Sadomasochista (20) zbil dívku a znásilnil ji: O své deviaci nevěděl, dostal tři roky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.01.2021 (16:07)     Sekcia bulvár

Sexuální deviace, sadomasochismus, se projevila u Adama P. (20). Podle obžaloby znásilnil a zbil do bezvědomí mladší dívku. Nepravomocně si za to má podle verdiktu Krajského soudu v Plzni odsedět tři roky, oběti zaplatit 200 tisíc a podstoupit ústavní ochrannou sexuologickou léčbu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Bestiální strýček léta znásilňoval malou neteř: Dívku obtěžoval i na hřbitově

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.11.2024 (14:31)     Sekcia bulvar

Bylo jí pouhých devět let, když ji strýček poprvé znásilnil. Dnes sedmadvacetiletá Courtney Thompsonová našla po letech odvahu a zveřejnila naprosto děsivý příběh. Vlastní strýc dívku roky sexuálně zneužíval. Navíc s ní roky manipuloval a přesvědčoval ji, že on je ten hodný. Jednou nevinnou holčičku dokonce znásilnil i  hřbitově.

 

Za znásilnění mu hrozilo 10 let, ale...Afričan (30) dostal dva roky!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.06.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Znásilnil dívku (15), poté jí ještě ukradl mobil. Afričan Abdalláh I. D. (30) vyvázne pouze s dvěma roky vězení. Podle znalců trpí schizofrenií.

 

Dívku (16) předávkoval a znásilnil!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     15.07.2025 (09:05)     Sekcia bulvar

Teprve šestnáctiletou dívku zdrogoval pervitinem, bezvládnou ji pak znásilnil v pražských Holešovicích. Recidivistu a pedofila (43) kriminalisté dopadli. Hrozí mu až 10 let za mřížemi.

 

Vnikl do domu a dívku (14) znásilnil v pokojíčku?! Hocha (15) vzali do vazby

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.04.2025 (17:45)     Sekcia bulvar

V Gelnici na Slovensku mělo dojít k otřesnému případu sexuálního násilí. Čtrnáctiletou dívku údajně znásilnil přímo v jejím vlastním domě její o rok starší spolužák.

 

Muž (31) na Chebsku znásilnil postiženou ženu: Dostal tři roky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.09.2022 (14:43)     Sekcia bulvar

Tři roky vězení! Takový trest si u soudu vyslechl Daniel Kolařík (31), který před čtyřmi lety podle rozsudku vylákal do lesa na Chebsku Margitu (49) trpící těžkou mentální retardací, a znásilnil ji. Na případ upozornily Novinky.cz.

 

Únos za bílého dne: Dívku (16) v Košicích zatáhl do auta a znásilnil?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2025 (12:57)     Sekcia bulvar

V Košicích mělo dojít k útoku na nezletilou dívku. Ta měla být uprostřed dne unesena neznámým mužem, který ji vtáhl do auta, znásilnil a následně vysadil v obci nedaleko města. Policie případ intenzivně vyšetřuje.

 

Znásilnil dvě ženy: Jednu na chodníku, druhou na ubytovně! Tři roky v base

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.12.2022 (12:56)     Sekcia bulvar

Své zvířecí pudy neovládl Roman Martinec (51). Letos se vrhl na dvě ženy, které bezostyšně znásilnil! Jednu dokonce veřejně na chodníku! Dostal tři roky vězení.

 

Mladík v Plzni znásilnil a pokusil se zavraždit dívku (15): Zachránilo ji, že předstírala smrt!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.08.2023 (21:45)     Sekcia bulvar

Mladou dívku v Plzni podle policie znásilnil a pak se ji pokusil zabít teprve osmnáctiletý mladík, údajně cizinec. Krátce po činu jej strážci zákona dopadli a obvinili. Požadují pro něj vazbu.

 

Znásilnil mladou dívku (†14), zbil ji a chladnokrevně popravil: Víme, kde se skrývá, oznámila konečně policie

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.04.2021 (13:47)     Sekcia bulvar

Policie se údajně blíží k dopadení nebezpečného vraha Lestera Eubankse (70). Ten před 48 lety utekl z věznice v Ohiu, kde si odpykával trest za vraždu Mary Ellen Deenerové (†14). Vyšetřovatelé získali informaci, že by se měl zdržovat v Los Angeles.

 

28 let pro vraždícího exprimáře! Sekerou ubil milenku, druhou ženu znásilnil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.11.2025 (09:49)     Sekcia bulvar

Bývalý primář interny Domažlické nemocnice Vojtěch Č. (41) dostal za brutální vraždu kolegyně a zároveň své milenky (†28) a dalšího pokusu vraždy na ženě (37)  výjimečný trest 28 let. Dříve vážený primář netrpí duševní poruchou ani sexuální deviací, ale pocitem méněcennosti.

Muž znásilnil dívku (†16), mlátil ji lopatou a pak ji pohřbil zaživa: Popravili ho smrtící injekcí

28 let pro vraždícího exprimáře! Sekerou ubil milenku, druhou ženu znásilnil, u soudu plakal

Josef načapal manželku s milencem v posteli! Důchodce zbil do krve, dostal podmínku

Brutálně znásilnil ženu (30) v Čelákovicích: Úchyl dostal 12 let! Soudce ho měl plné zuby

Odporný případ z Mostecka: Pedofil se souhlasem matek znásilnil roční miminko a postiženou dívku

Lupič v domě přepadl a znásilnil dívku (18)?! Soudkyně hrála na jistotu

Dívku v Pardubicích brutálně zbil nebezpečný násilník: Skončila se třinácti stehy!

Brutální vraždu a znásilnění soud „úchylnému“ expolicistovi potvrdil. Sadomasochista! určili znalci

Policista znásilnil dívku (17)! Jen laškování a stěžoval si až u Ústavního soudu

Hrůza v pražském lesoparku: Muž dal dívce (16) pervitin a poté ji znásilnil!

Muž v Mladé Boleslavi znásilnil nezletilou dívku: Policie ho zadržela

Pozor, nebezpečný deviant! Policie hledá muže, který v Plzni znásilnil dívku (18)

Doživotí pro Karla K. z Děčínska? Kamarádku prý zbil, polil benzínem a zapálil!

Otřesný případ: Otec tří dětí znásilnil svou nezletilou sestru (14)!

Znásilnil přítelkyni a těšil se do vězení: Radoval se, že dostal „jen“ čtyři roky

Jay-Z odmítá, že znásilnil nezletilou. S Beyoncé a dětmi si o tom promluví

Zamilovaný Milan (53) vylákal dívku (14) do zahraničí: Rodiče o ničem nevěděli!

Afričan jde do vězení za znásilnění dívky na Litoměřicku: Soud mu zpřísnil trest

Dívka (16) se v Brně přidala k partě bezdomovců: Alojz ji znásilnil!

Mladík znásilnil dívku (15): V pytli ji pak shodil ze srázu!

Leitgeb, Farna nebo Bílá: Známé osobnosti bojují za dívku, kterou roky znásilňoval otčím a vyvázl pouze s podmínkou

Sexuální násilník Roman R. (54) měl věznit a znásilnit dívku (14): Pak jí poslal vánoční přání!

Karel K. obviněný z upálení ženy (†49) v Rumburku: Šokující detaily předchozího útoku na dívku (14)!

Šok ve Stříbrné Skalici: Mladík s nožem brutálně znásilnil dívku! Oběť si vyhlédl ve vlaku

Úchyl znásilnil dívku (6) v dodávce: Po sexuálním martyriu ji vyhodil v lese

Robin (29) znásilnil svou tetu (63)! Uprosil soud a dostal podmínku

Znásilnil a zavraždil skautku (†7), která mu chtěla prodat sušenky: Podmínky se nedožil, rodina oběti slaví

Viktorka (†8) zmizela po hádce s rodiči: Manželé ji vzali do auta, Igor ji znásilnil a zavraždil

Brutálně znásilnili dívku (†12), ta záhy spáchala sebevraždu. Vandalové jí výkaly znesvětili hrob!

Po znásilnění nabízel pomoc

25 let pro vraždícího exprimáře?! Sekerou ubil milenku, druhou ženu znásilnil

25 let pro vraždícího exprimáře?! Sekerou ubil milenku, druhou ženu znásilnil, u soudu plakal

19 let basy! Viktor (19) znásilnil a chtěl se zavraždit školačku (15)

19 let basy! Viktor (19) znásilnil a chtěl zavraždit školačku (15)

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy