozmyšlenou, jaká bude jejich budoucnost. Dnešním dnem nakonec spojení Pavel Hapal - Baník Ostrava oficiálně skončilo a úspěšný kouč se po třech letech loučí s klubem. Kdo může být nástupcem?

 

Rubat budeme naplno, slibuje Baník. Připravíme peklo, věří kouč Hapal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2025 (10:10)     Sekcia sport

Ztrátu 0:1 budou dohánět fotbalisté ostravského Baníku ve čtvrteční odvetě čtvrtého předkola Konferenční ligy proti slovinskému Celje. Utkání na Městském stadionu v Ostravě začne ve 20.00. „V Celje jsme nebyli spokojeni s naší hrou. Doma musíme předvést něco jiného. Věřím, že se nám to podaří a uvidíme, zda to bude stačit k postupu,“ prohlásil ostravský trenér Pavel Hapal.

 

Nový kouč Baníku Smetana: Rozhodně se nepovažuji za ligového trenéra, to říkám úplně v klidu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2021 (10:29)     Sekcia sport

V pondělí dostali fotbalisté Baníku volno, v úterý se seznámili s nástupcem odvolaného Luboše Kozla. Aktuálně devátý tým Fortuna ligy převzal 38letý kouč třetiligové rezervy Ondřej Smetana.

 

Chytám se rozehrávkou, ne vraždou v souboji. Pokorný o Sigmě, Baníku i Koreji

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2024 (18:33)     Sekcia sport

Nejdřív z voleje napálil balon do tyče a za další minutu se o levou konstrukci branky otřela i jeho hlavička. Stoper Jakub Pokorný z fotbalové Olomouce byl blízko k tomu, aby proti Bohemians zařídil vítězství a překonal své sezonní maximum tří gólů. O totéž se pokusí v sobotním (18.00) mači o mistrovskou skupinu na půdě ostravského Baníku, kde strávil šest let.

 

Čas na oslavy záchrany není. Chci se podívat do očí trenérům, kteří hrají o život, řekl kouč Baníku Hapal

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (20:14)     Sekcia sport

První jarní gól Ladislava Almásiho a o čtyři minuty později pojistka Srdjana Plavšiče zajistily ostravskému Baníku výhru 2:1 nad Teplicemi a dvě kola před koncem nadstavbové skupiny také jistotu udržení ve Fortuna lize. Napětí ale z trenéra Pavla Hapala opadalo velmi pomalu. Výraz štěstí z jeho tváře po zápase přečíst nešel. „Jsem spokojený a šťastný. Ani nevíte, jak! Stoprocentně,“ ubezpečoval trenér Baníku.

Musíme zvládat domácí zápasy, velí kouč Baníku. Karviná míří do Prahy

Teplický trenér Hejkal po krachu: Můžu za to. Vím, co s tím

Vítězná premiéra dala Hapalovi zabrat. Nemůžu ani mluvit, smál se kouč Baníku

Budoucnost Ewertona. Přípravu ve Slavii nezačne, Baník věří v pokračování

Tiéhi se musí chovat opatrněji, řekl ke klíčovému momentu kouč Baníku

Kubalík netrénoval, odjel k porodu. Uvidíme, jestli stihne zápas, řekl Kalous

Postoupil fotbal, ulevil si kouč Legie

Skvělá zpráva pro Ostravu. Brazilec Ewerton zůstává. Do Baníku přestoupil

Hapal zuřil, sudí se s ním nemazal. Červenou jsem dostal za staré rány s rozhodčím, myslí si kouč Baníku

Nastoupí útočník Camara? Pardubický kouč Král: Je v týmu, uvidíme

VAR? Sudí jsou na něm závislí víc než na znalostech pravidel, durdí se kouč Baníku

Cesta domů bude veselá, smál se Hapal po vyloupení Letné

Hapal touží po posilách

FOTBAL ONLINE: Mistrovská Plzeň jde do akce, Vrba začal v Baníku propadákem

Kozel na lavičce Baníku skončil. Nahradí ho Smetana

Nový teplický kouč Kučera proti své Sigmě. Kamarádství musí jít stranou

Konec ve Spartě? Baník okamžitě volal, dohoda byla rychlá, prozradil Vrba

Chceme hrát, tlačí na Smetanu. Příjemné starosti, chválí si kouč Baníku

Teď jsme pokusnými králíky, říká liberecký kouč Hoftych. Proč ho rozesmála předpověď počasí?

V Baníku chci zůstat, naplánoval si Falta. Lákají ho ambice

Dorostenci by tolik gólů nedostali, řekl Vrba. Budoucnost po devítce neřešil

Záskok na jeden zápas. Mám instrukce co a jak, říká dočasný kouč Baníku

Bruno Fernandes: Kouč má rád mou vášeň, ale my musíme v příští sezoně ukázat, že jsme velký tým

Většina posil na lavičce. Ještě potřebují čas, řekl ostravský kouč Hapal

Chceme výsledky i spokojené fanoušky, přeje si plzeňský kouč Bílek

Smetana si nuly na Slovácku váží. O čtvrté místo bude boj až do konce sezony, očekává kouč Baníku

Moc mužstev Slavii u ní doma takhle nepotrápilo, podotkl Hapal

Ostrava - Olomouc 0:3, hrubě nepovedený start kouče Vrby, domácí propadli

Rada o vyhazovu Jílka: Večer jdete spát, ráno svléknete pyžamo a jste venku

Úspěšná Hapalova premiéra, Baník slaví. Plzeň opět suverénní. Slavia uspěla i v oslabení

Hapalovým asistentem u fotbalistů Baníku bude vedle Nečka také Oulehla

V Baníku řeší budoucnost Kaloče. Došlo i na výměnu názorů. Nikam neutíkám, říká

Mikloško: Nebudeme kupovat škodovky za cenu mercedesu. Za posily Baník zaplatil přes sto miliónů

Kouč Hapal o prvních posilách Baníku: Zvýší konkurenci v týmu, to je důležité

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy