Olympijská vítězka ve sjezdu Suterová se zranila a nejméně měsíc nebude závodit

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2025 (19:29)     Sekcia sport

Olympijská vítězka ve sjezdu Corinne Suterová se dva měsíce před obhajobou zlata na hrách v Cortině d'Ampezzo zranila a během prosince bude muset závody vynechat. Podle švýcarského svazu jedna ze soupeřek Ester Ledecké upadla při tréninku ve Svatém Mořici a má trhlinu v lýtkovém svalu, zlomeninu kosti v noze a pohmožděné koleno. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Olympijská vítězka v maratonu Jepchirchirová na MS v Eugene závodit nebude

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.07.2022 (15:25)     Sekcia sport

Olympijská vítězka v maratonu Peres Jepchirchirová nebude závodit na atletickém mistrovství světa v Eugene. Keňská vytrvalkyně se odhlásila kvůli zranění pravé kyčle, sdělil agentuře Reuters její agent. Jepchirchirová měla patřit k favoritkám, protože na loňskou výhru z olympijského maratonu v Sapporu navázala triumfy na velkých městských závodech v New Yorku a v Bostonu.

 

Ledecká udělala chybu a naděje byla pryč. Ve sjezdu vyhrála Švýcarka Suterová

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.02.2022 (06:15)     Sekcia sport

Začala rychle, pak ale přišla rozhodující chyba. Ester Ledecká nezvládla při olympijském sjezdu pravotočivou zatáčku a vyjela mimo trať. Ztracený čas už se nedal získat zpět, vítězka snowboardového obřího slalomu skončila sedmadvacátá. Z první olympijské medaile, a rovnou zlaté, se raduje Švýcarka Corinne Suterová.

 

Švábíková bude mít na MS o soupeřku méně. Olympijská vítězka Kennedyová se zranila

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.09.2025 (10:44)     Sekcia sport

České rekordmance ve skoku o tyči Amálii Švábíkové ubyla před mistrovstvím světa v Tokiu velká soupeřka. Olympijská vítězka Nina Kennedyová nebude obhajovat předloňský titul z Budapešti kvůli dalšímu zranění nohy. Osmadvacetiletá Australanka to v pátek uvedla na instagramu.

 

Olympijská vítězka Jepchirchirová přijde kvůli zranění kyčle o MS

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.07.2022 (15:43)     Sekcia sport

Olympijská vítězka v maratonu Peres Jepchirchirová nebude závodit na atletickém mistrovství světa v Eugene. Keňská vytrvalkyně se odhlásila kvůli zranění pravé kyčle, sdělil agentuře Reuters její agent.

 

Fluryová na MS šokovala favoritky, Goggiaová ve sjezdu minula branku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2023 (12:23)     Sekcia sport

Mistryní světa ve sjezdu se ve francouzském Méribelu překvapivě stala Jasmine Fluryová. Devětadvacetiletá švýcarská lyžařka, která dosud na velké akci nebyla nikdy ani v první desítce, porazila o čtyři setiny sekundy Rakušanku Ninu Ortliebovou. Bronz získala další Švýcarka Corinne Suterová, obhájkyně titulu a úřadující olympijská vítězka. Favorizovaná Italka Sofia Goggiaová v závěru neprojela branku a byla diskvalifikována.

 

Fluryová mistryní světa ve sjezdu, Goggiaová neprojela branku

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2023 (12:26)     Sekcia sport

Mistryní světa ve sjezdu se překvapivě stala Jasmine Fluryová. Devětadvacetiletá švýcarská lyžařka, která dosud na velké akci nebyla nikdy ani v první desítce, porazila o čtyři setiny sekundy Rakušanku Ninu Ortliebovou. Bronz získala další Švýcarka Corinne Suterová, obhájkyně titulu a úřadující olympijská vítězka. Favorizovaná Italka Sofia Goggiaová v závěru neprojela branku a byla diskvalifována.

 

Dvojnásobná olympijská vítězka Semenyaová do budoucna plánuje závodit na silnici

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.06.2022 (12:41)     Sekcia sport

Dvojnásobná olympijská vítězka v běhu na 800 metrů Caster Semenyaová, která nesmí ve své výstavní disciplíně závodit kvůli příliš vysoké hladině testosteronu, do budoucna plánuje přechod na silnici. Pro jihoafrickou běžkyni, jež se odmítá podrobit hormonální léčbě a zatím se nedokázala prosadit ve vytrvalostních bězích na dráze, je inspirací světový rekordman v maratonu Eliud Kipchoge.

 

Ledecká zajela ve sjezdu skvělý výsledek. Závod poznamenal hororový pád

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2020 (09:54)     Sekcia sport

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká obsadila v úvodním sjezdu sezony výborné šesté místo. Ve Val d'Isere potvrdila roli velké favoritky Švýcarka Corinne Suterová, druhá skončila Italka Sofia Goggiaová, třetí pak Američanka Breezy Johnsonová.

 

Olympijský sjezd vyhrála Suterová, Ledecká byla po chybě sedmadvacátá

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.02.2022 (05:03)     Sekcia sport

Jen-čching (Čína) - Vítězkou olympijského sjezdu se stala úřadující mistryně světa Corinne Suterová. Švýcarská lyžařka porazila o 16 setin sekundy obhájkyni zlaté medaile Sofii...

 

Bravo! Česká olympijská vítězka si po ročním zranění dojela pro medaili

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2022 (12:58)     Sekcia sport

Olympijská vítězka ze Soči Eva Adamczyková se rok po zlomenině obou nohou dočkala prvního medailového umístění. Na závodu nižší kategorie FIS na Pitztalu obsadila česká snowboardcrossová hvězda třetí místo. Do Světového poháru chce vstoupit v prosinci v Montafonu, kde se loni vážně zranila a podstoupila operaci.

Vrtulníkem do nemocnice. Královna sjezdu Goggiaová je další zraněnou lyžařkou

Krutá olympijská volba pro Ledeckou. O medaili ve snowboardingu, nebo na lyžích?

Sáblíková si při běhu zlomila nohu, bude mít měsíc sádru

Ledecká nebude závodit. Trenéra nepřemluvila

Dvojnásobná olympijská vítězka vzdala start v Pekingu

Ledecká v Cortině nedokončila sjezd, vypadla po půlminutě jízdy

Sprinterka Thompsonová-Herahová se na mítinku v New Yorku zranila

Podrobila se povinnému testu, přesto nebude olympijská vítězka Lin Jü-tching na MS startovat

Ledecká útočila ve sjezdu na medaili, ale chybovala. Vyhrála Suterová

Potvrzeno. Ledecká letos závodit nebude

Ledecká vstoupila do olympijské kombinace druhým místem ve sjezdu

MS bez české hvězdy. Ledecká nesmí závodit

Suterová dominovala ve sjezdu v Garmisch-Partenkirchenu

Ledecká čekala marně, letos už závodit nebude. Její kouč stavěl trať zbytečně

Biatlonovou superstar ničí covid, ve hře je konec kariéry

Další operace. Ledecká letos závodit nebude. Držte mi pěsti, vzkazuje

Sáblíková na ME ve víceboji závodit nebude. Po zranění z Calgary stále není fit

Běžkyně Semenyaová nebude pokračovat v právním sporu proti atletickým regulím

LYŽOVÁNÍ ONLINE: Ledeckou čeká po třetím místě ve sjezdu v Cortině superobří slalom

Ledecká znovu „bramborová“. Medaile ji ve sjezdu na MS utekla o pouhých sedm setin

Olympijská vítězka brojí proti vyloučení Rusů: To musím nejdřív do vesmíru, abych mohla závodit?

Hvězdná soupeřka Ledecké vynechá přípravu v Argentině, Světový pohár ale má v plánu

Eckhoffovou dál pronásleduje stín covidu, uvažuje o konci kariéry

Ledecká se po nemoci vrátila do SP 17. místem ve sjezdu v Crans Montaně

Olympijská vítězka provokuje fanoušky odhalenými snímky

Krejčíková postoupila v Ostravě do čtvrtfinále bez boje, Bencicová se zranila

Sáblíková bude závodit na kole, na Drásalovi ji čeká 117 km

Trápení biatlonové hvězdy nekončí. Olympijská vítězka má další špatnou zprávu

V prvním tréninku sjezdu Ledecká zaostala za špičkou a v Lake Louis zajela 14. čas

Ledecká si v tréninku zlomila nos a je po operaci, na soustředění pojede

Nejlepší výsledek od zranění. Ledecká byla 16. ve sjezdu SP ve Val d'Isere

Dvojnásobná olympijská vítězka na prkně si dá pauzu

Švýcarská olympijská vítězka si v Chicagu poranila koleno a zápas nedohrála

Těsně pod pódiem. Ledecká skončila ve sjezdu SP ve Svatém Antonu čtvrtá, vyhrála Goggiaová

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy