Jedenadvacítka se v baráži proti Řecku musí obejít bez Suchého

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.09.2010 (12:22)     Sekcia sport

Trenér fotbalové jedenadvacítky Jakub Dovalil se v baráži o post na mistrovství Evropy proti Řecku musí obejít bez kapitána Marka Suchého, který byl nominován do reprezentačního áčka. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Slováci se v baráži proti Irům musí ještě obejít bez své opory v bráně

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2020 (11:05)     Sekcia sport

Slovenští fotbalisté se i v baráži evropské kvalifikace proti Irsku budou muset obejít bez brankářské jedničky. Gólman Newcastlu Martin Dúbravka po zranění kotníku ještě zápas hraný 8. října v Bratislavě nestihne.

 

Jedenadvacítka zabojuje o naději na Euro, v Řecku musí vyhrát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2020 (10:47)     Sekcia sport

S jasným cílem nastoupí fotbalová reprezentace do 21 let v pátek v Řecku k poslednímu zápasu kvalifikace mistrovství Evropy. Aby totiž výběr trenéra Karla Krejčího udržel šanci na postup na šampionát, musí v Aténách zvítězit.

 

Fotbalová jedenadvacítka se proti Srbsku a Portugalsku musí obejít bez řady opor

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2025 (17:29)     Sekcia sport

V nadcházejících utkáních se Srbskem a Portugalskem se bude trenér české fotbalové reprezentace do 21 let Michal Bílek muset obejít bez řady opor. Důvodem jsou zranění, plánovaná operace či karetní trest, uvedl šedesátiletý kouč na dnešní tiskové konferenci v Praze.

 

Liberec se v Brně musí obejít bez potrestaného Musila

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2021 (13:08)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce se v pátečním utkání 48. extraligového kola v Brně budou muset obejít bez Adama Musila. Třiadvacetiletý útočník od předsedy disciplinární komise Viktora Ujčíka obdržel jednozápasovou stopku za faul na Filipa Suchého ve středečním duelu s Plzní.

 

Basketbalisté se musí proti Dánsku obejít bez Balvína

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.11.2020 (20:01)     Sekcia sport

Vilnius - Čeští basketbalisté se musí v nedělním utkání kvalifikace mistrovství Evropy ve Vilniusu proti Dánsku obejít bez pivota Ondřeje Balvína, který si v páteční zápase s Belgií...

 

Jedenadvacítka je bez svého nejlepšího střelce Krejčího, v Litvě musí vyhrát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.10.2020 (17:01)     Sekcia sport

Mají za sebou první porážku a před sebou předposlední zápas v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy do 21 let. Čeští fotbalisté v úterním utkání v Litvě potřebují nutně zvítězit, aby před závěrečným listopadovým duelem v Řecku měli co nejlepší pozici.

 

Děčín se musí obejít bez ústředního rozehrávače. Sezona pro něj už skončila

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2025 (20:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Děčína se musejí do konce sezony obejít bez klíčového rozehrávače A.J. Waltona. Čtyřiatřicetiletý Američan si minulý týden ve čtvrtfinále Česko-slovenského poháru proti Levicím poranil pravé koleno a dnešní vyšetření magnetickou rezonancí potvrdilo, že má poškozené vazy a musí na operaci. Zákrok absolvuje ve čtvrtek, oznámil děčínský klub na instagramu.

 

Dvouzápasový flastr. Boleslav se na Spartě a proti Vítkovicím musí obejít bez Rašky

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.09.2021 (14:17)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi se dnes na Spartě a v pátek proti Vítkovicím budou muset obejít bez Adama Rašky. Šestadvacetiletému útočníkovi zastavila disciplinární komise extraligy činnost na dva zápasy za faul na libereckého forvarda Jana Ordoše v nedělním zápase 5. kola.

 

Cesta na Euro vede přes Island. Jedenadvacítka už má soupeře pro baráž

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.06.2022 (13:36)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté do 21 let se o místo na mistrovství Evropy utkají s Islandem. V zářijové baráži celků z druhých míst skupin začnou venku, rozhodl o tom los ve švýcarském Nyonu.

 

Slovenský brankář Dúbravka nestihne ani baráž proti Irsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.09.2020 (11:07)     Sekcia sport

Slovenští fotbalisté se i v baráži evropské kvalifikace proti Irsku budou muset obejít bez brankářské jedničky. Gólman Newcastlu Martin Dúbravka po zranění kotníku ještě zápas hraný 8. října v Bratislavě nestihne.

Lakers se musí v NBA minimálně týden obejít bez zraněného Dončiče

Rangers řekli ne. Kanadská dvacítka se musí obejít bez Lafreniéra

Nizozemci se na ME musí obejít bez De Jonga a Koopmeinerse, nahradil je Maatsen

ONLINE: Ml. Boleslav - Dukla 0:0, hosté musí vyhrát, jinak se baráži nevyhnou

Lakers se musí obejít bez zraněného Davise nejméně měsíc

Hokejisté Ruska se musí na EHT obejít bez Voronkova, Galijeva a Kuzmenka

Hokejisté Liberce se musí ve dvou zápasech obejít bez útočníka Vlacha, dostal trest

Jedenadvacítka v baráži o postup na mistrovství Evropy vyzve Belgii

Fotbalisté Leicesteru se musí do března obejít bez zraněného kanonýra Vardyho

Hokejisté Brna se musí ve dvou zápasech obejít bez kapitána Zaťoviče, dostal trest

Jak prchnout baráži? Zlín potřebuje přerušit bludný kruh první branky

ONLINE: Jedenadvacítka hraje ve Skotsku a může se výrazně přiblížit Euru

Liberec se dva týdny musí obejít bez kapitána

Šéf fotbalu Fousek k zápasu s Ruskem: Nelze obejít procedurální kroky

Tohle nás nastartuje. Jedenadvacítka hraje o všechno, ve Walesu musí zvítězit

Jágra vyzve v baráži o extraligu Jihlava. Vsetín porazila v šesti zápasech

Nymburk nastoupí proti Sassari bez zraněného Hrubana

Skotové se na ME musí obejít bez záložníka Rangers Jacka

Fotbalová jedenadvacítka míří do finiše o postup na Euro. Bez Hložka

Litvínov se musí na Spartě a ve Vítkovicích obejít bez Jíchy

Absolutní tragédie Kladna. Extraliga se současnou baráží chrání

Venezuela se rve o fotbalové MS. Výhrou proti Bolívii se přiblížila baráži

Česku letos nefandím. Rodnou zemi vyzve i Suchého vnuk. Posila, po níž sáhli Maďaři

Závěr kvalifikace bez Jankta, kvůli zranění bude chybět do konce října

Zlínský manažer Venera: Kladno má sílu, ale my musíme hrát aktivněji

Kladno zase v baráži. Beznaděj, smutek, zlý sen, líčí zkroušeně Procházka

Špatná zpráva. Reprezentace se na startu kvalifikace musí obejít bez zraněného Schicka

Pokuta pro sudího Šíra, chybně vyloučil Kučeříka. Bek Komety vyvázl bez trestu

Čeští házenkáři se zápasem proti Řecku rozloučí s mistrovstvím Evropy

Plzeň se proti Dukle musí obejít bez trenéra Koubka

Favorita proti Klokanům srazilo vyloučení Suchého. Já bych červenou nedával, má jasno expert

Bod zlomu, Jihlava musí v baráži zabrat. 0:3 prohrávat nechceme, říká Ujčík

Rána pro Finy. Jejich největší hvězda nesmí do čtvrtfinále MS

Extraliga na křižovatce. Baráž je atraktivní, pořád musí být o co hrát, vyzývá Duda

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy