Sezonu ve Spartě začne jen Hlinka, Hlaváč ne

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.08.2009 (22:34)     Sekcia sport

Praha - Pouze Jaroslav Hlinka a nikoliv i Jan Hlaváč, jak se původně zdálo, zahájí nadcházející extraligovou sezonou v dresu hokejové Sparty. Pražský klub se totiž nakonec dohodl na spolupráci pouze s jedním z dvojice útočníků, kteří jsou jinak smluvně vázaní ve švédském Linköpingu. Kvůli tamním daňovým zákonům se ale na sever Evropy přesunou až koncem října. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Konec Sobotky ve Spartě? Tým potřebuje důkladnou přestavbu, říká manažer Hlinka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2025 (13:24)     Sekcia sport

V hokejové Spartě po pěti sezonách skončil zkušený kapitán Vladimír Sobotka, což mezi fanoušky vzbudilo rozruch. Proč mu klub neprodloužil kontrakt? „Zvažovali jsme to, ale tým potřebuje změnu. A Vláďovi zároveň končila smlouva,“ vysvětluje sportovní manažer klubu Jaroslav Hlinka.

 

Vyhazov Patery a Martince! Spartu dočasně povedou Hlinka, Ton a Ptáček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2022 (18:10)     Sekcia sport

Pavel Patera a Patrik Martinec končí ve Spartě. Hokejové trenéry stálo místo sedm porážek a pouhé dvě výhry v prodloužení v posledních devíti utkáních. Pražany dočasně povedou zástupci vedení Petr Ton, Jaroslav Hlinka a kouč dorostu František Ptáček.

 

Chodkyně Ďurdiaková obhájila titul, Hlaváč vylepšil český rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2022 (15:48)     Sekcia sport

Vít Hlaváč a Tereza Ďurdiaková obhájili tituly českých mistrů v chůzi na 35 kilometrů. Hlaváč na tradičním mezinárodním mítinku v Dudincích na Slovensku vylepšil svůj ustavující národní rekord z loňského roku o 12 sekund, do cíle došel v čase 2:41:14. Zvítězili Ital Massimo Stano a čínská olympijská medailistka Čchie-jang Š'-ťie.

 

Chodec Hlaváč vylepšil na 35 km český rekord, titul obhájila i Ďurdiaková

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2022 (15:50)     Sekcia sport

Vít Hlaváč a Tereza Ďurdiaková obhájili tituly českých mistrů v chůzi na 35 kilometrů. Hlaváč na tradičním mezinárodním mítinku v Dudincích na Slovensku vylepšil svůj ustavující národní rekord z loňského roku o 12 sekund, do cíle došel v čase 2:41:14. Zvítězili Ital Massimo Stano a čínská olympijská medailistka Čchie-jang Š’-ťie.

 

Útočník Buchtele přes avizovaný odchod zůstane ve Spartě

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.06.2021 (17:51)     Sekcia sport

Útočník Jan Buchtele odehraje i příští sezonu hokejové extraligy ve Spartě. Ačkoliv klub po skončení předchozího ročníku avizoval jeho odchod, nakonec se třicetiletý hráč dohodl na pokračování spolupráce a v týmu stráví devátou sezonu.

 

Útočník Buchtele ve Spartě nakonec nekončí, čeká ho v ní devátá sezona

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.06.2021 (17:55)     Sekcia sport

Útočník Jan Buchtele odehraje i příští sezonu hokejové extraligy ve Spartě. Ačkoliv klub po skončení předchozího ročníku avizoval jeho odchod, nakonec se třicetiletý hráč dohodl na pokračování spolupráce a v týmu stráví devátou sezonu.

 

Hlinka: Disciplinárka může pracovat důvěryhodněji. Jandačovi Sparta věří

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2021 (10:59)     Sekcia sport

Po konci Miloslava Hořavy na střídačce pražské Sparty získá sportovní manažer Jaroslav Hlinka vedle Josefa Jandače zase o něco větší zodpovědnost za přímé dění na ledě. Jak se ale hokejová Sparta vyrovná s velkým počtem odchodů a co si Hlinka myslí o fungování extraligové disciplinární komise? I o tom mluví v rozhovoru pro iDNES.cz.

 

Ledecká se těší jako malé děcko, sezonu začne v Söldenu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.10.2020 (15:44)     Sekcia sport

Praha - Po třech letech rozjede Ester Ledecká sjezdařskou sezonu hned při prologu v Söldenu. Na rakouském ledovci začne Světový pohár tradičním obřím slalomem o nadcházejícím víkendu...

 

Mistrovství ČR v chůzi na 20 km ovládli Hlaváč a Martínková

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (16:17)     Sekcia sport

Mistrovství ČR v chůzi na 20 km v Olomouci: Muži: 1. Hlaváč (TEPO Kladno) 1:28:51, 2. Zajíček (Poruba) 1:30:04, 3. Gdula (Hvězda Pardubice) 1:37:03. Ženy: 1. Martínková (USK Praha) 1:41:36, 2. Klimentová (Šternberk) 1:48:54, 3. Franklová (SK Jeseniova) 1:50:02.

 

Poděbrady? Jen v Paříži byl větší hukot. Chodec Hlaváč i o kole, kytaře a studiu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.05.2025 (10:26)     Sekcia sport

V pondělí absolvoval poslední náročnější trénink a následně už spíš jen odpočíval. Ve středu vyrazil vytočit nohy na kole a v pátek přijel do Poděbrad. V lázeňském městě si pak Vít Hlaváč dá tréninky na rozehřátí. A v neděli už do akce!

Jandač býval větší nervák, říká Hlaváč. Hraní pořád nebalí, do Sparty půjde trénovat

A na Messiera spadla myš. Hlaváč vzpomíná, jak na Manhattanu vládli Češi

Nečekaný obrat. Finský bojovník přidá ve Spartě ještě třetí sezonu

Do Philadelphie až později, David Kaše začne sezonu v Karlových Varech

Světová chodecká esa v Poděbradech. Představí se i Hlaváč a Martínková

Švýcarsko na Hlinka Gretzky Cupu vysoko podlehlo Švédsku

Útočník David Kaše z Philadelphie začne sezonu v Karlových Varech

Randál z gripenů, Lener a blázni na kolech. Hlaváč o městě, kde večer hrají Češi

Hokejová osmnáctka zahájila Hlinka Gretzky Cup výhrou nad týmem USA 2:1

Osmnáctka porazila na Hlinka Gretzky Cupu i Finsko

Hokejová osmnáctka prohrála na Hlinka Gretzky Cupu po nájezdech Finům

Bednář, Sýkora a Hlaváč pomohou Vrchlabí už jen příležitostně

Sparta hlásí posilu se zkušenostmi z NHL! Má potenciál pro reprezentaci, míní Hlinka

Dobrá zpráva pro Pražany, Sobotka dohraje sezonu ve Spartě

Jak Hlinka v NHL stvořil českou mafii. Jeho styl Lemieuxovi nevoněl, vzpomíná Kraft

Žongloval Rada, nebo Hlinka? Jejich hlášky znají všichni, ale kdo je má na svědomí?

Hokejový útočník Kuťák začne sezonu v Plzni, Strnad na zkoušce neuspěl

Bednář, Sýkora, Hlaváč? Slavní veteráni pomohou Vrchlabí už jen příležitostně

Slavia začne obhajobu titulu proti Hradci, derby přijde na řadu v říjnu

Švýcarsko na Hlinka Gretzky Cupu v souboji o sedmé místo porazilo Němce

Osmnáctka zahájila Hlinka Gretzky Cup výhrou nad USA

Hokejový útočník Sobotka dohraje sezonu ve Spartě

Osmnáctka zahájila Hlinka Gretzky Cup výhrou 3:0 nad Švýcarskem

Chodec Hlaváč o Poděbradech, 125 kolech na dráze i olympijském bizáru

Doufal jsem v zázrak. Chodec v Hlaváč v Poděbradech bojoval s bolestmi

Biomedicína, kytara a chůze. Náročná, ale krásná, říkal Hlaváč po povedeném závodě

Karolína Plíšková posílá omluvenku. Turnaj na Spartě hrát nebude

Hokejová škatulata: Hlaváč posílil Novou Paku, zamíří Sýkora do Dvora Králové?

Jiříček se do kádru Columbusu nedostal, sezonu začne v Clevelandu

Posily pro mistra? Karafiát s Kuchtou i Graiciar, který se nechytil ve Spartě

Mazej se omluvit! Zámoří se baví jednáním slovenského sudího na Hlinka Gretzky Cupu

Hokejová osmnáctka zahájila Hlinka Gretzky Cup výhrou

Jiříček se do kádru Columbusu nedostal, sezonu začne v Clevelandu v AHL

Smlouva se Sobotkou? Motivační, chtěli jsme ho už v létě, řekl Hlinka

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy