Tadeáše nemoc očí nezastavila: Bývalý mistr Evropy v biketrialu touží po paralympiádě v lyžování

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.08.2020 (13:43)     Sekcia bulvár

Tadeáš Kříž z Hodonína (24) získal v biketrialu titul evropského šampióna. Nemoc očí mu ale převrátila život úplně naruby. Kříž přesto na sport nezanevřel, "přesedlal" na lyžování a nyní patří mezi nejlepší handicapované sportovce České republiky. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Alex (12) se narodila předčasně a s rozštěpem páteře: Pomůžete jí splnit sen o paralympiádě?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.02.2021 (05:02)     Sekcia bulvar

Mimo vytrvalost a cílevědomost dostala do vínku bohužel i tělesnou vadu. Alex Borská (12) je ale statečná a navzdory osudu se snaží sportovat i s handicapem. Nyní sní o paralympiádě v Paříži.

 

S pokorou uzavírám jednu kapitolu: Jitce Boho nevyšel vztah s otcem syna Tadeáše, ohlásila rozchod

Zdroj Zdroj: super.cz     28.07.2025 (09:13)     Sekcia bulvar

Přestože na sobě nedala dlouho nic znát, ve vztahu Jitky Boho to zřejmě už chvíli skřípalo. Modelka a zpěvačka se nyní svěřila se svými niternými pocity a podle všeho jí vztah s politikem Tomášem Hřebíkem, se kterým na svět přivedla syna Tadeáše, nevyšel.

 

Stydím se za něj, bylo to zoufalé! Sugar Denny je v šoku, její otec vyzval na zápas Tadeáše Kuběnku

Zdroj Zdroj: super.cz     25.11.2024 (12:15)     Sekcia bulvar

Kontroverzní influencerka Denisa Kouřílková alias Sugar Denny je po sobotním galavečeru Clash of the Stars v šoku. Objevil se tam totiž její otec, který vyzval na zápas Tadeáše Kuběnku a bizarního Samira Marginu.

 

Monika Absolonová za sebou má turbulentní rok: Chci být milovaná a žít v pravdě a lásce, říká

Zdroj Zdroj: super.cz     27.09.2021 (11:14)     Sekcia bulvar

Zpěvačka Monika Absolonová (45) slaví v pondělí půlkulaté narozeniny. Dvojnásobná maminka měla rok před 45. narozeninami hodně turbulentní. Po sedmi letech vztahu se rozešla s otcem svých dvou synů Tadeáše a Matouše Tomášem Hornou, měnila účesy, přibrala a zase zhubla…A postupně se dostala do fáze, kdy už opět touží po lásce.

 

Milan Kňažko bojoval s koronavirem v nemocnici. Takto se na něm nemoc podepsala

Zdroj Zdroj: super.cz     14.10.2020 (18:31)     Sekcia bulvar

Milan Kňažko (75) se nedávno v nemocnici léčil s těžším průběhem koronaviru. Slovenský herec a bývalý politik apeloval na sociální síti, aby lidé nemoc nepodceňovali.

 

Strach o zdraví slavného »Brouka«: Záhadná nemoc Ringo Starra (82)!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.10.2022 (09:20)     Sekcia bulvar

Ringo Starr (82) ruší koncerty! Bývalý člen legendární skupiny The Beatles zaskočil fanoušky, když oznámil, že ze zdravotních důvodů nemůže vystoupit na dvou plánovaných akcích. Záhadná nemoc ho totiž připravila o hlas!

 

Chili dozrála, už zase spolu tančíme. Jakub Mazůch o StarDance i dětských úrazech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.09.2025 (17:00)     Sekcia bulvar

Několikanásobný mistr České republiky a mistr Evropy v salse je nejen profesionálním tanečníkem, ale i manželem a tátou od rodiny. A děti si s ním užívají spoustu zábavy, protože má rád adrenalin.

 

Nekompromisní postoj trenéra problémového Tadeáše Růžičky: Nikdy ho nevezmeme zpět, říká Spejbl

Zdroj Zdroj: super.cz     09.08.2024 (15:13)     Sekcia bulvar

Skandály zápasníka Tadeáše „Mawara“ Růžičky mají dohru. Jeho chování ostře odsoudili další zástupci tuzemské bojové scény, přichází o zápasy, ale především byl vyloučen ze svého druhého domova, z pražského Spejbl gymu, v němž trénoval. A zdá se, že právě ve Spejblu si už nikdy neškrtne. Jeden z Růžičkových trenérů má nekompromisní postoj. „Už nikdy ho nevezmeme zpět,“ nechal se slyšet Ondřej Hutník.

 

Ujíždějícího řidiče nezastavila ani závora: Měl 3 zákazy řízení a odmítl test na drogy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.02.2025 (11:02)     Sekcia bulvar

Policisté z benešovského hlídkového oddělení mají za sebou adrenalinovou honičku jak z akčního filmu. Chtěli zkontrolovat řidiče, ten však neupolsechl jejich výzvy k zastavení a vyřítil se prč. Nezastavila ho ani závra, která policisty zpomalila. I když ho ztratili z dohledu, auto se rychle podařilo najít podle rozbitého čelního skla.

 

Bronzový účastník StarDance bude podruhé otcem. Tomáš Verner s nadšením prozradil pohlaví miminka

Zdroj Zdroj: super.cz     20.01.2022 (20:00)     Sekcia bulvar

Další důvod k radosti má Tomáš Verner (35) . Bývalý český krasobruslař, mistr Evropy z roku 2008, se stane dvojnásobným tatínkem. Jeho manželka Tammy mu v květnu porodí druhé dítě.

Díky Monice jsem se mohl stát lepším člověkem, říká Horna o Absolonové

Ruský kickboxer o životě v Česku: Nemáme volbu, kde se narodit, ale kým se stát. Čeho se musel vzdát?

Vítězka Blesk tipovačky Stardance: Pavlína se stala na hodinu královnou Pařížské, nezastavila ji ani viróza!

Kolik stojí lyžování? Nejvíce se vyplatí skipas v Rakousku, Francii a Itálii

Chceš české občanství? Vzdej se toho ruského. Ruský mistr Evropy: Proč je návrh STAN nemožný

Textař hitovek Marie Rottrové: Nezastavila ho mrtvice ani vážná nemoc

Mistr světa Koukal oplakává svou lásku Míšu: Smrt ve 47 letech

Prymula v Blesku o opičích neštovicích: Šířit se mohou kdekoliv! Najde se hyperšiřitel?

Obávaný porotce Zdeněk Chlopčík sepsul Tomáše Vernera: Každý ví, že jsi vynikající krasobruslař, nemusíš nám to dokazovat

Obávaný porotce StarDance Chlopčík sepsul Tomáše Vernera. To, co umíš, tady nedělej, bavil Eben

Lyžování na Vánoce: Jaké skiareály otevřou i na Štědrý den a kde je dostatek sněhu?

Sportovec dělá různé věci proti stresu, vysvětlil olympionik Fuksa své nehty

Kráska Kristýna Kubíčková: Přiznala vážnou nemoc!

Smůla modelky Daniely Peštové (54): Úraz při lyžování! Co se stalo?

Na 40 procent Čechů přiznává, že při lyžování popíjí alkohol

Renata (54) žije už 20 let uvězněná na lůžku: Osudné kousnutí u moře!

WHO: Při lyžování se koronavirus moc nešíří, problém je srocování

Chlapec (10) při lyžování na Zadově narazil do sloupu: Letěl pro něj vrtulník

Nejdelší lyžařský závod světa se kvůli covidu nepojede. Zvládali ho hvězdy i amatéři

Záhadná nemoc dětí může souviset s koronavirem, připouští lékaři. Objeví se i u nás?

Mistr Evropy v řadách policie: Mezi kulturisty neměl Jiří (26) konkurenci, brzy se představí i v Praze

Trápení Daniely Šinkorové: Kulatiny jí zkomplikovala nemoc

Lyžování v Česku a cizině v roce 2024: Ceny a tipy, jak ušetřit

Záhadná nemoc paralyzovala 95 školaček: Třásly se a skončily v křečích. Experti hledají příčinu

Přes dva tisíce lidí si užily první lyžování sezony na Klínovci

Mašlíková má pusu jako nafukovací panna! Při lyžování se zranila, prokousla si ret a místo nosu má bambuli

Hokejista Tomáš Klouček tragicky zahynul na sjezdovce. Nedokážu slovy popsat tu bolest, napsala zdrcená manželka

Proměna Jiřího Bartošky děsí: Nemoc? Ne, ale...

Smutné přiznání Céline Dionové: Vážná nevyléčitelná nemoc!

V rakouských Alpách zemřel český chlapec (†12): Při lyžování ho smetla lavina

V rakouských Alpách zemřel český chlapec (†13): Při lyžování ho smetla lavina

Podmínky pro lyžování jsou nyní nejlepší v sezoně, hlásí skiareály

Strašák jménem CHOPN: Plíživá nemoc ohrožuje Čechy! Koho se týká?

Pohřeb exšéfa Svobodné Evropy Pavla Pecháčka (†82): Dojatě děkoval syn i kolega

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy