Tenis je byznys. Federerovi sponzoři vydělali 21 miliard, Lehečkovi peníze dluží

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.07.2026 (12:00)     Sekcia sport

Víte, co mají společného hodinky, aerolinky, energetický nápoj, hotelový řetězec a pivo? Těžká otázka s překvapivou odpovědí – jde o sponzory českých tenistů, kteří se účastní probíhajícího Wimbledonu. Jeden z nejpopulárnějších sportů světa logicky přitahuje známé značky, jež se chtějí zviditelnit. A do propagace sypou obří částky peněz. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Paráda! Díky Lehečkovi má český tenis znovu hráče v první stovce žebříčku ATP

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2022 (08:28)     Sekcia sport

Český tenis má díky Jiřímu Lehečkovi opět po týdnu zástupce v první stovce světového žebříčku mužů. Dvacetiletý hráč se do ní prosadil poprvé v kariéře. Překvapivá semifinálová účast na turnaji v Rotterdamu mu vynesla posun o 42 pozic na 95. místo a udělala z něj novou českou jedničku.

 

Tenis na prahu revoluce. O vládu se utkávají grandslamoví šéfové se Saúdy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2024 (09:20)     Sekcia sport

Mezi dámami i pány s raketami už déle bují určitá nespokojenost. Někteří komentátoři, fanoušci a sponzoři považují poněkud konzervativní sport za příliš strnulý. Vznikly plány na zažehnání krize. O získání zásadního vlivu na miliardový byznys soupeří dvě mocné skupiny. Obě počítají se spojením WTA a ATP.

 

Karius chce skončit v Besiktasi, Turci mu prý opět dluží peníze

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2020 (12:18)     Sekcia sport

Loris Karius chce rozvázat smlouvu s Besiktasem Istanbul, kde hostuje z Liverpoolu. Německý fotbalový brankář tvrdí, že mu klub dluží peníze. Besiktas kvůli tomu už podruhé nahlásil Mezinárodní fotbalové federaci FIFA.

 

Lehečka je v elitní stovce ATP

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2022 (08:28)     Sekcia sport

Český tenis má díky Jiřímu Lehečkovi opět po týdnu zástupce v první stovce žebříčku mužů. Překvapivému semifinalistovi z Rotterdamu patří 95. místo.

 

Svět vzdává hold loučícímu se Federerovi. Tenis bez tebe už nikdy nebude stejný, píše Kvitová

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.09.2022 (16:32)     Sekcia sport

Dvacetinásobný grandslamový šampion Roger Federer učinil zásadní rozhodnutí. Příští týden si zahraje Laver Cupu, a pak ukončí svou bohatou kariéru. Jednačtyřicetiletý Švýcar o tom informoval na Twitteru. Už teď je jisté, že tenis se bude dělit na dobu před Federerem a dobu po něm.

 

Bez peněz na zpáteční let. I světovou jedničku tenis málem zruinoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.01.2024 (17:34)     Sekcia sport

Že je tenis jedním z nejvýdělečnějších sportů na světě? Jistě, pokud pravidelně vyhráváte velké turnaje, starají se o vás zvuční sponzoři a patříte k věhlasným jménům, pak o finance skutečně nemáte nouzi. Jenže pokud zrovna nezáříte vysoko ve světovém žebříčku a brzdí vás zranění, může vás milovaný sport taky pěkně zruinovat. Jeden příklad za všechny? Storm Hunterová.

 

TENIS ONLINE: Siniaková v akci. Lehečka vypadl ve čtvrtfinále, končí také Krejčíková

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.07.2022 (10:31)     Sekcia sport

Hned tři velká jména má český tenis ve hře ve čtvrtečním programu turnajů. V Hamburku ve čtvrtfinále dohrála Barbora Krejčíková, když podlehla Rusce Potapovové 1:6, 3:6. O semifinále právě teď bojuje její deblová parťačka Kateřina Siniaková v zápase s Američankou Bernardou Peraovou. V Gstaadu se postup čtvrtfinále nepovedl Jiřímu Lehečkovi, který podlehl norské jedničce Casperu Ruudovi ve dvou setech 3:6, 4:6. Všechna utkání sledujte na Sport.cz v online reportážích.

 

TENIS ONLINE: Lehečka vypadl ve čtvrtfinále, končí také Krejčíková. Do akce se chystá Siniaková

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.07.2022 (10:31)     Sekcia sport

Hned tři velká jména měla český tenis ve hře ve čtvrtečním programu turnajů. V Hamburku ve čtvrtfinále dohrála Barbora Krejčíková, když podlehla Rusce Potapovové 1:6, 3:6. Zhruba od 15:30 bude o semifinále usilovat i její deblová parťačka Kateřina Siniaková v zápase s Američankou Bernardou Peraovou. Postup do čtvrtfinále se nepovedl Jiřímu Lehečkovi, který podlehl norské jedničce Casperu Ruudovi ve dvou setech 3:6, 4:6. Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.

 

Sebevědomí zase sílí. Lehečkovi Austrálie svědčí, i když má odečítat

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2024 (17:50)     Sekcia sport

Za loňský senzační postup do čtvrtfinále Australian Open se ještě před začátkem prvního grandslamu roku Jiřímu Lehečkovi odečte 360 bodů ve světovém žebříčku. Mezitím se však nejlepší český tenista stará, aby ho případný žebříčkový propad tolik nebolel. V Adelaide v sobotu od 6:30 ráno SEČ hraje své druhé finále turnaje ATP.

 

Zverev prohrál i druhý zápas v sezoně, po Lehečkovi podlehl Fritzovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.01.2023 (09:47)     Sekcia sport

Bývalý druhý tenista světového žebříčku Alexander Zverev z Německa, jenž se vrací po vážném zranění, prohrál i druhý zápas v sezoně. Na United Cupu v Austrálii porazil olympijského vítěze z Tokia po Jiřím Lehečkovi i Američan Taylor Fritz.

Bývalí majitelé Dynama se bojí odlivu peněz za prodej. Koubek jim dluží miliony

Peníze si nechte! Z fandů chomutovských hokejistů jsou sponzoři

Zkus kopnout mě, vyzvala Zoumu po týrání koček hvězda MMA. West Ham opouští sponzoři

Dluží mi výplatu i za letenky. Basketbalista nařkl Olomoucko z dluhů, klub se brání

Benelux se spojil. Sponzoři belgické a nizozemské reprezentace budou bojkovat MS v Kataru

Další rána pro tenis. Po Federerovi končí sezonu i Nadal

Půjdou výš? dumá Becker o Lehečkovi s Macháčem. V Menšíkovi vidí potenciál

Díky Federerovi a Nadalovi. Djokovič vysekl poklonu svým velkým rivalům

Novak Djokovič děkoval za svoji kariéru Federerovi a Nadalovi

České Waterloo na French Open pokračuje. Lehečka vyhořel, končí i Nosková

Slovenský finalista dluží hokejistům i trenéru Gudasovi peníze. Bývalý hráč už se rázně ozval

Sponzoři vyzvali ligu k dohrání sezony, Fortuna nabídla pomoc

Kam, sponzoři, kam jdete? Végh řeší před soubojem s Vémolou problém

Sponzoři OH v Tokiu chtějí vydržet, ale zdráhají se platit navíc

Milionáři z kokpitu. Kdo je za vodou, kdo zadarmo drahý a komu dává peníze tatínek?

Fotbalový bek Alves už nechce hrát za Sao Paulo, protože mu klub dluží peníze

S Nadalem jsem něco měla, přiznala tenistka románek. Proč krachl?

Švýcaři na zrušeném MS v hokeji vydělali 322 milionů. Jak to dokázali?

Věčně v pohybu, s láskou k Federerovi. V nemocnici si Jelínková sáhla na dno

Když máte peníze, kamarádíčků je jako roj vos. Sportovcům chybí finanční vzdělání, shodují se experti

TENIS ONLINE: Djokovič v Paříži útočí na 19. grandslamový titul. Rozjetý Řek zvyšuje vedení

Zkazím to všem! Skandální výkon bývalé hvězdy šokoval

TENIS ONLINE: Krejčíková nezaváhala, Macháč si vynutil pátý set. Lehečka a Muchová vypadli

Tradici cyklistického závodu na Vysočině přerušila krize. Sponzoři nemají peníze

TENIS ONLINE: Strhující finále graduje. Djokovič vymazal manko a útočí na 19. grandslamový titul

Frťala a Rezek zvýrazní teplickou DNA. Z výkonů jsou sponzoři rozčarovaní

TENIS ONLINE: Djokovič na French Open útočí na 19. grandslamový titul. V cestě stojí rozjetý Tsitsipas

Sponzoři navýšili podporu a posílený Vsetín věří v postup do extraligy

Sponzoři vyzvali ligu k dohrání sezony. Fortuna nabídla pomoc, přispěje na testování hráčů

Zbrojovka v krizi: provize za Krejčího do klubu nepůjde, sponzoři chybí

Barcelona dluží 34 miliard. Platová politika byla katastrofální, kritizuje nový šéf

Sezonu fotbalistům prodraží i vyhřívání, kluby vyhlíží kompenzace

Kluby italské fotbalové ligy dluží rekordní sumu, přes 117 miliard korun

O polovinu chudší milionáři? Na platy nám nesahejte, varují hráči NHL

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy