Velká cena Brna nebude! Kraj i město odmítlo "nalít" do soukromého okruhu 100 milionu korun

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.11.2020 (10:20)     Sekcia bulvár

Jihomoravský kraj ani Brno nedají peníze na opravu trati soukromého automotodromu Karla Abrahama staršího. Velká cena ČR motocyklů proto v Brně s největší pravděpodobností skončí.  Španělský promotér Carmelo Espeleta totiž podmínil konání závodů kompletní rekonstrukcí trati za 100 milionů korun. To je však nad síly kraje i města Brna. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Motocyklová Velká cena Brna se nepojede: Podmínky jsou pro město nepřijatelné

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.12.2020 (15:56)     Sekcia bulvar

Zastupitelé města Brna v úterý odpoledne odhlasovali drtivou většinou usnesení, podle kterého se Velká cena Brna v roce 2021 neuskuteční. Důvodem jsou, jak jinak, peníze. Španělský promoter společnost Dorna Sports a Mezinárodní motocyklová federace (FIM), požadují kompletní opravu trati Masarykova okruhu za 100 milionů korun a to nikdo nechce dát. Nároky pořadatele jsou nehorázné a poplatky za zápis do kalendáře závodu se zvyšují.  

 

Velká cena motorek v Brně se pojede: Definitivně a bez diváků

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.07.2020 (15:03)     Sekcia bulvar

Velká cena motorek v Brně se v srpnu pojede. Diváci ale nebudou mít k okruhu přístup. Oznámilo to město Brno, které společně s Jihomoravským krajem závody placené z veřejných peněz, pořádají.

 

Brno nezaplatí za Velkou cenu motorek! Bylo by to vrcholně nezodpovědné, říká primátorka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.12.2020 (15:56)     Sekcia bulvar

Zastupitelé města Brna v úterý odpoledne odhlasovali drtivou většinou usnesení, podle kterého se Velká cena Brna v roce 2021 neuskuteční. Důvodem jsou, jak jinak, peníze. Španělský promoter společnost Dorna Sports a Mezinárodní motocyklová federace (FIM), požadují kompletní opravu trati Masarykova okruhu za 100 milionů korun a to nikdo nechce dát. Nároky pořadatele jsou nehorázné a poplatky za zápis do kalendáře závodu se zvyšují.  

 

Dohady o Velké ceně motorek v Brně: Promotér chce "balík", ale závody by byly bez diváků

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.06.2020 (14:22)     Sekcia bulvar

Bude nebo nebude letos Velká cena Brna? Jet by se měla bez diváků od 7. do 9. srpna. Zde se nákladný motocyklový závod opravdu uskuteční, se rozhodne v příštích dnech. Kvůli závodu, který ročně spolkne přes 100 milionů korun ze státního rozpočtu, i rozpočtů Brna a Jihomoravského kraje, se hejtman s primátorkou stačili rozhádat. Hejtmanovi se nejlíbí, že Brno o závodu mluví, když ještě není jasné, jak to bude.

 

Čeká Prahu dopravní peklo? Rekonstrukce Kbelské za stovky milionů ochromí provoz!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.03.2026 (18:26)     Sekcia bulvar

Hlavní město Praha vyčlenilo z rozpočtu dalších 351,3 milionu korun na chystanou rekonstrukci Kbelské ulice, která začne 2. července a měla by trvat do 15. srpna. Dnes to schválili zastupitelé města. Celkem je tak v letošním rozpočtu na rekonstrukci vyčleněno 751,8 milionu korun, vysoutěžená cena stavebních prací je asi 580 milionů korun s DPH. Rozdíl tvoří rezervu. Opravy přinesou zúžení, kvůli kterému město očekává významné dopravní komplikace.

 

Motorky v srpnu budou! Brno přisype 60 milionů: Další peníze musí dodat kraj a stát

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2020 (12:10)     Sekcia bulvar

Kdo čekal na úterním jednání brněnského zastupitelstva drsnou přestřelku kvůli financování Velké ceny Brna silničních motocyklů, byl zklamaný. Celkem 33 ze 46 přítomných zastupitelů po necelé hodince posvětilo variantu, podle které město z pokladny uvolní pro letošní a následný závod v roce 2021 2x30 milionů korun. Co bude dál, je ve hvězdách.

 

Motorkář Pavel opět v akci! Vyrazil na své nové mašině do Brna na MotoGP

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.07.2025 (14:55)     Sekcia bulvar

Na legendárním Masarykovově okruhu u Brna začala dnes po pěti letech Velká cena České republiky neboli MotoGP. A hned na začátek akci navštívil i speciální host - milovník motorek - prezident Petr Pavel. Ten nečekaně k jihomoravské motropoli přijel na vlastní motorce.

 

Velká cena ČR motocyklů za 120 milionů, se v Brně v srpnu pojede: Vstupenky si koupilo 42 lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.06.2020 (15:13)     Sekcia bulvar

Velká cena motocyklů v Brně se v srpnu v Brně pojede. Promotérská společnost Dorna ve čtvrtek definitvně zařadila závod Mistrovství světa Moto GP do kalendáře šampionátu. O placení ale Brno, kraj a stát ještě se Šapněly vyjednávají. Závod se pojede 7. až 9. srpna -  jako první mimošpanělský podnik seriálu po koronaviru - bez diváků. Ti situaci dávno pochopili a lístky si, i když mohou, nekupují.

 

V Běchovicích vyroste hasičská zbrojnice i stanoviště záchranky. Kvůli Pražskému okruhu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.10.2021 (12:28)     Sekcia bulvar

V pražských Běchovicích vznikne nová hasičská zbrojnice a stanoviště záchranné služby. Výstavbu si vyžaduje plánovaná dostavba úseku Pražského okruhu označovaného jako 511 mezi D1 a hradeckou dálnicí. Hlavní město nyní vypíše zakázku na projektanty nové zbrojnice. Předpokládaná cena projektu je předběžně 5,4 milionu korun. Vyplývá to z dokumentu, který v pondělí schválili pražští radní. Kdy přesně se zbrojnice postaví, zatím není jasné.

 

Prodáno! Ze 110 za 36 milionů! Vila u Brna má zlatý záchod i vyhřívané terasy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.05.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

V nabídce realitek byla za 110 milionů korun. Nikdo ale za nedokončenou vilu ve stylu baroka u Brněnské přehrady dát nechtěl. Až po osmi letech ji koupila Judita Ledererová (28). Využila toho, že cena klesla na 36 milionů.

Velká cena motocyklů v Brně: Poprvé za 70 let bez diváků!

Investice, rekonstrukce, stavby: Kam chce Praha nalít peníze?

90 milionů pro "tornádo obce": Lužice dostanou nejméně

Poškozené obce si v rámci „Lex Vrbětice“ rozdělí 350 milionů. Lidé dostanou až 90 tisíc

Topmodelka Karolina Kurková: Prodává byt za 158 milionů

Komplikace při dostavbě vnitřního okruhu: Prodraží se, cena je odhadována na 113 miliard

Praha za 47 milionů koupí pozemky v Kolodějích. Kvůli ochranné zeleni kolem Pražského okruhu

36 milionů pro Arnoldovu vilu: Koronavirus ale opravu nejohroženější památky Brna komplikuje

Svědek klíčových okamžiků roku 1989: Havlova ikonická bunda se vydražila za 2,76 milionu!

Velká cena ČR motorek za milion eur z veřejných peněz se v Brně v srpnu pojede: Lístky si od dubna koupilo 42 lidí!

Dobrá zpráva pro Plzeňany: Teplo, voda, odpady i MHD se zdražovat nebude!

Záchranáři se na Zbraslavi dočkají modernější základny. Přistěhují se k nim dobrovolní hasiči

Nový pavilon školy ve Slivenci: Postavili ho prakticky „přes noc“. Od září slouží žáčkům

Smrt George Floyda (†46): Rekordní odškodné 592 milionů korun!

Jihomoravský kraj stáhl peníze z ruské Sberbank: Do Košic vysílá dvě sanitky

Rekonstrukce spodní části Václaváku se prodraží: Město zaplatí o dalších 93 milionů víc

Nechtěný Palác Broadway jde znovu do dražby: Už posedmé! Vyvolávací cena klesla na 891 milionů

Praha kupuje most za 93 milionů: Oživí spojení v Komořanech po letech nečinnosti!

Zámek Veleslavín jde znovu do prodeje. Už podesáté! Majetkový úřad žádá 210 milionů

Brno začalo stavět obří halu pro Kometu: Zadluží se kvůli ní o další miliardu korun

Zámek Veleslavín: Město chce možnost dorovnat nejvyšší nabídku v dražbě. Zábranský ale neví, zda ji využije

Prvorepublikový golfový resort v Klánovicích si majitel cení na 46 milionů. Zájem má hlavní město

MŽP: Uhelné regiony Ústecký a Moravskoslezský kraj si rozdělí 650 milionů Kč

Náhrdelník princezny Diany jde do dražby: Vyvolávací cena 300 milionů!

Brno doplatí 20 milionů za projekt na atletickou halu: Stavět se ale nebude!

Čtvrtý pokus o prodej nechtěného Paláce Broadway: Vyvolávací cena 990 milionů

Velká cena motorek v Brně: Bez českých jezdců i bez diváků, ale za české miliony!

Vlasta naváže na Blanku: Praha zahájila geologický průzkum dostavby vnitřního okruhu, potrvá 10 měsíců

Chcete žít v domě po Elonu Muskovi? Luxusní rezidence je k mání za více než 240 milionů korun

Praha bez bariér: Magistrát hledá provozovatele pro přepravu hendikepovaných

Bydlení v Praze: Starší byty v Praze vyjdou levněji, novostavby si drží cenu, uvádí poradenská agentura

Ostuda v Saudské Arábii?! Megalomanský projekt skončil fiaskem

Největší brněnský kostel sv. Jakub čekají opravy: Město přispěje 10 miliony

Brněnská kuriozita: Mája a Vilík budou poletovat pod Špilberkem

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy