Jeho branka postup do dalších bojů o Ligu mistrů nepřinesla. Největší zklamání kariéry, mrzí Limberského

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.08.2020 (20:31)     Sekcia sport

I jeho bývalý spoluhráč František Ševinský v televizním studiu smekl: „Takovou ránu levačkou jsem od Limby možná nezažil.“ Jenže úžasná střela Davida Limberského ze 78. minuty, která měla fotbalovou Plzeň posunout do pohárové Evropy, nestačila. Viktoria prohrála v nizozemském Alkmaaru 1:3 po prodloužení. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nejdřív úžasná trefa, pak největší tragédie kariéry. Limberský jen těžko hledal slova

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.08.2020 (21:05)     Sekcia sport

Plzeňský obránce David Limberský označil vyřazení ve druhém předkole Ligy mistrů od Alkmaaru za fotbalovou tragédii a zřejmě největší zklamání kariéry

 

ONLINE: Plzeň - Servette, český tým vstupuje do bojů o Ligu mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.07.2025 (18:05)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté vstupují do bojů o Ligu mistrů, jejich prvním soupeřem je Servette Ženeva. Úvodní zápas druhého předkola můžete od 19.00 sledovat v online reportáži.

 

Messi dal 900. gól kariéry. Na Ronalda ztrácí, ale byl rychlejší

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2026 (08:56)     Sekcia sport

Lionel Messi dal 900. gól v kariéře a stal se druhým aktivním fotbalistou po Cristianu Ronaldovi, který tuto hranici pokořil. Miami však branka argentinské hvězdy úspěch nepřinesla. Inter po remíze 1:1 s Nashvillem vypadl v osmifinále Poháru mistrů CONCACAF, neboť úvodní zápas na soupeřově hřišti skončil bez gólů.

 

Překvapivý soupeř. Plzeň zná jméno posledního rivala v boji o Ligu mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.08.2022 (20:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně se v play off o postup do skupinové fáze Ligy mistrů utkají s Karabachem. Ázerbájdžánští šampioni zvítězili v odvetě 3. předkola 3:1 na hřišti Ferencvárose Budapešť, úvodní duel skončil 1:1. Západočeši, kteří prošli do dalších bojů díky dvěma výhrám 2:1 nad Šeriffem Tiraspol, začnou dvojzápas na hřišti soupeře v Baku 16., nebo 17. srpna. Odveta v Doosan Areně je na programu o týden později.

 

Plzeň si o Ligu mistrů zahraje s Karabachem, který vyřadil Budapešť

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.08.2022 (20:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně se v play off o postup do skupinové fáze Ligy mistrů utkají s Karabachem. Ázerbájdžánští šampioni zvítězili v odvetě 3. předkola 3:1 na hřišti Ferencvárose Budapešť, úvodní duel skončil 1:1. Západočeši, kteří prošli do dalších bojů díky dvěma výhrám 2:1 nad Šeriffem Tiraspol, začnou dvojzápas na hřišti soupeře v Baku 16., nebo 17. srpna. Odveta v Doosan Areně je na programu o týden později.

 

POHLED: Proč to zdivočelá Viktoria uměla a hodná Viktoria ne

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2020 (11:19)     Sekcia sport

Možná rozehrál svou poslední sezonu - a tenhle gól mohl být razítkem na zlaté časy, které s milovanou Viktorií strávil. Jenže po zápase, který fotbalovou Plzeň předčasně vyřadil z bojů o Ligu mistrů, se bezmála 37letý David Limberský nezdráhal říct: „Co jsem zažil za celou kariéru, je to asi největší zklamání. Je to něco nepopsatelného, strašného. Velká fotbalová tragédie.“

 

Sprostý slovo. Sparťan Krejčí o neproměněné penaltě, zklamání i hrdosti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2023 (23:20)     Sekcia sport

Bylo vidět, jak ho to bolí, i když žádný krvavý šrám na těle neměl. „O Ligu mistrů nehrajeme každý den. Tohle hodně mrzí,“ hlesl kapitán sparťanských fotbalistů Ladislav Krejčí po tříhodinové bitvě s Kodaní.

 

Promluvil o fiasku na Letné. Sparta je moje největší zklamání, řekl Stramaccioni. Co si vyčítá?

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2022 (18:19)     Sekcia sport

Jeho jméno fanoušky fotbalové Sparty dodnes dráždí, v Česku je synonymem pro obří neúspěch a zklamání. Italský trenér Andrea Stramaccioni na Letné ukončil své angažmá už před čtyřmi a půl lety, přesto se na něj nezapomíná. Na nepovedenou misi v Praze nyní zavzpomínal šestačtyřicetiletý kouč v Kataru v rozhovoru pro idnes.cz. „Sparta je moje největší trenérské zklamání. Cítím, že jsem tam nezvládl ukázat, co ve mně je. Moc mě mrzí, že jsem opouštěl Prahu, aniž bych dokázal, že trénovat umím. Zároveň na rovinu přiznávám, že jsem dělal chyby,“ pověděl Stramaccioni.

 

Část diváků přišla o závěr utkání Sparty o Ligu mistrů, O2 TV se omlouvá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2023 (11:30)     Sekcia sport

Fotbaloví fanoušci se zlobí na vysílatele. „Neviděli jsme nejdůležitější momenty zápasu.“ Společnost O2 TV se omlouvá. „Moc nás to mrzí, chápeme vás.“ Nepříjemnost potkala část televizních diváků během závěru dramatického boje v kvalifikaci o Ligu mistrů mezi Spartou a FC Kodaň (3:3, 2:4 na penalty).

 

Posila Tottenhamu se konečně vyjádřila k absenci na soupisce pro Ligu mistrů

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.09.2025 (22:56)     Sekcia sport

Po nepovedeném jarním hostování spousta fanoušků nepochopila, proč se Tottenham rozhodl využít opci na přestup Mathyse Tela. S novou sezónou to vypadá jako ještě větší nesmysl. Francouz byl vynechán ze soupisky pro Ligu mistrů, nyní během reprezentační pauzy neskrývá zklamání.

Přemožitel Sparty si Ligu mistrů nezahraje. Historický postup slaví moldavský tým

Jeho gól nestačil. Asi moje poslední šance na Ligu mistrů, litoval Limberský

Kyperský nováček dál udivuje Ligu mistrů. V posledním utkání se Slavií chce urvat postup

PONEDĚLNÍK: Zase bez Ligy mistrů. Aspoň že Pelta český fotbal neznevážil

Největší zážitek kariéry. Jergl vyhlíží Ligu mistrů, o zraněních říká: Trestá nás někdo?

Velká škoda. Měli jsme vytěžit daleko víc, mrzí remíza kapitána Masopusta

O Ligu mistrů i s Panákem. Sparťany čeká v Bukurešti pořádné horko

Giroudův hattrick zařídil AC Milán postup v Lize mistrů. Real nasázel šest gólů

130 milionů ve hře, největší tíha pryč. Ale rád bych Ligu mistrů, říká Vrba

Reakce Ladislava Krejčího a Briana Priskeho na vypadnutí Sparty z boje o Ligu mistrů

Zapsat se do historie! Slovácko by si trofej zasloužilo, soudí Kadlec

Freiburg po vítězství nad Wolfsburgem útočí na Ligu mistrů

Freiburg po vítězství nad Wolfsburgem v bundeslize útočí na Ligu mistrů

Hrůza, děs, co se může v Lize mistrů stát! Kapitán Slavie chce aspoň do finále EL

Souboj o nejprestižnější titul na turnaji DFN. Jako vyhrát fotbalovou Ligu mistrů

Plzeňští ztratili duši, Rangers je v boji o Ligu mistrů přejeli. A postup je jen teorie

Mrzí nás to, hlesl Ekpai. Gól ho nepřekvapil: Vím, co umím, když jsem fit

Hrozba pro Součkův sen. West Hamu nemusí stačit na Ligu mistrů ani čtvrté místo

Kde se stala chyba? Špatně projetá branka přinesla Ledecké velké zklamání

Branka před poločasem nás srazila na kolena, litoval Rada

Plzeň může jít na osmifinalisty Ligy mistrů, na koho narazí Baník a Sparta?

Sparta je v semifinále Ligy mistrů, její kouč ale šokoval: Vždyť ta soutěž nikoho nezajímá. Nikoho!

Smutný večer pražských S. Slavii nestačila v boji o Ligu mistrů ani výhra, Sparta padla v Monaku

Juventus a AC Milán mají Ligu mistrů, ostrouhala Neapol

Šílené, bláznivé, těžké tomu uvěřit. Boleslavští vstřebávali zklamání

Basketbalisté Nymburka znají soupeře pro kvalifikaci o Ligu mistrů

Plzeň zbrojí na Ligu mistrů, zacílila na Vlkanovu. Přestup je blízko

Plzeň si o Ligu mistrů zahraje s Karabachem

Splnily se mi ty nejdivočejší sny, těší se Sýkora na boje ve skupině smrti

Vrba má v Líšni další posilu. Přichází Hodžič, který hrál Ligu mistrů za Záhřeb

Premiérový gól nemá a po vyloučení slavil v šatně. Mladík z Bohemians poznává ligu

Totální úlet v Lize mistrů. Úplně ztratil hlavu, kritizují na Ostrovech reprezentanta

Zařídil postup a věří: Ligu mistrů zase vyhrajeme! Dembélé o touze uspět

Frankfurt posiluje na Ligu mistrů, ulovil křídlo za půl miliardy

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy